Jak jsem doplatil na svobodu slova a společný názor…?

8. Duben, 2009 – 10:52

Tak už je to tady, radoval jsem se ze svobody slova necelých dvacet roků. Mocné síly zřejmě zasáhly a za své, vlastně i vaše názory na Kateřinu Jacques a jiné vývolené, jsem tvrdě zaplatil. Nezalekl jsem se výhrůžek tak mám, co si zasloužím!

Výsledkem mé nekonformnosti je fakt, že mám zablokovány své webové stránky i svůj blog. Pomsta je tedy pro mocné tohoto světa sladká. Neosladili jsme to Evropě, tak to osladíme alespoň rýpavému a dotěrnému novináři, co si nedal říct ani zaplatit.

Tak jsem si vykoledoval už těsně před Velikonocemi pěknou nadílku… Prostě neexistuju, ani moje internetová adresa…

Jak si můžu dovolit kritizovat ministrava vnitra Ivana Langera, Martina Bursíka a už vůbec ne Mirka Topolánka nebo Davida Ratha a Jiřího Paroubka. Buď jedny, nebo druhé. Mám si přece vzít jako každý správný konformní žurnalista za svůj terč výhradně ty, kteří jsou s námi a ne proti nám.

Jak říkal Hašek ve svém Švejkovi něco ve smyslu: Zabili jste mi strýčka, tady máte do držky!

Obtěžuješ, nedáš si říct, tak padej! Že by opět platilo: Drž hubu a krok…?

Takže, tolik jen vzkaz těm, kteří nadarmo buší na vrátka mých internetových stránek. Nikdo vám je asi neotevře. Zatím. Pro někoho z vás je to úleva, jiným budou třeba chybět.

Jak říká klasik: Nezoufejte a těšme se, až se sejdeme v lepších časech.

Možná je to jen porucha, pouhá náhoda, že z tisíců internetových blogů, souborů a serverů nejdou pouze ty moje… Ani můj e-mail… Ještě že na idnes hrají rovinu…

Poučení: Nemluv, když mluvíš, nepiš, když píšeš, nepodepisuj, když podepíšeš, tak se nediv… Rebelové to mají, holt, u nás těžké!

Zdravím celou českou politickou scénu, o níž platí poněkud v duchu Shakespearovy parafráze:

„Je něco shnilého ve státě Českém…“

PS: Dobrý kamarád, co se vyzná, mi poslal první výsledky svého průzkumu… „A dost!!! Podívejte se na můj web na odkazy, odkud přišli návštěvníci. Jsou tam odkazy na stránky, které nefungují, nemají ani název… Asi se tam neměly ani objevit, ale můj systém je chytil. Pospěšte si, asi za chvíli zmizí. Že by někdo pátral po lidech, se kterými se stýkáte???“

Přesně po dvanácti hodinách byly moje stránky uvolněny. Zřejmě moje mírně agresivní údajná paranoia zabrala… Přesto se na mém blogu mezi komentáři vyskytla další „bursíkova“ výhrůžka:

Mocné síly zasáhly a zasáhnou ještě více pokud bude ex-soudruh Olšer urážet a špinit! Nezapomínejte, že politici mají nyní dost nástrojů k médiím, jak se s takovým balastem a urážkami vypořádat.

od Martin Bursík v Dub 8, 2009

Omlouvám se, že jsem během těch výhružných hodin nemohl přijímat vaše návštěvy a případné ohlasy. Takže, pokud máte něco na srdci, jen do toho. Než se objeví další cenzurní varování…

A ještě slova mého přítele v nouzi:

Testování ukončeno, varování naznačeno, vaši přátelé identifikováni… Oba vaše weby normálně fungují, velký bratr má orgasmus z úspěchu, ví, komu píšete, prolustroval weby vašich přátel a je ukojen. Budu sprostý, mě můžou tito chudáci políbit prdel, budu se stýkat s kým chci, psát to, co uznám za vhodné a vždy si najdu možnost, jak své názory zveřejnit.
Pro příště: Když budete mít bloklý web anebo svůj blog, článek mi mailem pošlete, já ho s patřičným komentářem rád na svém webzinu zveřejním.
Reklama:
 1. 18 reakce na “Jak jsem doplatil na svobodu slova a společný názor…?”

 2. Břetislave nešil…, jinak samozřejmě bude hůř, protože entropie.., a ta jak je všeobecně známo v uzavřených systémech narůstá, čili velmi nevjedecky – vše spěje zákonitě ke svému horšímu konci. Střecha po dvaceti letech nebude lepší než střecha nová, taktéž tvůj chrup a tvářička tvé nejmilejší…Bláho, to co sem před třiceti lety vybudoval, to se včíl rozpadá a já blbec to furt musím udržovat. No nekup to.
  Jinak, veselé krizování a ó bama mia.., pochopitelně.

  od wbgarden v Dub 8, 2009

 3. Jsou tři – mama mia, oba ma mia a ještě nošovická kia. Jediný způsob jak se dožít vysokého věku je akceptovat stáří..

  od olser v Dub 8, 2009

 4. Mocné síly zasáhly a zasáhnou ještě více pokud bude ex-soudruh Olšer urážet a špinit! Nezapomínejte, že politici mají nyní dost nástrojů k médiím, jak se s takovým balastem a urážkami vypořádat.

  od Martin Bursík v Dub 8, 2009

 5. Ale Bursíku, ono to s těmi politiky nebude tak horké. Voliči, kteří je dostali tam, kde nyní jsou a prokoukli je mají také nástrojů dost. Volby se bíží a potížistická pidistrana se snad konečně odporoučí do (rá)háje zelenýho.

  od Ladislav Zelenka v Dub 8, 2009

 6. Pseudobursíku, je náhoda, že tvoje IP je shodné s následujícími IP? Viz: http://whois.domaintools.com/193.85.202.210 a http://www.ripe.net/

  od olser v Dub 8, 2009

 7. Ex-soudruhu Bursíku, co vedle sebe máš chlapíka, jenž dvakrát vstoupil do KSČ. Poprvé ho vyhodili dveřmi, aby podruhé jako udatný odborář tam vlezl oknem. Proto opět promluvila totalitní moc: máme dost nástrojů, jak zavřít novinářům hubu…?

  od olser v Dub 8, 2009

 8. Několikrát jsme si psali, takže jsem ve Vašem a teď také jejich seznamu.
  Je mi velikou ctí na něm být právě s Vámi.
  Děkuji Vám a prosím pokračujte.
  Kopřiva Jaromír

  od Jaromír Kopřiva v Dub 8, 2009

 9. Díky moc. Jsem rád, že jsou lidi, co ty jiné nenechají na holičkách, když jde do tuhého.

  od olser v Dub 8, 2009

 10. Přestaňte psát sprosty a hovadiny, vy invalido. Pamatujte, že kdo s čím zachází, tím taky schází. Tak abyste vy nakonec nebyl Břeťa Jau Jau. Dost lidem svou tupostí a pseudohumorem vadíte. A to jsem jako ministr připojen přes GTS Noveru?? No a co, co z toho jako vyčtete??

  od Martin Bursík v Dub 8, 2009

 11. Na co si to hraješ, troubo? Myslíš si, že ti naletím na ten tvůj úchylný exihibicionismus? Hraješ si na Bursíka, protože máš mindrák, že ty by ses nikdy na místo ministra nedostal ani náhodou. A to Bursík není žádný lumen. Jsi prosťáček a piš si a vyhrožuj kolik chceš, přesto jsi mamlas na entou.

  od olser v Dub 8, 2009

 12. Břetislave, je mi (jako Jaromíru Kopřivovi) ctí být s vámi na seznamu nežádoucích.
  To nick Martin Bursík: Jéžiš, ty jsi ale hovado…

  od Ladislav Zelenka v Dub 8, 2009

 13. Jsem rád, že nám stačí jen internet a naše texty a e-maily, abychom se poznali a důvěřovali si. Třeba se někdy i sejdeme osobně. Každopádně díky.

  od olser v Dub 8, 2009

 14. Souhlasím s Vámi pane Olšere!!!Nejste sám proti těm pseudobursíkům!I mně blokli web.A jedno přísloví říká:pro pravdu se lidé nejvíc zlobí a druhé:potrefená husa zakejhala!
  Zdravím Vás i pana chb a přeji hezké velikonočení svátky s pomlázkou.

  od hugous.z.lipek v Dub 8, 2009

 15. Hlavně zůstat nad věcí a naší politickou scénou, co je jak vystřižená z Dostojevského Idiota a Gogolových Mrtvých duší…

  od olser v Dub 8, 2009

 16. Ach jo….jak vidíte pane Olšere, blbost lidská je věčná a ještě se jí někteří chlubí, úspěch je vždy po zásluze potrestán a chytrost a přehled se neodpouští. Kdysi tvrdil František Palacký, že historie tohoto národa je střetáváním češství a němectví – v tom měl zajisté pravdu, jenže netušil, že za sto let tu vyroste pomyslný monument lidské hlouposti a ten bude zamořovat vše kolem. Říkávalo se, že nejhorší je srážka s blbcem – to zajisté, ale hrůznější je srážka s hlupákem. Blbec na některé věci nestačí a mele jen to své. Hlupák, protože nemůže dát najevo, že jím je, je schopen naštudovat haldu balastu, aby ukázal – svou hloupost – domnívaje se nadále, jak na něj nikdo nemá.
  Vím, že má podpora mnoho neznamená, ale kéž by takových, jako jste Vy, bylo víc.

  od Harr v Dub 10, 2009

 17. Reaguji na toto:
  „Přestaňte psát sprosty a hovadiny, vy invalido. Pamatujte, že kdo s čím zachází, tím taky schází. Tak abyste vy nakonec nebyl Břeťa Jau Jau. Dost lidem svou tupostí a pseudohumorem vadíte. A to jsem jako ministr připojen přes GTS Noveru?? No a co, co z toho jako vyčtete??“

  od Martin Bursík v Dub 8, 2009

  Je smutné a děsivé zároveň, že někdo – majitel tak známého jména – není schopen psát bez chyb : sprosty – místo sprostoty, Vy invalido – když už( navíc toto prosím nekoresponduje s „Listinou práv a svobod“ – invalidé nejsou právoplatnými jedinci? Odkdy? Že by se vracely totalitní názory?) a Vy nakonec nebyl Břeťa… pokud vykáte.
  Miluji, když se zase někdo schovává za většinu a ohání se jí – „Dost lidem svou tupostí a pseudohumorem vadíte.“ – kterým lidem? Vám?
  To se nedivím, pro pravdu se vždycky ti, jichž se to týká, zlobí nejvíc…

  od Harr v Dub 10, 2009

 18. Díky, že Vás to pobouřilo jako mě. Pochybuji, že za tím je osobně Bursík, tak dalece by podle mě neklesl. Ale je celé divné…

  od olser v Dub 10, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *