Pozor na blonďaté transexuály v EU – jsou to mazané špiónky

12. Únor, 2009 – 11:00

Špioni už nevědí roupama, co by dělali, aby se uživili a posloužili nejlíp několika mocnostem najednou. Nejvíc se snaží zřejmě rusky či slovensky mluvící blondýnky s dlouhýma nohama.

Evropská komise je ve střehu. Jak včera oznámila, je ohrožována špionáží. Dokonce k tomu vydala obsažný oběžník. A konečně, odpůrci floskulí mi prominou, trefila hřebík na hlavičku. Cherchez la femme..

Konečně jsem pochopil veledůležitost a zranitelnost křehce socialistické Evropské unie a její pouze třistastránkové srozumitelné a neměnné Lisabonské smlouvy.

Za vším hledej agenty coby sličné dlouhonohé stážistky s blonďatými vlasy, které mohou být ze zemí mimo EU. Stojí psáno v oběžníku. A ve hře jsou také dlouhonohé novinářky, počítačové techničky či lobbistky.

Trochu jsem se zamyslel a hned jsem si uvědomil, že o jedné špionážní krásce vím. Je dokonce nejrafinovanější ze všech. Tak se pro práci agentky nadchla, že si nechala změnit své pohlaví.

Původně totiž byla Martinem Slobodou z Trnavy. Patrně se chtěl(a) ve svých pětadvaceti letech stát špiónem spřátelené mocnosti a změnil(a) si pohlavní identitu a stal(a) se z něj Sandra Slobodová.

A okamžitě začala s infiltrací a svým působením v Česku jako předsedkyně a rozhodce Vnitrostátní a mezinárodní arbitráže. Hned si také vybudovala početný kolektiv spoluagentů. Měli mezi nimi být i celebrity na jedno použití Monika Absolonová, Josef Vojtek a Veronika Žilková.

Potom ve snaze oslabit české hospodářství, uzavřela dvojitá agentka Sandra v příbramské pobočce spořitelny úvěrovou smlouvu na 300 tisíc korun a prokázala se při tom falešnou občankou.

Pak šla ještě dál, zřejmě po vzoru ruských špionnů, kteří u nás ovlivňují občany, aby byli proti umístění amerického radaru v Brdech. Infiltrovala do rodiny generála a válečného pilota Jana Irvinga a vzala to přes jeho dceru Ivetu.

Iveta Irvingová pracovala jako zkušená trestní referentka u soudu. Loni v říjnu si ji tam vyhlédli spolupracovníci Sandry Slobodové a přetáhli ji k sobě a tak se ocitla u realitní a poradenské firmy Auriga CZ v pražské Hradební ulici, kde měla působit jako Sandřina pravá ruka.

Pak ji ale Sandra takticky v rámci složité špionážní konspirace okradla o pár desítek tisíc CZK a Iveta chtěla spáchat sebevraždu. Sandra však s nervy z ocele dál rozhazovala své sítě dvojitého agenta. Zřídila dispečink záchranné služby a pořídila jednu resuscitační sanitku.

První ochromení české ekonomiky se dostavilo, když klienti Sandrou spravovaných firem přestali dostávat mzdy a kdy se zjistilo, že Sandra dlužila na nájemném za kanceláře 380 tisíc korun.

Přestože ji všichni uháněli o peníze, se stojickým klidem špionky převzala jako jednatelka plzeňskou stavební a zprostředkovatelskou firmu Koller Inženýring.

Až sklapka klec. Přišlo se na to, že Sandra není Sandra Slobodová, ale Martin Sloboda a na Slovensku byl na něho(ni) vydán zatykač kvůli podvodům. Vrchní soud v Praze však označil jej (jeho) trestní stíhání za nezákonné a Sandru (Martina) propustil z vazby.

Takže, pozor na vyzvědačské blondýnky. Beztak i Mata Hari měla pod svým přelivem blonďatou kštici nebo paruku. Jsou podceňované, což snadno vede ke snížené ostražitosti a jejich lepší infiltraci.

Proto jsou mnohé už i v českém a evropském Parlamentu…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *