Jak jsem se stal talmudským Židem, tvůrcem hnoje a metastázujícím sionistou…?

25. Leden, 2009 – 8:36

Byl jsem už v očích nicků i jiných rozšafných autorů čímkoli; rasistou i komunistickým šmejdem, židobolševikem i debilem. Mám už slušnou sbírku různých invektiv, jimiž jsem byl anonymně, jak jinak, počastován. Včera mi přibyly další roztomilé kousky.

Objevil jsem je na webu, jemuž nemíním dělat reklamu. Stačí když teď uvedu část jeho „hodnotného“ elaborátu. Je to fakt husté psaní. Už titulek je výživný: Metastázy sionistovy. (To jsem, prosím jako já…)

A dále se píše: …“Na webu českých sionistů pravidelně publikuje jakýsi Břetislav Olšer. Z jeho článků je cítit příslušnost k talmudskému Židovstvu a naprostá oddanost sionismu. To by nebylo nic proti ničemu. Ve svobodné společosti se máme právo každý profilovat dle svých představ a svědomí. Bohužel tento muž má za sebou velice smutnou minulost a byl věrným služebníkem komunistů…

Proč ne. I jako člověk, jenž nikdy nebyl v žádné politické straně, ani předtím, ani potom, jsem mohl věrně sloužit. Mohl, ale nesloužil. Faust ale podlehl. Já však stropem nevyletěl…

Navíc, jak jsem už milionkrát uváděl, jsem křtěný valašský katolík, i když si Židů nesmírně vážím…

Další web se skrývá pod názvem: Ilusionismus. Musím přiznat, že jde o velmi důmyslné synonymum. Dál už však moc vtipné kaše autor nepobral. Píše totiž, že: Rasista Olšer nenávistně bloguje.

A k tomu patří samozřejmě hutný textík…

…“Víte, jaká je nejjistější cesta zvýšit si karmu na blogu idnes? Stačí vám k tomu urážet muslimy, zobrazovat islám jako úhlavního nepřítele “žido-křesťanské” (směšnější spojení snad ani neexistuje) společnosti, stačí podněcovat nenávist vůči Arabům, staří ostouzet ty, kteří nepřehlédnou neuvěřitelné zločiny Izraele proti občanům (zatím) svého vlastního státu.

Pravým mistrem tohoto řemesla je Břetislav Olšer.

Tento rasista ve svých příspěvcích demagogicky plní všechny výše uvedené požadavky na úspěšnost. Duchem jeho článků je plně využít nové definice antisemitismu (tzv. pracovní), ze které zmizelo cokoli, čím by bylo možné stíhat anti-Semitismus, a omezila vše pouze na dohled projevů proti Židům (a dokonce Izraeli).

Kdyby tomu tak nebylo, nemohl by zůstat bez povšimnutí např. takový hnůj, který B. Olšer na svém blogu zveřejnil. Každý odstavec je ukázkou nenávisti vůči skupině obyvatel, ve zřetelné snaze vyvolat mezi čtenáři pocity strachu a vlastního ohrožení, pokud by snad nedošlo ke konsensu při obecném schválení izraelských činů.

Třešní na dortu demagogie potom budiž závěrečná citace z “Dějin Izraele” od Martina Gilberta – ukrajinská Židovka z Kyjeva Golda Mabovičová-Meirová, premiérka židovského státu v roce 1970:

“Arabům můžeme prominout zabíjení našich dětí. Nicméně jim nemůžeme odpustit, že nás nutí zabíjet jejich děti. Mír můžeme mít s Araby jen tehdy, když budou své děti milovat více než-li nenávidí nás…”

PS: Pro lehkou korekci dodávám, že bych byl sám proti JAKÉMUKOLI stíhání autora za jeho články. To, že jsou pro mne hnojem, ještě neznamená, že by neměl mít právo je svoboně zveřejnit…“

Vložil Jerem Zahere…

Ne všechny texty, které mají záměr mě kompromitovat a dikreditovat jsou hanlivého charakteru. Milovníci mučednictví a islámistů mají rafinovanější způsoby.

Třeba blog, který má na titulní stránce modrou Davidovu hvězdu a v ní text: 666INFO, a podtitul zvěstuje, že jde o blog pro Židy, svobodné zednáře, antifašisty, Svědky Jehovovy, satanisty, adventisty a sientology…

Symbol nenávisti a divoké šelmy v podobě tří šestek netřeba vysvětlovat. Ve stejném znamení měl být i římský tyran Nero…

Jde o znamení Antikrista, o němž se v biblickém textu říká: …A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.

Je absurdní, že má jít o blog antifašistů, přitom titulek text zní: „Velký Izrael a konečné řešení arabské otázky…“

Dovolím si uveřejnit jenom několik vět z obsažného textu. Proč jde o pouhých několik vět, pochopíte z jejich obsahu:

…“Když jsem byl v Izraeli, byl jsem se podívat v budově Kneesetu a nad vchodem jsem spatřil nápis: „Izrael se bude rozkládat od Nilu po Eufrat“. Problémem může být, že na tomto území žije přes sto milionů Arabů a je otázka co s nimi.

Dříve se plánovalo že musejí být vyhlazení, nakonec s pomocí amerických jaderných zbraní by nebyl problém vymazat Araby z tváře země a poté, co by radioaktivita poklesla, by jejich země mohla být obsazena naší armádou a kolonizována….“

Přiložena je anketa zaručeně pravých Izraelců, jejichž odpovědi jsou patřičně s oslovením „bratře“ fašisticky koncipovány, jak to jen umí strýček Samuel, Nithus, rabin Jehul, Yehuda a další virtuální respondenti…

Na konci následuje podpis Adonai a adresa mého blogu. Hned jsem dostal několik rozhořčených e-mailů, jestli vím, komu své texty nabízím. A v tom je to kouzlo nechtěného.

Způsob, jak člověka zatáhnout i bez jeho vědomí do špinavé hry falešných mešiášů, která není ničíkm jiným než úmyslnou provokací a úpornou snahou vpašovat pod rouškou judaismus na web zvrhlý antisemitismus…

Reklama:
 1. 7 reakce na “Jak jsem se stal talmudským Židem, tvůrcem hnoje a metastázujícím sionistou…?”

 2. No pán Olšer, nemáš to ľahké. Snáď do nekonečna budú medzi nami ľudia, čo nerozoznajú zrno od pliev, deň od noci atď. Ale to by muselibyť všetci úplný blbci, čo nie je možné. Takže tu ide zrejme o niečo úplne iné!

  od Eugen v Led 25, 2009

 3. Není těžké namalovat tygra, ale je moc složité nakreslit jeho kosti… čínské přísloví

  od olser v Led 25, 2009

 4. Břeťo, znám Tě dobrých 40 let. Vím, jaký jsi člověk a jaký novinář. Vím, že Ti vždy mohu s klidným svědomím podat ruku. Vím, čím nejsi. Tím, čím po Tobě někteří plivají, například talmudským Židem, tvůrcem hnoje a metastazujícím sionistou. Tím tedy vskutku nejsi. Jistě víš, že komu docházejí ideje, ten první zvedne ruku k ráně. Odpůrci Tvých myšlenek o Izraeli, pravdy, faktech o něm, tedy přesněji Ti, kteří po Tobě plivou, si neváží bližního, tím pádem nemají ani kus sebeúcty. Když vášně a fanatismus převáží nad rozumem a moudrostí, je to škoda pro všechny – na té či oné straně. Řekl bych, že je to ještě větší škoda právě pro rozumné muslimy, kteří se právem stydí za ty „bratry“ vyznávající neoprávněně džihád, stavějící smrt před život, farizejsky lhoucí a když se už mají postavit sokovi čelem, odpalující své rakety z civilních budov či sektorů. Neshazující letáky, že v případě agrese proti nim konkrétně tam či onam zaútočí v odpověď, netelefonující tam a neupozorňující, že tehdy a tehdy k tomu dojde. To činí Izrael. Neútočí, ale brání se útoku. Podlému útoku ze zálohy. To jsou prostě fakta. Nevyvratitelná fakta. Jedny z mnoha. Historie je, žel, vyzvedne na světlo, často až po mnoha letech, kdy slepí a hluší konečně začínají alespoň trochu prozírat a ochotně naslouchat. Fanatismus, který stále rozdmýchává nenávist proti Izraeli, je tím větší čím menšího má ducha. V pozadí si pak mnou ruce a chechtají se rišelíjovci, výrobci zbraní a překupníci, kteří je pašují těm, co hodlají do nekonečna ostřelovat život v Izraeli. Těm, co furt budou chtít dokazovat (co jiného by měli na práci, neníliž pravda?), že slepice byla dříve než vejce, protože ji Alláh stvořil, aby ho snesla. Nevím, ale myslím, že stále platí, že komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. Alláh a Bůh, onen dvojjediný, to vidí. Ani jedno z jeho já jistě nechce, aby se člověk pral a žral, ale aby se radoval a množil, jak to namaloval do filmu svého času Effel. Když rekapituluji fakta z těch dlouhých let sváru v oblasti Gazy a „přilehlého světa“, je mi líto, kolik bylo promarněno, jak ještě více mohl Izrael pozdvihnout civilizační pokrok, kdyby na to měl klid a mír. Jak by mohl s sebou vytáhnout na světlo pokroku i své sousedy. Kladu si otázku, proč má být velbloud rychlejší než džíp, proč neumět číst je lepší než umět atd. Však víš, Břeťo, o čem mluvím.
  Lituji všechny Tvé odpůrce, kteří mají od čela daleko ke špičce nosu.
  Mirek

  od Bohumír Charbulák v Led 25, 2009

 5. Ahoj Mirku, svatá slova. Já už jsem proti těmto útokům obrněný. Jakžtakž. V davu nicků je anonymita a schází svědomí. Jako u fotbalových rowdies. Ale znáš mě; kdo po mně kamenem, já po něm chlebem. Jsem ale ke svým nepřátelům shovívavý. Jak se říká: Blahoslavení chudí duchem…

  od obr v Led 25, 2009

 6. Ale ty uz musis byt pomalu zvykly, synecku z Hovezi. Je to par let, co jsi byl jenom „rasista“. (Spolecne se mnou). Rostes. Nenech se odradit a tem, kteri chcou prohlednout, prosim Te, otevirej dale OCI !!! Mia

  od Mia Ullmann v Led 26, 2009

 7. Inu, vzpomínám s láskou na chvíle našeho společného „rasismu“, když jsme dělali pro naše Romy první poslední. Nevděk světem vládne. Inu, zrob susedovi dobře, os.re ti plot…!

  od obr v Led 26, 2009

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fans

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *