Parkanová s písní na melodii: Černý muž pod bičem otrokáře žil…?

4. Duben, 2009 – 17:33

Preziden J W. Bush se dočkal při návštěvě Česka skvělého daru od ministryně obrany Vlasty Parkanové, která v Praze s kreslířem Výčítalem pohotově, jako kdysi Gustav Brom v Ostravě narychlo sepsal píseň pro J. Gagarina, stvořila a nazpívala kukaččí hit: „Dobrý den, prapore hvězd a pruhů!“

Bush dostal tuto skvělou hitovku, která brzy ovládla české internetové trhy, na DVD. Nyní se prý chystá podobný dárek. Údajně se zrodila další píseň populární textařské dvojice P+V na melodii známého hitu osvobozeneckého černošského hnutí: „Černý muž pod bičem otrokáře žil…“

Baracku Husseinovi Obamovi tuto netradiční pozornost má předat svorná dvojice Klaus – Topolánek při jeho dnešním přívítání na ruzyňském letišti.

(Oba museli mít pro svoji cestu z Bruselu do Prahy každý svůj letecký speciál, tak byla jejich letadla natřískána, že už by se na jejich paluby žádný další pasažér nevešel…)

Když prý mohla britská královna Alžběta II. dostat od Obamy nafilmovanou nahrávku její americké návštěvy a premiér premiér Gordon Brown celou sadu DVD s filmy o mimozemšťanech a dalšími hvězdnými filmy Hollywoodu, proč by se nemohla americkému prezidentovi líbit paragráze:

„Černý muž pod hvězdami a pruhy, nikdy nebude sám, nikdy ani druhý…“

Určitě se americký prezident bude cítit v zemi české co nejlépe, aby si odnesl nezapomenutelné zážitky. Zatím ho ještě nikdy nevítal premiér v demisi a prezident euroskeptik.

Očekává se, že Obama zase Čechům na oplátku zazpívá: Goodbye, radare brdský…

Reklama:
  1. Jedna reakce na “Parkanová s písní na melodii: Černý muž pod bičem otrokáře žil…?”

  2. Budu neustále opakovat, američani tady měli být už od pětačtyřicátého a ušetřili bychom si pár desítek let front na banány a hajzlpapír, a ne jenom nějaká polní kuchyň či radar, ale pořádná base. Tam kde stojí rozkročený americký mariňák, tam se hordám těžko leze. Ledaže by ode dneška přestalo platit úsloví o říších roznesených na kopytech. Modré přilby umí akorát Srebrenicu.
    Pro ty co zapomněli zde: http://www.rezek.biz/skl.htm
    http://warnet.ws/news/25030
    http://komap.net.ru/2008/09/28/chem_kormjat_amerikanskikh_voennykh.html

    od wbgarden v Dub 7, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *