USA ovládají černí politici, aneb Po Obamovi jeho klon Steele…?

31. Leden, 2009 – 9:04

Je z toho najednou módní zvyklost. Před necelým půl stoletím byl zaveden zákon proti diskriminaci barevných a dnes je celá Amerika zblázněná do kdysi Ku-klux Klanem lynčovaných černochů.

Je to zřejmě tím, že se demografický profil USA podstatně změnil a pozvolna získavají barevní morální převahu. Proto vyprodal Barack Hussein Obama Washington, když kolem budovy Parlamentu a Bílého domu jásalo přes dva milionů nadšených obyvatel.

Demokrat je znovu v čele Spojených států a po exprezidentovi Bushovi dnes ani pes neštěkne. Také on, jako nejméně oblíbený prezident v historii USA, se přičinil o ten šok, že suverénně zvítězil charismatický demokrat černé pleti.

A tak, jak se česká ODS marně snažila o sebereflexi, Američtí republikání na to šli od lesa. Udělali si řádný marketink – průzkum bojem v otázce poptávky a nabídky.

V módě je prostě míšenecky snědá až černá, takže jdeme také s duchem doby, řekli si Bushovi spolustraníci a poprvé v historii postavili do svého čela černošského politika.

Když demokraté, proč ne my? A bývalý padesátiletý zástupce marylandského guvernéra Michael Steele byl zvolen předsedou celostátního výboru strany. Je třeba kopírovat své soky a postavit do svého čela Obamova klona.

Kdo jiný by zvládl těžký úkol provést republikány obdobím po prohraných prezidentských a kongresových volbách, když se USA topí v bilionových dluzích? Jedině na drsný život zvyklý černý muž, co pod bičem otrokáře žil…

Je třeba pevná ruka v období, kdy si tucet manažerů z Wall Street vyplácí nadále zlaté padáky ve výši až 20 miliard dolarů, přestože ostatní se topí v dluzích, jsou bez střech nad hlavou, a kdy je nezaměstanost skoro pět milionů lidí a ekonomický růst poklesl o čtyři procenta…

V době, kdy za ně platí jejich zpronevěřené biliony stát, napřed 700miliardovou injekcí, teď přidal dalších osm set miliard, si oni žijí jak v bavlnce. Ale přijde krizka na Matýska; dva guvernéři jsou už v chládku za okatou korupci.

Musí ale pršet, nestačí jen když kape…

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *