Nevěřte socanům, jenom lžou a podvádějí Evropu!

28. Leden, 2009 – 21:40

Už jsem na to přišel, proč je třeba zavrhnout socany, nevěřit Paroubkům, Rathům a Drymlům. Prohlédl jsem. Jsou to jen populisté, co svojí oranžovou hypnózou totálně omámili své voliče, kteří je takto vyšinutí přivedli svými hlasy ve stavu nepříčetnosti v nedávných krajských a senátních volbách k drtivému vítězství.

To, že ODS prohrála a že se jí zřekl její zakladatel a prezident Václav Klaus, je vlastně její morální vítězství, i když o tom ještě přes 40 procent voličů zatím neví.

Je to jasné; premiér Topolánek je přece slušný, skromný a nezištný politik, jemuž leží na srdci blaho nejen vlastního národa, ale celé Evropy, dokonce i Ruska, Ukrajiny a Blízkého východu.

Nikdy se na rozdíl od socanů nechlubil cizím peřím, nikdy by si jako ministerský předseda nedovolil neslušná gesta, dbá o svá slova a vždy uvážlivě zvažuje, co říct, aby to nebylo diplomatické faux pas.

Má přece své zářné vzory. Copak by něco takového mohl někdy udělat vždy charismatický a důstojný tatíček T. G. Masaryk, všemi Čechy i Topolánkem bezmezně milovaný?

Ten by přece ani nepomyslel ukázat vztyčený prostředníček či někoho urazit a ponížit, vyslovit nějaké věty, připomínající nacismus. Třeba něco v duchu: Es kommt der Tag. Mirek Topolánek jde zkrátka v jeho šlechetných a bezúhonných šlépějích.

Vždycky se držel norem slušného chování, s vrozeným valašským odporem k jakékoli aroganci, stejně tak by čestně odstoupil ze své funkce, kdyby někdy, nedej Bože, hanebně prohrál.

Ani jeho strana by se nikdy nesnížila kvůli čemukoli někoho pomlouvat a špinit, říkat něco o žumpě a zvratcích.  Na rozdíl od socanů, kterým vadí kdeco. Třeba skvělé poplatky, ve zdravotnictví nebo na vysokých školách. A nejraději by i důchodce vymazali z demografické mapy světa.

A co teprve jejich handlování s misemi českých vojáků v Afghánistánu, kde jsou přece tak důležití svými několika stovkami, bez nichž by se přece cca 50tisícová spojenecká armáda vůbec neobešla. Zvláště když se nyní ta americká má zvýšit až o 20 tisíc vojáků….

A také by chtěli, aby se Česko integrovalo do Evropy jako stát, zbavený Lisabonskou smlouvou ve prospěch evropského kolektivu svých práv, nezávislosti a suverenity.

A to už nemluvím o tom, jak kdysi socaci v rouše komunistů souhlasili s cizími sovětskými vojsky na našem území, zatímco nyní jsou bezostyšně proti tomu, aby se v Brdech spolu s radarem usadili naši noví bratři – vojáci US Army.

No, řekněte. Zažili jste už někdy nějakou tak pokryteckou a neseriózní politickou stranu…?

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *