Opět se ptáte, za koho to vlastně kopu…?

6. Květen, 2009 – 17:35

Jen jsem si dovolil říct svůj vlastní názor, nepapouškovat pouze společensky uznávaná klišé a nesnažil jsem se být „in“. Tedy nedělal jsem nic z toho, co je vlastní „převlékačům kabátů“, konformistům a pokrytcům. A nehaněl jsem toho, kdo byl mometálně v nevýhodě tím, že se nemohl bránit.

Za torontský rozhovor s šéfem ultrapravicové strany Heritage Front, mě velebili neonacisté, vzápětí mě ale chtěli zlynčovat, když jsem bouřil proti jejich pokusu znectít pražskou synagogu.

Napsal jsem o tom, že mají Romové v Kanadě 35 dolarů na den jako kapesné a moje nepřizpůsobií spoluobčané se mohl ujásat, když jsem ale vychválil akci Jiřího Čunka s vystěhováním Romů z pavlačového domu, byl jsem zase jen hnusný gadžo a bílá svině.

Zeptal jsem se, jakým DDT na škůdce MUDr. Ratha a byl jsem asociální idiot, za Jau Jau biomasu mi zelení vyhrožovali držkopádem, a když jsem se zamyslel nad arogancí Topolánka, nemluvila se mnou celá hospoda.

Napsal jsem, že bratři Mašínové a spol. zastřelili a brutálně zabili sedm nevinných lidí, byl jsem židobolševik, pak jsem si v blogu vzdychl, že jsem s napětím očekával, jestli na doživotí odsouzený dvojnásobný vrah z Mírova dostane po dvaceti letech věznění milost, a byl ze mě rázem dacan, co se zastává zločinců…

Poté jsem napsal, že nacismus byl, je a zůstane tím největším zvěrstvem, na něhož nemá ani komunistická ideologie a šlápl jsem znovu vedle. Prý jsem se tím snažil ospravedlnit neospravedlnitelné.

Takže když jeden člověk úmyslně a brutálně zabije jiného člověka, je to neospravedlnitelné. Když deset lidí zabije jiných deset lidí, je to rovněž neospravedlnitelné. Pokud milion lidí zabije jiný milion lidí, je to, jak jinak, též neospravedlnitelné.

Stejně, jako když armáda sovětských vojáků zabije milion německých fašistů, nebo když Stalin nechá umřít hlady několik milionů svých rodáků a Hitller nechal vyvraždit miliony lidí v plynových komorách a umučením. Je to prostě neospraveditelný zrůdný čin.

Když sovětští vojáci zabili v Afgánistánu tisíce mudžahedínů, je to okupační zločin. Z toho tedy plyne, že nezáleží na tom, kdo kolik lidí zabil, prostě zabil a basta. Neospravedlnitelné.

Ovšem pokud vojáci US Army zabili ve Vietnamu a Laosu na tři miliony lidí, je to ospravedlnitelné, protože to udělali ve jméno dobra všech, tedy v boji proti komunismu. Pokud stejní vojáci zabili v Iráku zatím jen něco kolem tisíce Iráčanů, je to rovněž ospravedlnitelné, jelikož Husajn byl tyran, co vraždil, kde se dalo, navíc měl zbraně hromadného ničení.

Když to samé, co činili Sověti v Afghánistánu, dnes dělají desetitisíce příslušníků spojeneckých vojsk je to OK, protože mudžahedínové, ti samí jako za sovětské okupace, se v průběhu času, když už nespolupracují s USA, změnili ve zločince.

Tak si zopakujme, co je to komunismus? Utopie. Jak mi sdělil můj vzácný oponent, který můj výraz „utopie“ pouze nahradil víceslovným konstatováním, které uvádím bez diakritických znamének, jak mi přišlo, což značí, že je ze zahraničí:

„Komunismus jako ideologie je neuskutecnitelna, protoze nepocita s lidskou podstatou. Krome toho je postavena na antagonismu “trid”, na “tridnim boji”, coz pak nutne a zvrhle implementovali Lenin a Stalin. A po nich mnozi dalsi…“

Znamená to, že ne komunismus je zločinný, ale pouze jeho zvrhlá implementace. Ale jsou prý výjimky. Třeba Izrael, opět „objevení Ameriky“, kterému jsem v inkriminovaném textu též věnoval značnou šíři.

Můj vzácný oponent se k tomu opět vyjádřil květnatěji, ovšem ve stejném duchu jako já…

…“Komunismus jako system, se kterym mnozi z nas maji zkusenosti, nema ve velke mire nic spolecneho s “komunismem” izraelskym, ktery zustal demokraticky. V Izraeli nikdy neexistoval system jedne strany, neorganizovali se fingovane procesy, neexistovaly koncentraky pro opozici…“

Konstatování, které uznává moji tezi, že existuje i „dobrý“, tedy izraelský komunismus.

Inu, jak prosté, polemizovat stejnými argumenty a přitom dělat, že totální vůl jsem já, co má pomýlené názory. A ospravelňuje neospravedlnitelné.

Za koho tedy vlastně kopu? Hlavně za sebe a vámi farizejsky obhajované principy demokracie. Rozhodně však nekopu a nikdy kopat nebudu za vás, vážení pseudooponetni…

Reklama:
  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *