Dejme šanci znalcům; na český bordel jen s bordeltatou-socialistou

24. Únor, 2009 – 8:42

Divím se, že jsou ještě dneska v tom českém bordelu mezi námi lidé, kteří nechápou, že jedině odborníci v oboru nám můžou udělat pořádek, třeba mezi prostitutkami a prostituty, jimž se naše společnost jen hemží. Od Dubí, přes Perlovku až po Těšínskou ulici a český Parlament…

Napadlo mě to, když jsem se v neděli díval na americký film: „Chyť mě, když to dokážeš!“ s DiCapriem a Tomem Hanksem v hlavních rolích. Profesionální (ne)lapitelný padělatel šeků se časem dostal z vězení a stal se největším machrem FBI v odhalování jiných falzifikátorů.

Proč bychom stejně nemohli postupovat i v Česku, které je jeden velký morální bordel. Proč vymýšlet kontroverzní reformy, abychom si poradili se zhýčkannou společností, když stačí jeden tolik haněný profesionál přes východní kněžky lásky.

Je jím dnes nejpopulárnější český bordel-tata, krajský politik za ČSSD Miloslav Mrština, majitel hotelu Vyhlídka v Náchodě a někdejší šéf sociální demokracie v Královéhradeckém kraji.

Dokonce se na něho údajně chtěli obrátit hostitelé palestinského prezidenta Abbáse v Praze a pozvat ho na Vyhlídku. Když prý jsou muslimové zvyklí na čtyři manželky a čekají je v ráji černooké hurisky…?

Z pana Mrštiny by byl ideální hospodář s financemi z Eropské unie. Dokázal přece bez mrknutí oka vyzískat na renovaci svého veřejného domu částku ve výši 1,32 milionu korun od ministerstva pro místní rozvoj, vedeného Radko Martínkem (ČSSD), který je nyní pardubickým hejtmanem. Další čtyřmilionovou dotaci před volbami v červnu 2006 mu přiklepnul příslušný úřad práce.

Pan Mrština by se mohl uplatnit rovněž jako expert na lidské zdroje, jenž disponuje jakýmsi „čichem“ na ty pravé tváře. Zároveň by se hodil mezi znalce, kteří by udělali pořádek v imigrační politice.

Věděl by koho pozvat z Ukrajiny, Běloruska, Ruska či jiné země, aby s nimi byli všichni nadmíru spokojeni. Kdyby třeba „pásl“ pany Snítilého či Tlustého, určitě by u nás vládla rovnost nejen v daních, ale též by mohl být pouze jediný prezidentský kandidát…

Vyhlídka by si vyhlídla zkušeným okem pana Mrštiny sličné děvy z celého východního světa. Nač mu vyhrožovat, že až tři roky vězení hrozí tomu, kdo „jiného zjedná, přiměje nebo svede k prostituci nebo kdo kořistí z prostituce provozované jiným“.

Co by měla naše churavá zemička z toho, kdyby šel pan socialista na dva až osm let do vězení, což je „výměr“, jenž hrozí tomu, kdo kuplířstvím získá značný prospěch nebo je páchá v organizované skupině.

Kdyby to místo těchto výhrůžek vzal Mrština pevně do svých kuplířských rukou, určitě by skoncoval s prostitucí v Parlamentu ČR, mezi novináři i v řadách policie, soudců nebo advokátů.

Vykonávat jakýkoliv akt zrady, pomsty či protekce a jiné kulišácké rozkoše za peníze je evidetní prostituce. Přes to nejede vlak, ani pojídný nevěstinec. A kolikpak máme ve Sněmovně „čestných“ přeběhlíků, zelených vyděračů, submisivních kariéristů nebo zkorumpovatelných demokratů a úlisných lidovců…?

A kolik mají tito straniční bossové na své straně „nezávislých“ pravicových, levicových, středových či extrémních žurnalistů. ..? Koho chleba jíž, toho píseň zpívej.

Nemusely by ani být vzrušené vášně kolem zákazu odposlechů, ani by novináři nemuseli mít dvacetitisícové pokuty za svoji dobře placenou věrnost svým „bezplatným“ anonymním zdrojům…

Dnes, kdy naše diplomacie tvrdě odsuzuje Írán, by náš bordelový specialista mohl kontrovat lidskými právy. Za prostituci může totiž íránským aktérům sexuálního aktu mimo svazek manželský hrozit i smrt.

Příkaz k razii v doupěti prostitutek, kde si užíval sám nejvrchnější policejní ředitel Zaríí, dal minulý měsíc přímo šéf íránské justice, ajatolláh Mahmúd Šahrúdí. Po revoluci vedené ajatolláhem Rúholláhem Chomejním v roce 1979 byly všechny veřejné domy zničeny jako neislámské.

Zkrátka, proč nedat šanci odborníkům, aby hasili oheň ohněm, český bordel českým bordel-socanem, z kozla udělali hned zahradníka a ze zákazu prostituce v Íránu porušení Listiny základních lidských práv a svobod…?

Dejme tedy šanci našemu spasiteli morálky, Miloslavu Mrštinovi, prvnímu ze zatím odhalených kuplířů české politické scény…

Díky za radu Hanksi a DiCaprio…

Reklama:
  1. 2 reakce na “Dejme šanci znalcům; na český bordel jen s bordeltatou-socialistou”

  2. Pane Olšer,pište,pište,pište.To je vše,více netřeba

    od dan miksa v Úno 24, 2009

  3. Dělám co můžu…

    od obr v Úno 24, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *