Jak Katuška Jau Jau sedí na dvou židlích a tvrdí, že byla přetažená

10. Únor, 2009 – 16:47

Těžko věřit Kateřině Jacques. Je to liška mazaná, mnohem víc, než její kolega Liška. Poprvé se zcela účelově zapsala do povědomí voličů, když se nechala „napadnout“ policistou Čermákem, který nakopnut je dnes invalida.

Od té doby jí nikdo neřekne jinak, než Katuška Jau Jau. Její manželství také o čemsi vypovídá. Když se nějaká studentka „zamiluje“ do zahraničního človíčka, málokdy to je z čisté lásky. Pracháč Christian a ostrov Reunion u Madagaskaru… Kdo by odolal?

Pak se rozvedla, dostala se do parlamentu a dnes už by si zasloužila, aby se jí říkalo veška přísavka nebo klíště zelené. Tak pevně se drží svého teplého křesílka. A tak pevně, že je z toho celá „unavená“, jako řídič, co je dokonalý profesionál, ovšem chybička se vloudí, lidský faktor je bestie nevypočítatelná….

Po své úspěšné prvomájové provokačce si Katuška Jau Jau uvědomila, jak jsou důležitá média. Díky jim měla ve volbách víc hlasů, než její milý zelený Bursík. Pak přišlo na další kontroverzní hlasování a Jacques se znovu pohodlně uvelebila na dvou židlích.

Aby nezklamala trojkoalici, zvedla pacičku pro zákaz zveřejňování odposlechů. A pak si uvědomila, že si musí vybrat – buď její věrná a oddaná média nebo zájmy vyššího řádu.

Nakonec zvítězily sdělovací prostředky. Sedmá velmoc je sedmá velmoc. Ještě by ji mohly stejně tak potopit, jak ji vynesly do parlamentu. Proto se poslanci Strany zelených Kateřina Jacques a Přemysl Rabas honem farizejsky omluvili veřejnosti, že ve Sněmovně podpořili zákaz zveřejňování odposlechů.

Slonková dostala 20 tisíc pokutu za to, že neprozradila svůj zdroj. Soudci jsou nesmlouvaví. Ještě by to bylo na Kačenku Jau Jau, že v tom též jela. Proto honem do protiútoku. Udržet si nevinný image, ať to stojí, co to stojí…

Napřed je proti a pak chce honem honem podávat ústavní stížnost sama na sebe. Kdos bez chyby, hoď odposlechem. Charakter se nezapře. Třeba si ještě pamatuje z politického školení, co je to marx-leninský zákon negace negace…

„Nebyla v tom zlá vůle ani žádný taktický záměr,“ vysvětlovala Jacques a snažila se vymluvit, že selhalo její hlasovací zařízení. Zatloukat, zatloukat, zatloukat… Rath nebo Bursík? Svobodný bere. Co s přelétavým metrosexuálem a narcisem…?

Bursík měl navrch, zvláště když potvrdil, že SMS, co napsal a špatně poslal, nebylo o „krávě“ Zubové, ale nějakém jiném dobytku…

Katuška Jau Jau prostě zase podrazácky špekuluje a myslí si, že ji to opět naivní voliči spolknou. Proč ne, když se dali už jednou oblbnout jejím teatrálním výkonem na prvního máje kdysi dávno. Vlastně tak dávno, co pobírá měsíční stotisícovou apanáž…

Bez podpory médií by měla tak velké… s přehazovačkou…

Reklama:
 1. 7 reakce na “Jak Katuška Jau Jau sedí na dvou židlích a tvrdí, že byla přetažená”

 2. Jestli je Liška mazaný, Břeťo, tak sním svůj klobouk. To, co momentálně předvádí prostřednictvím médií, vypadá spíše, že je namazaný. Trochu mne zklamává, protože jsem mu při vpádu do vlády docela fandil. Myslel jsem, že vnese svěží vítr. Sice zelený, ale ono ani tak nic. Ani lístečkem nezaševelil sad. Jó, Káťa Jau Jau, to je jiné kafe. Souhlasím s Tebou. I když hérečka je to mizerná. Onen májový výstup či vlastně vstup do policejního auta byl, jau jau, hodně směšný. Na druhé straně, komika je prý na divadle to nejtěžší. No, prostě, její extempore směšné bylo. Kdo ho baštil, tak musel být také Jau Jau. Ono Zelení jsou vůbec chameleoni. Ale jak ukazují ony „proslavené“ veřejné průzkumy, na jaře stromy rozkvetou a na podzim opadávají. S tím Zelení asi nic nenadělají, pokud budou pokračovat jak pokračují. I když, Bursík je zase ze všeho vykecá, jen aby vydrželi do voleb. Na druhé straně, nepodceňujme je, protože přinesou možná zase něco tak zásadního jako další zákaz kamiónového typu. Něco zakázat je snadné, ale problém pořešit, to už je horší. A ať mi pan Bursík nevykládá, že on do marketu nerad. Kamiony to vozí všem. Trojproudé dálnice jsou jakýmsi řešením. Například za Hranicemi se člověk po takové kousek sveze. Kousek nejen proto, že nejsou prachy, ale také proto, že je nějaká zelená iniciativa chce buď zakázat či odklonit a zdržuje a zdržuje a problém tu přetrvává. Zelení jsou prostě ve vládě na příkazy a zákazy. A když jim něco nevyjde, pak jsou jau jau v čele s Jau Jau.
  Ahoj, Břeťo! A občasné pokusy o šprýmy ode mne ber s rezervou.
  Mirek

  od chb v Úno 10, 2009

 3. No jo, zelená je tráva a fotbal to je hra. A pro Bursíka platí: Ut pueris placeas et declamatio fias… Jen aby se zalíbil chlapcům a stal se tématem řečnických cvičení!

  od olser v Úno 10, 2009

 4. Strana zelených je extrémistická. Dostala se do parlamentu jen díky bývalému hradnímu pánovi, který ji před volbami podpořil. Lidé,pro které je „slavný světový dramatik“ modlou a tzv. morální autoritou ho bezmyšlenkovitě poslechli a tuto stranu volili. Je to jen jeden z příkladů, jakou morálku tento člověk vyznává. Není náhoda že Zelení byli v presidentské volbě pro Švejnara. Taky Havlův kůň…

  od levap v Úno 10, 2009

 5. To co jste napsal nemá sebemenší chybu.Nikdy to v naší politice nebude dobré pokud tam budou takoví jako je ona.Ale lidi ve volbách volili svoje kandidáty tak to musíme respektovat.Pište pište pište.

  od dan miksa v Úno 10, 2009

 6. Obama měl nejdražší volební kampaň v historii USA. Dal do ní přes 600 milionů dolarů. Na jeho inauguraci za další těžké miliony se přijelo podívat z celých Spojených států přes dva miliony lidí. Patří k nejbohatším občanům. Proto mám u něho téměř absolutní jistotu, že je nezkorumpovatelný a nevydíratelný. Že šel do politiky, aby si naplnil své ambice a ne své konto. A o to jde; když máš peněz, že nevíš co s nimi, budeš při vládnutí myslet jen na to, aby ses zapsal do dějin a ne do Forbesova seznamu miliardářů…

  od obr v Úno 10, 2009

 7. Bezvadně napsané, tak jako všechny Vaše příspěvky. Bohužel z idnes to stáhli, přesto že to patřilo mezi nejčtenější a nejvíce „odměňované“. Zasloužil jste si karmu jako hrom, ale někomu to zřejmě nebylo po vůli číst (nebo nechat číst) něco, co stejně každý ví.

  od Carlos v Úno 11, 2009

 8. Jem rád, že se Vám text zamlouvá. Z idnes ho ale nestáhli, jen posunuli z první stránky. Má dokonce karmu 46 a přes 10 tisíc čtenářů…

  od olser v Úno 11, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *