Tak nám kosmonauté už zase lžou…?

9. Únor, 2009 – 22:27

Čína někomu zase leží v žaludku. Olympiáda byla skvělá, blamoval se svět, ne Peking, takže je třeba opět rozdmýchat vášně a další údajnou aféru. Lidská práva v Číně už nejsou aktuální, v době hospodářské krize není vlastně aktuální nikde mluvít o lidských právech, a už vůbec ne o „týrání“ malých čínských sportovců či podvody gymnastek, takže šup – máme tady přece alespoň bublinkové kosmické video.

Úspěch tchajkonautů z vesmírné Nebeské lodi totiž vehementně zpochybnili někteří blogeři. Na záběrech čínské státní televize prý našli podivné detaily.

Takže už víme, že záběry nebyly pořízeny ve vesmíru, ale pod vodou. Že tedy kosmonauti celý svůj let letu do vesmíru jen fingovali a místo kosmu se vydali do bazénu. Proč by také budovali za miliardy svoji vodní kostku v Pekingu…

Je tedy nad slunce jasnější, že na čínském záběru je totiž hned po dvou sekundách patrný objekt, který vypadá jako bublina, která unikla po otevření poklopu. Asi proto, že šlo o stav beztíže, směr jejího putování byl příčný. Po necelých šesti minutách se u přilby astronauta objevily další bubliny.

Fakt, že se každá pohybovala jiným směrem? Snadné vysvětlení; zavinil to přístroj způsobující vlny a simulující tak podmínky ve vesmíru. To je mi věc. Tak žádné vesmírné vzduchoprázdno, ale voda. To jsou rošťáci, ti Číňáci.

A pak je tady ještě světlo odrážející se od kosmonauta po výstupu do vesmíru. Světlo má být patrné také na vlajce, kterou kosmonaut drží. Blogeři tak zjistili další zaručený fakt, že jeho zdroje by musely být na obou stranách lodi.

Blogeři mě zklamali. To jejich předchůdci, kteří zpochybnili přistání Američanů na Měsíci, byli mnohem profesionálnější, když 15. února 2001 odvysílala americká bulvární televize Fox hodinový dokumentární film, který se jmenoval: Konspirační teorie: přistáli jsme na Měsíci?

Američtí astronauti Armstrong a Aldrin byli podle tohoto filmu jenom podvodníci: celá akce byla zinscenována kdesi ve filmovém studiu na jedné americké základě v poušti Mojave.

Prý americká vlajka, zatknutá do půdy Měsíce, na televizních záběrech z údajného Měsíce, vlaje ve větru a kdo by nevěděl, že na Měsíci žádný vítr není.

A na fotografii, kterou měli vyblejsknout astronauti, vůbec není vidět noční obloha na Měsíci, bez šíleného množství hvězd. Jasná kamufláž, obyčejná fotomontáž…

Navíc se prý stíny na záběrech přicházejí z více než jednoho směru – což na Měsíci musí být nemožné, vzhledem k tomu, že je tam jen jeden světelný zdroj – slunce.

Tak už vím, z čeho si „čínští“ blogeři obšlehli své geniální argumenty, včetně kamene, přivezeného z Měsíce, jenž měl na sobě označení písmenem C. Obyčejná studiová rekvizita.

Jiní konspirační teoretikové argumentují, že NASA sice přistála na Měsíci, ale objevila tam cizí civilizace, a tak o tom mlčí…

Takže, milí blogeři, svět chce být klamán.

Reklama:
 1. 22 reakce na “Tak nám kosmonauté už zase lžou…?”

 2. Dobrý den, majore Gagarine, tak jsme se tedy už dočkali… Ještě že se, Břeťo, tak nerad fotím (jako prý Bezruč). Když však zalistuji ve svém brožovaném životě a zathnu stránky s Tebou, pak musím chca nechca konstatovat, že jsi zatraceně a chválabohu zemšťan, i když občas (třeba i po slivovici) mimo. Buď zdráv! Víš, že to potřebuješ. Kdy mne vezmeš s sebou? Víš kam, ne? Ne, do pr…. ne! Tam jsme už snad již byli. Teď se to bude enem lepšit!
  Mirek

  od chb v Úno 10, 2009

 3. Prosimtě, ta vlajka co vlála na tom měsíci by byla zajímavá, až na to že amíci a rusove pouzivaji vlajky plastove. Takze vlat nemuzou, jsou to jen konsp teorie… Ale o těch číňanech bych si to myslel….

  od Antonov v Úno 10, 2009

 4. Chjo a eště něco, stíny se pohybují protože se měsíc otáčí kolem své osy a kvůlil růzým slonům terénu, hvězdy nejsou vidět protože sluníčko které dopadá na zem se postará(stejně jako na zemi když je den) o to, že hvězdy nejsou vidět. Amíci na měsíci přistáli, všechny jejich apolla tam do teďka jsou.

  od Antonov v Úno 10, 2009

 5. Slon v terénu 😀 Myšleno sklon, ale jinak dobrej článek…

  od Antonov v Úno 10, 2009

 6. Už samo slovo konspirace ve mně vzbuzuje nedůvěru, jelikož jsem člověk špíš inspirační, maximálně někdy respirační, ale od momentu, kdy jsem se v Torontu, aniž bych to tušil, ocitl středem konspiračního zájmu, jehož přičiněním jsem dostal nálepku rasisty, jsem na veškeré konspirační teorie alergický…

  od olser v Úno 10, 2009

 7. to že napíšeš rádoby ironický, rádoby s nadhledem a rádoby jako znalec problematiky svůj mozkový exkrement, ještě neznamená že máš pravdu. i když to tak na lidi působí… vysvětli mi tedy ty zastánče všeho oficiálního, tudíž pochopitelně správného a pravdivého toto… na jednom z nejznámějších snímků z měsíce je na průzoru helmy videt odraz druhého kosmonauta, který toho prvního fotografuje. Stojí tedy k sobě čelem. Cca na pár metrů. A oba jsou osvíceni zepředu… argument že jsem zakuklenej rudej a komunista,který nemá rád jediné správné hochy na světě, kterého se tu asi dočkám ale neobstojí…

  od andrej v Úno 13, 2009

 8. Blahoslavení chudobní duchem…

  od obr v Úno 13, 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *