Socialisté mají jeden černý puntík za druhým; je to samo sebou…?

11. Duben, 2009 – 8:09

Jeden si toho málem nevšimne, ale statisticky nejvíc průšvihovou politickou stranou je ČSSD. Nevěříte? Tak si to spolu proberme, hezky od počátku. Věci jinak vypadají, když se uspořádají vedle sebe, byť se odehrály na větším časovém horizontu. Tedy třeba od plus mínus dob premiéra Miloše Zemana, dnes populárního prognostika v důchodu, objímajícího stromy na Vysočině.

Připomenu jen ty nejkřiklavětší kauzy. Nejde o vytahování kostlivců ze skříně, aniž bych si neuvědomoval, že kdos bez chyby, hoď kamenem a člověk že je nádoba křehká. Lidský faktor někdy zkrátka selže, jenže je otázka, proč u některých častěji než u druhých.

Napřed to byly tahanice o Lidový dům, o který mohli socialisté přijít, pokud by nebylo advokáta Zdeňka Altnera. Ten jim Lidový dům vysoudil a měl za to dostat odměnu. Nedostal však zřejmě žádané palmáre a začal se soudně dožadovat miliard…

Jde o honorář za Lidový dům. Podle smlouvy, kterou s Altnerem podepsal v roce 1997 tehdejší předseda ČSSD Miloš Zeman, měl právník dostat, v případě, že sídlo strany vysoudí, desetinu jeho ceny.

Aby donutil svého věřitele platit, jak tvrdí Altner, do smlouvy zahrnul i přísné sankční podmínky; 0,3 procenta z dlužné částky za každý den. Od roku 2000 se podle Altnera částka blíží k dvaceti miliardám korun. Každý den prodlení to je osm milionů.

Pak šla k soudu ministryně zdravotnictví Marie Součková za to, že v září 2003 uzavřela bez výběrového řízení smlouvu o právní pomoci ve sporu státu s firmou Diag Human s advokátem Zdeňkem Nováčkem, jehož přeplatila bratru o pár desítek milionů.

JUDr. Nováček za své právní služby požadoval podílovou odměnu a smluvní pokutu pro případ zániku smlouvy – klient mu byl povinen uhradit jeho náklady a škodu paušální částkou 10 milionů Kč.

To už ale ve vězení seděli socialističtí exministr financí Ivo Svoboda a jeho poradkyně Barbora Snopková za prokázaný finanční podvod zn. Liberta.

Z ČSSD musel odejít také poslanec Michal Kraus, co se zapletl v Africe do kšeftů s kakaem.

„Rok 2001 byl pro mě složitý. Sváděl jsem v ČSSD boj, abych byl vůbec na kandidátce. Proto jsem hledal různá témata, kterými bych mohl obohatit případnou volební kampaň. Když mě oslovil pan Rigo, tak jsem s jeho náměty velmi souhlasil.“

Tolik Kraus, který se stal rázem „ředitelem“ společnosti, jež měla vybudovat v Ghaně továrnu na zpracování kakaových bobů. Bratru za 15 milionů USD, tedy asi půl miliardy Kč. Směšná iluze a podvod…

Potom musel odstoupit i současný milionář, bývalý železničář a expremiér Stanislav Gross, co neuměl vyjasnit, odkud vzal miliony na svůj byt. A také se jeho manželka zapletla s Libuší Barkovou, která dostala napřed pět let vězení za podvod, poté jen podmínku.

Peníze prý inkasovala za stržení střech vichřicí v srpnu 2001, a pak v souvislosti s povodněmi v roce 2002. Pojišťovna údajně ženě uhradila škodu přes 7,7 milionu korun.

„Zveme Vás do největšího erotického klubu v Praze… Pokud použijete nabízených služeb ve společnosti dívky, poskytneme Vám 50% slevu na veškerou konzumaci… Při zakoupení společnosti na celou noc Vás určitě překvapíme výraznou slevou… Nabízíme pobavení a rozptýlení manželským párům a jinak orientovaným ženám. Lehké S.M.“

Tohle vše bylo možné se dočíst na webových stránkách proslulého pražského nevěstince Escade.

Barková připustila, že byla majitelkou firmy Escade, současní provozovatelé nevěstince v jejím domě si však od ní údajně „pouze půjčili“ název. Firma Escade Libuše Barkové měla registraci na „masérské služby, provozování zařízení pro regeneraci a rekondici“.

Následovala ostuda sebejistého Miloše Zemana, kterého za prezidenta nezvolil samotní členové jeho strany, o něco později dostal socialistický poslanec David Rath pověstný záhlavec od Čechošvýcara Miroslava Macka za urážků jeho milostivé paní.

Poté to byla kauza „pět českých na stole“, v níž figuroval Zdeněk Doležel, jenž přišel do státní správy, když byl propuštěn z práce kvůli údajné zpronevěře. V roce 2000 se objevil na ministerstvu vnitra. Nakonec se v roce 2004 stal ředitelem kabinetu premiéra.

Dvaapadesátiletý Doležel působil na Vysočině jako ředitel kulturního domu Jupiter ve Velkém Meziříčí na Žďársku. Z místa byl ale v roce 2000 propuštěn, když kontrola zjistila, že si prý půjčil z pokladny klubu 300 tisíc korun…

Byl podezřelý, že si polskému lobbistovi Jacku Spyrovi v souvislosti s privatizací společnosti Unipetrol řekl o úplatek pět milionů korun. Soud ale Doležela nepravomocně osvobodil.

Následně se zase Jiří Paroubek dostal do nezáviděníhodné situace, kdy po křtu své knihy se jím pozvaní hosté a přátelé porvali a jeden z nich v restauraci Monarch zastřelil toho druhého. Ocitli se zkrátka v nepravou chvíli na nepravém místě…

Klan kolotočářů Kočků a hoteliér Duričko, obojí voliči ČSSD. To bylo vytáček a zapírání. A aby toho nebylo málo, nechal Paroubek vypřáhnout uprostřed brodu, když silou vůle až na popáté svrhl Topolánkovi vládu, s podporou přeběhlíků, které sám vždycky odsuzoval…

Navíc se sexualita socialistů znovu zviditelnila. Po Barkové měl ve svém hotelu Vyhlídka v Náchodě nevěstinec i další, dnes už bývalý člen ČSSD a kuplíř Miloslav Mrština, když ke všemu na něj dostal nemalou dotaci od socialistické vlády.

Špehování a pomluvy stranické kolegyně Ogrodníkové se nevyplatily senátorovi a náměstkovi hejtmana Vladmíru Drymlovi. Musel být odvolán. David Rath dál bojuje s větrnými mlýny – poplatky v soukromých lékarnách a snaží se ovlivňovat rozhodnutí soudu.

Ne že by podobné aféry nebyly také v jiných stranách, viz Čunek, Bursík, ministr Svoboda, Wolf a další. Ovšem ve srovnání s maléry ČSSD je to jen procházka růžovým sadem

Faktem je, že mnozí socialisté byli soudem osvobozeni, ale zatím žádný rozsudek ještě nenabyl právní moci.

Holt, černých putíků je u ČSSD podstatně víc, než u jiných…

Na každém šprochu, pravdy trochu, tvrdí filozofie nejprodávanějších nejen českých bulvárních médií…

Reklama:
 1. 10 reakce na “Socialisté mají jeden černý puntík za druhým; je to samo sebou…?”

 2. Ne,že by jste neměl pravdu,ale kolik toto všechno stálo státní kasu a kolik ty rozkrádačky pod hlavičkou ODS.Napište také něco o těch jejich kauzách,nebo máte modré brýle?

  od mira v Dub 11, 2009

 3. Promiňte, jste velmi laskav, že reagujete. Možná mám modré brýle, takže mi asi uniklo, kolik členů ODS bylo za posledních deset roků odsouzeno, či trestně stíháno nebo vedlo nevěstince a bralo úplatky. Omlouvám se, ta moje paměť, mohl byste mi všechny ty kauzy připomenout? Děkuji.

  od olser v Dub 11, 2009

 4. Zdravím pane.Pominu li 90léta tak stačí jen Řebíčkovi chytré dálnice 34km za 2,4miliardy,právníci pro MD za tuším 48milionů,,MS v Liberci 1,2miliardy,vybavení krajského úřadu v Hradci Královém ,rozdání nemocnic ve středočeském kraji kamarádům a pod.Toto jsou jen kauzy s posledníd měsíců.Kdybych chtěl vyjmenovat všechny tak bych asi strávil u pc.hodiny.Že někdo vede bordel mě netrápí tam nechodím a platit tam nic nemusím,ale ty zlodějiny ODS platíme všichni.Co se týče odsouzení zlodějů,máte pravdu,ODS přece se za svoje lidi umí postavit a zařídit aby se ze všeho vyvlíkli o naší justici víme všichni svoje.To je jen malé připomenutí jak jste si přál.
  http://www.youtube.com/watch?v=gF2_swsYOkI&feature=related
  Jen malé připomenutí od Karla Kryla,jsnž by se včera dožil 65let.

  od mira v Dub 13, 2009

 5. Začínáte být legrační. Vybral jsem jen některé kauzy. Kdybyste četl mé blogy řádně, věděl byste, že i Řebíček a jiní ode mě dostali pořádný záhul, takže nějaká miliarda za legální MS, bez tresního oznámení atp., je jen kapka v moři vedle zemědělských „obchodů“ Zgarbů, Palasů a celé lesnicko-myslivecké či lékárnické lobby. Zůstaňte na zemi a nepouštějte se do nadoblačných výšin, které jsou vyhrazeny pouze vyvoleným, od deseti miliard výš… Mně jsou socialisté ukradeni stejně jako občanští demokraté, zelené žabičky či ulisní a falešní černokabátníci. Nikomu nepatřím a patřit nebudu. Jsem starý a proto nezávislý, kromě léků. Pozdravuje své soudruhy. Čest…

  od olser v Dub 13, 2009

 6. Máte pravdu i mě jsou jak ČSSD tak ODS a jiní radoby politici ukradení,ale reagoval jsem na vás v důsledku,jak se toho chopil pan Pauczyňský na svém webu a to je stra odeesák.Takže příště skuste napsat i o černých puntících ODS.Je vidět,že jste tan pozdrav ČEST,ještě nezapoměl.
  Přeji hezký den.

  od mira v Dub 13, 2009

 7. http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=634396
  Další legrace v režii ODS.

  od mira v Dub 14, 2009

 8. Pseudospisovatel s prázdným stylem krmený vlastní nadustostí. Je hloupé jak si lidé tohoto typu přisvojují pravdivost za všech okolností.

  od ODS forever v Dub 14, 2009

 9. Vážení diskutující.
  Z vlastních zkušenosti Vám mohu potvrdit, že rozdíl v trestné činnosti strany ČSSD,ODS a jiných politických subjektů je na miskách vah Boží spravedlnosti vyrovnán. V právním státě by odpovědní činitelé buď byli ve vězení, či by museli s ostudou z politiky odejít. V ČR tomu tak BOHU-ŽEL není a ještě dlouho nebude. Jsme vrcholně zkorumpovaným státním systémem, kde právo nepodporuje spravedlnost, ale rozsévá a rozšiřuje zločin ve všech oblastech státní správy.Proto lídři na pravici, či na levici nesedí ve vězeních, ale spíše přemýšlí jak najít společnou platformu na jejímž základě by mohli vytvořit politický subjekt podobný šarlatové šelmě, pro oklamání občanů a vytvořili růžově modrou stranu, která by vládla na věčné časy a nikdy jinak s neomezeným mandátem, dokud nepřijde nová nikoliv sametová revoluce a pošle všechny tyto nezodpovědné ve většině případů silně zkorumpované politiky jako škůdce a teroristy lidu Koruny České do propadliště – geheny věčného zatracení, odkud jim již nebude návratu.
  To však BOHU-ŽEL nedokážou lidé, ale nápravu musí zajistit po nepříjemné očistě lidí od duchovního a tělesného marasmu reálného socialismu a ranného kapitalismu PÁN pánů; KRÁL králů a SOUDCE soudců.

  Proto prosím Stvořitele Nebe a Země, Jeho Syna Ježíše Krista a jejich Svatého Ducha, jež byli u zrodu všeho viditelného i neviditelného lidským smyslům, by se nad námi smilovali a nastolili vládu TEOKRACCKÉ SPRAVEDLNOSTI. Jedině tak bude navrácen její základní význam na zemi. Bude nastolen Boží pokoj a mír,kterému se vysmívali a vysmívají levičáci a svými skutky stejně politická pravice, takže je v tomto čase od sebe nelze rozlišit. Důvěřovat pravici či levici v ČR může pouze občan zmanipulovaný a bez soudnosti, kterému je poznání o Božím Království v ustanoveném čase této generace nesrozumitelné a tedy v něj nevěří.Tito rádoby falešní lidští spasitelé z prava a leva ve verifikovaném čase dokázali, že jim nejde o blaho lidi, ale výhradně, obrazně řečeno o své zlatá telata. Proto znovu prosím Boha Otce,Syna a jejich Svatého Ducha, by se Písmo Svaté naplnilo v ustanoveném čase Boha Otce-JHVH Jeho vůle v písmu Svatém nastíněná, lidem jako návod na život na ZEMI ponechaná.

  od OLDA v Říj 8, 2009

 10. Máte pravdu,že důvěřovat levici,pravici,černokabátníkům,zeleným ,kafebraun atd.může jen naiva,a že jich mezi námi je!!
  Koho volit??No tak modrý neee,tak červený!Červený neee,tak růžový…Ty taky neee,tak TOP?Je to jedna stoka a nic není ani na vybranou a ani už nepřijde.
  Holt si musíme,jak praví Písmo,počkat na konec časů.Ale vypadá to,že to ještě potrvá dlouho…..I když ten den má přijít jako zloděj v noci…Ale jen aby i nás nezaskočil!?

  od hugous.z.lipek v Říj 8, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *