Jsem zmatený, jestli je to fakt Bursík, kdo mi chce rozbít hubu…?

6. Duben, 2009 – 18:58

Nepřišel mi gratulovat Olda, ani mi nepřinesl reprodukci Bitvy u Lipan od Marolda, nýbrž mi přišel údajně od Martina Bursíka, to je ten zelený panáček, výhružný e-mail…

Zpráva z webu: martin.bursik@vlada.cz]

„Ještě jednou se budeš takhle sprostým způsobem navážet do Kateřiny, rozbiju ti hubu, ty nýmande upocenej!“

Cas: 6.4.2009 12:34:38, IP adresa odesílatele: 193.85.202.210.

Dost mě to překvapilo. Ne že bych nedostával co druhý den nějakou vyhrůžku, ale ještě mi nikdy nevyhrožoval ministra a místopředseda vlády za to, že jsem napsal pravdu o člence jeho Strany zelených.

Nemám sice o panu Martinovi Bursíkovi zrovna nejlepší mínění, ale že by se odvázal až tak nevázaně, to silně pochybuji. Věřím, že když mi neodpověděl na můj zpětný e-mail, že zareaguje na tento blog a vše mi s vládní noblesou vysvětlí.

Zřejmě půjde o další srandičku nějakého dobráčka, co si chce vystřelit z Úřadu vlády i ze mě, jak se o to pokusil před nedávnem jistý australský finanční expert, který po mně chtěl rovněž e-mailem pouze jméno, příjmení, rodné číslo, jméno mé banky, její kód a číslo mého bankovního spojení, aby mi pak obratem poslal na můj účet úžasnou výhru rovných půl milionu dolarů…

Asi to tedy nebude pan Bursík. Proč by se ho dotklo, že jsem barvitě vylíčil, jak se jeho Kateřina Jacques před zraky milionu diváků znemožnila, když nebyl schopná se sebe vymáčknout definici biomasy.

A tento můj text četlo přes 2600 čtenářů, s 99,99 procenty velmi souhlasných ohlasů. Jeden z nich vybírám:

Zpráva z webu: fuchsova.irena@centrum.cz]
Máte pravdu, Břetislave! Katuška Jau Jau dojela na biomasu. Ale mně jí líto nebylo. Měla jsem na ni vztek, protože mi definitivně vzala i poslední lopatku biomasy, kterou jsem chtěla přiložit, abych si přihřála své sympatie k ní. Už přikládat nebudu. Nic. Katuška nebyla schopná říct, mám vokno, pane Kraus – nebo, vím úplný h…., pane Kraus… :-))) Napsal jste to dobře. Díky! Irena Fuchsová www.kdyz.cz P.S. Vy máte blog, já mám FUCHSOVINY… :-)

Takže tolik k tomuto nešťastnému extempore. Kdo by zneužíval vládní počítač? Navíc, co by si pan Bursík špinil ruce s nějakým upoceným nýmandem, co je nevzdělatelný a ještě z Valašska, z obce tak prostého názvu Hovězí…?

Jinak zatím jsem jako invalidní důchodce po mozkové příhodě už vcelku fit na těle i na duchu, bez rozbité huby a zlomeného nosu. Snad se v takovém stavu dožiju i dnů příštích…

Reklama:
 1. 34 reakce na “Jsem zmatený, jestli je to fakt Bursík, kdo mi chce rozbít hubu…?”

 2. Olšere s těch tvých článků se každý posere ! Napsát pravdu, to je hara a ještě kiri k tomu. Kdo je zvědavý na pravdu. Ti, co mají klíče od basy čekali že napíšeš: Katušce to sluší, ale je před kamerou nesva a trochu stydlivá. To ji znervozňuje a ten Kraus, no to je něco hrozného. Vlastně může za to on, že dopředu Katušce nedal otázky, aby se na ně připravila. A ty se Olšere kocháš na jejím fouspous (čti fopá). Břeťo je tě škoda. Takovej mladej a talentovanej pressman to byl sousedko a představte si uklouznul na slupce od banánu. Někdo vykroutil žárovku a on sebou bacil a nevstal. Dokonce sám Langer Ičko mu byl na pohřbu i premiér (odstupující) Topolánek. Valach Valachovi bratrem. Kdo nechčíje s námi, chčije proti nám. Salut companěros !

  od kurasz v Dub 6, 2009

 3. Milý příteli, vidíš to moc černě. Dovol, abych Ti připomenul naše barové motto: Ve všem je bordel, jenom v mléku je radioaktivita. Shalom sabat v sobotu…

  od olser v Dub 6, 2009

 4. Jéje, po dlouhé době jsem se zasmála. Jau jau na Vas byla žalovat.
  Já naopak děkuji za každý Vaš komentář. Jen tak dál.
  Stáňa

  od stana v Dub 7, 2009

 5. Jste k zmíněnému pánovi velice taktní a dáváte mu příležitost, aby věci uvedl na pravou míru. Jenže? využije jí? Nepochybně se to na Vašem blogu brzy dozvíme.

  od Vladislav Drahoš v Dub 7, 2009

 6. Tak mě napadá staré avarské přísloví: Orel much nelapá… Nenechte se otrávit, blbci byli, jsou a budou. Já si na svém webu také servítky neberu a pár podobných mailů jsem obdržel. Ony ty potrefené husy to mají těžké.

  od Ladislav Zelenka v Dub 7, 2009

 7. Breto napiste mi odkaz na clanek o Katusce Jau Jau. A s Bursika si nic nedeljte on je Shmok, jak by se reklo hebrejsky. (pozdeji Vam napisi preklad. Jinak je mi jasne, ze proste pisete pravdu a ta boli. Stojim si za tim co jsem napsal o Bursikovi a Topoklankovi. At vypadnou a nezclanej, nikdo na ne neni zvedavej.

  od Vladimir Danicek v Dub 7, 2009

 8. Pane doktore, díky za podporu. Posílám odkaz na Jau Jau. Opatrujte se. Kolem podzimu bych se měl objevit v Izraeli. Ozvu se.

  http://olser.cz/1501/jak-katuska-ja-jau-dojela-na-biomasu/

  od olser v Dub 7, 2009

 9. Díky všem za příznivé ohlasy a vlídné zacházení…

  od olser v Dub 7, 2009

 10. Pokud by Vás zajímalo, kde ta IP adresa směřuje, tak pak zde : http://whois.domaintools.com/193.85.202.210 nebo na stránce http://www.ripe.net/ , výsledek ale bude stejný. Admin poskytovatele by to zjistit jistě dokázal :)

  od psabela v Dub 7, 2009

 11. Děkuji pane Sabelo, je to velmi zajimavý objev. Jinak, nejmenoval se Váš otec František Sabela…?

  od olser v Dub 8, 2009

 12. Pane Olšer
  Kašlete na ně a pište tak dál.Napsal jste pravdu tak jak to každý viděl a to jim vadí.Držím palce a nenechejte se takovýma nulama odradit.Pište,pište,pište.

  od dan miksa v Dub 8, 2009

 13. Děkuji. Kašlu na ně. Jsou to jen zbabělci…

  od olser v Dub 8, 2009

 14. Ano, otec se jmenoval František. Vím, že jsme příbuzní 😉

  od psabela v Dub 10, 2009

 15. Tak to je super. Vzpomínám si na Tebe jako kudrnatého možná tří až čtyřletého kluka. Byl jsi přesně takový, jako můj druhorozený syn. Nevím, jestli si na naši návštěvu u Vás vzpomínáš? To jsme s Tvým tátou vedli řeči samozřejmě o fotbale a jeho cestách po světě a ještě netušili, že se Lilce, tedy Lídě Jankulovské, narodí taková fotbalová hvězda. A každou chvíli jsem se potkával s Tvojí babičkou Hildou. Ach jo. Je to už asi třicet let… Tos mi udělal radost, pozdravuj maminku…

  od olser v Dub 10, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *