Je sex nejlepší kulturní program, jaký kdy lidstvo vymyslelo…?

17. Březen, 2009 – 9:07

Pes, který štěká, nekouše. Floskule, snad nejčastěji používaná v souvislosti s údajnými nadrženými erotomany. Čtenářky na ONA idnes však nadšeně polykají i řádky nesmyslných textů o důležitosti velikosti penisů.

Je to prostě posedlost, každá žena vzdychá, jaký prožívá orgasmus. My muži se tím chlubíme, i když víme, že jen pouhých deset až dvacet procent žen se tohoto vyvrcholení při běžné kopulaci dočká, zatímco ten zbytek plné sexuální ukojení penisem pouze předstírá a tajně využívá klitorální stimulaci.

A ty ženy, které se vejdou mezi ona inkriminovaná šťastná procenta, se dají zahrnout pod pojem nymfomanie, což je mnohem frekventovanější jev, než satyriasis u mužů. Nadměrný sexuální pud se projevuje zejména v rané dospělosti a poté koncem druhého decenia věku.

„Posedlost sexem je jako závislost na drogách či alkoholu, kdy abstinenční syndrom eliminuje zábrany, snižuje pocit strachu a závislý člověk je schopen zabít toho, kdo mu bude bránit v uspokojení….“ říká psychoanalytik typu Zikmunda Freuda.

Na rozdíl od alkoholiků a toxikomanů však nymfomanky nemohou svůj problém řešit tím, že předmět své závislosti prostě odstraní ze svého života, aby se ho jednou provždy vzdaly. Ani omylem…

Musíme si uvědomit, že v genitáliích téměř skrytý dvaceticentimetrový klitoris obsahuje až devět tisíc nervových zakončení, proto je jeho klitorální stimulace mimořádná. Naopak si musíme přiznat, že mužský penis má těchto zakončení jen asi tři tisíce… A potom že rovnoprávnost…

Rovněž grafologickým rozborem písma lze prokázat hypersexualitu, třeba na písmenku „g“ s dobře vyvinutou kulatou spodní kličkou či na písmenku „f“ se zauzlením spodní kličky, na pravoklonnosti a dynamičnosti jejího písma i na skákavosti řádků…

„Hypersexualita je podmíněná sex-chromatinem, Baarovými tělísky, zvýšenou dráždivostí děložního svalstva, SHBG – globuliny a pohlavními sex hormons binding globulins,“ řekl by Freud z Příboru, což mu může valašský ogar jenom potvrdit.. .

Je třeba si uvědomit, že absolutní refrakterní fáze existuje pouze u mužů a jen ženy mají schopnost prožívat i několik bezprostředně za sebou následujících orgasmů. V období ovulace jsou ženy kupodivu na rozdíl od neplodné fáze menstruačního cyklu vzrušivější a snadněji podléhají svodům…

Pro muže se silnou spodní čelist a výraznými nadočnicovými oblouky nadsamce je to jasný signál, že v takovém případě nejsou ženské geny vhodné pro ideální páření.

„V mozku vnímavé ženy se už při vizuálním styku s přitažlivým mužem vyvine značné množství hormonu dopaminu, způsobujícího přemíru slasti a blaha, což ovliní i vytvoření velké dávky adrenalínu, jenž zrychluje její srdeční činnost a prohlubuje dýchání,” doplnil bych příborského Zikmunda Freuda já sám.

A ještě bych přidal, že tím dochází k odkrvení zažívacího traktu, okysličená krev předává signály do nadledvinek a s estrogenem se přesunuje do genitálií a míst druhotných pohlavních znaků, tedy do tváře, rtů či ňader a bradavek…

Není dobré zapomenout ani na hormon oxytocinze zadního laloku hypofýzy, který se za této situace vyvine v takové míře, že jí způsobí mimořádné orgasmické kontrakce hladkého děložního svalstva.

Tak a to byla řeč o těch asi deseti až dvaceti procentech mužů, kteří mohou způsobit při pohlavním styku hypersexuálně založené ženě orgasmus. Když jsem v Jihoafrické republice pátral po novinářských zajímavostech, objevil jsem v Johannesburgu neuvěřitelný Projekt ,,P”.

Stojí za to ho připomenout. Zabývá se ojedinělým systémem cviků, s jejichž pomocí bylo údajně možné zvětšit penis až o deset centimetrů. Alespoň to tvrdil letecký radionavigátor Wilhelm Lötter z Pretorie, o jehož patent na soubor šestnácti cvičení pro zvětšení penisu je nebývalý zájem už nejen na jihu černého kontinentu.

„Více než 75 procent jihoafrických bělochů má délku svého penisu 13 až 15 centimetrů. Pouze 15 procent této mužské populace má velikost pohlavního údu 18 centimetrů, jen dva muži z tisíce pak mají svůj „nástroj” třiadvaceticentimetrový,” tvrdí Wilhelm Lötter.

Jeho systém cvičení údajně dokáže za pár měsíců zvětšit délku údu až o osm centimetrů, jeho tlouštku skoro o tři. Zmohutní prý také varlata a tato metoda má fungovat u mužů až do věku nad sedmdesát let. Kdo nevěří, ať tam běží.

Rozdíl mezi klasickou masturbací a zmíněnými cviky Wilhelm Lötter přirovnává ke dvěma mužům, z nichž jeden chce zvětšit své svaly promyšlenými sériemi cviků s činkami, zatímco druhý jednotvárným házením písku lopatou.

Závěr této studie má nakonec přece jen povzbudivý vzkaz pro beznadějně zakomplexované muže a čtenáře ONA idnes.

Existuje totiž šest hlavních zásad, jak nemít ze svého penisu velký mindrák. Za prvé – čím je váš penis menší, tím se relativně více zvětší, když se ztopoří.

Za druhé – největší sexuální prožitek dává při souloži ženám tření o stěny vagíny v jejích prvních 25 až 38 milimetrech. Takže stačí malý, ale sporý, resp. raději tlustý, než dlouhý a tenký.

Za třetí – vagína se přizpůsobí všem velikostem penisu. Za čtvrté – síla (obvod) penisu je důležitější než jeho délka. Za páté – dlouhý penis nemá význam, když muž neví, co s ním dělat. Proto se počítá víc, jak to uděláš, než s jak velkým.

Za šesté – Pamatuj si, že vždycky se najde někdo, kdo to dělá hůř než ty…!

Takže, žádné operace, silikony či bolestivé protahování pomocí závaží; stačí pohlavní penisová gymnastika. Jen pozor, aby se nezvrhla v prachobyčejnou masturbaci…

A proto vzdejme hold ženám, že to byly právě ony, které dokázaly nudnou lidskou reprodukci povznést na piedestal vzrušujícího sexu…

PS: A pokud muže ani po této instruktáži mindráky nepřešly, vězte, že na ostrově Elba v Muzeu Napoleona Bonaparte, největšího svůdníka své císařské doby, najdete i lékařskou zprávu jeho patologů. Ta tvrdí, že posmrtný vojevůdcův penis údajně měřil necelé tři centimetry… A pak že s malým Kašpárkem nejde sehrát velké divadlo…

Reklama:
  1. 2 reakce na “Je sex nejlepší kulturní program, jaký kdy lidstvo vymyslelo…?”

  2. Možno budu teď malinko mimo mísu,nicméně se domnívám,že jak ve všem tak i v tomto je nutná tradice.Nehledejme inovace.Teď je to módou.Beďme in,cool,redy atd.Z tohoto důvodu by jsem Vám chtěl poslat odkaz na jedeno z nejlepších děl jaké kdy byly nafilmovány.Podotýkám,že jsem katolík se vším co k tomu patří.To však nesmí bránit v tom,aby jsme uctívali to co je dobré.
    http://www.youtube.com/watch?v=gRdfX7ut8gw

    od Jozef Bohdan v Bře 20, 2009

  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 14, 2016: hampton bay ceiling fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *