Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

24. Listopad, 2019 – 19:33

Podle jeho názoru svědčí zákaz lidskoprávních organizací o stavu lidských práv v Rusku. „Člověk v tísni je respektovaná organizace podporující lidská práva a demokracii ve světě. Zveřejněné důvody jejího zákazu v Rusku proto považuji za absurdní. Zákaz lidskoprávní organizace svědčí o stavu lidských práv v zemi. Budu požadovat vysvětlení. Předvolám si ruského velvyslance,“ napsal na svém Twitteru.

Pánkův Člověk v tísni se tak stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo v Rusku zakázáno. Rusům, kteří s organizacemi zařazenými na seznam spolupracují, může hrozit až šestileté vězení. A co naše vláda s „Člověkem v tísni“, novodobým to sofistikovaným SSM?Síla Mordoru se rozšiřuje, líčil šéf Člověka v tísni studentům situaci v politice
Foto: MAFRA…

Už dříve Rusko zablokovalo všechny extremistické politické neziskovky kolem Sorose. V oznámení zveřejněném na webu ministerstva se píše, že organizace byla na seznam zařazena v souladu s federálním zákonem „O opatřeních proti osobám zapojeným do porušování základních lidských práv a svobod, práv a svobod občanů Ruské federace“.

Moskva: www.youtube.com/embed/hZaN4jaQT_4

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém Facebooku prohlásil, že rozhodnutí Ruska vůči Člověku v tísni chápe, neboť se jedná o „politickou sluníčkářskou neziskovku“ placenou „globalisty“. Poukázal i na další země, který bojují s vlivovými organizacemi, které se tváří jako neziskovky. Jako příklad uvedl Maďarsko či Izrael.

„Člověk v tísni podporuje migraci, multikulturalismus a podobně. Charitativní činnost je podle mě jen zástěrkou politické agitace této organizace. Člověk v tísni od roku 2000 do roku 2014 získal z veřejných peněz 942 milionů korun, z toho pak 170 milionů v roce 2014. Mezi aktivity Člověka v tísni patří mimochodem pomoc migrantům. V roce 2018 dostal Člověk v tísni ze státního rozpočtu 156 milionů korun,“ napsal Okamura.

Nalejme si čistého vína; jak by se Česku zamlouvala pijavice, která by svým naleptáváním státního systému, rádoby službou lidu, za níž by se ukrývala špionáž a další rozvracení života s pomocí zahraničních peněz? Tak, jak to činí Pánkův „Člověk v tísni“, když jsou placeni za podobné „laskavosti“ které pokrytecky vykonávají i v jiných zemích. Nejen v Rusku, ale i v Sýrii, na Haiti, v Libérii, Čadu a jinde, kde je údajná pomoc zneužívána třeba k obřím finančním ziskům či k týráni žen nedobrovolným sexem…

„Tváří se jako charita. Možná se věnují nějaké charitě, ale je to jen zástěrka. Hlavní náplň organizace Člověk v tísni je verbování lidí a jejich školení, jak organizovat a jak se chovat během protestních shromáždění,“ uvedl člen komise ruské Státní dumy Adalbi Šchagošev.

„Organizace Člověk v tísni je virtuální základna pro školení agentů, kteří se pak stanou předáky a koordinátory protestních nálad,” říká Šchagošev. Náhončí Člověka v tísní prý obcházeli obyvatele o žádali po nich vyplnění speciálních dotazníků, které umožní odhalit sociální nálady, tedy potenciál podvratné činnosti.

Mnohé neziskovky bývají vyslána do cizí země, kde pod humanitární přikrývkou provádí politické a zpravodajské úkoly. V mnoha případech poskytuje kanceláře a objekty jako úkryty pro rozvědku. Humanitární krytí je používáno pro politickou a dokonce zpravodajskou činnost.

Na seminář české organizace Člověk v tísni v Jerevanu tajně pronikli reportéři televize RT, když předstírali, že jsou mladí studenti, kteří nejsou příliš spokojeni s politickými poměry a chtějí si přivydělat. Nevěřili tomu, čeho byli svědky.Výsledek obrázku pro foto olser šimon pánek neziskovky

Je vážné podezření, že se zde odehrávala manipulace toho nejhrubšího zrna. Arménie (hlavní město Jerevan) se nachází v přechodové “porevoluční” fázi, proto se na ní sesypali aktivisté a politruci jako vosy na med.

Organizace Člověk s tísní působí ve 32 státech světa a má rozpočet 2 miliardy ročně. Je jednou z nejmocnějších neziskových organizací na planetě. Je třeba dodat, že na školení v Jerevanu nebyli žádní Češi, pouze vycvičení školitelé z bývalých zemí Sovětského svazu.

Pánkovci byli a jsou proti komunistům jen pouzí panicové v páchání ekonomických a lidských zločinů, za které by je čekaly jinde trvrdé tresty… Málokdo však tuší, že obyčejní lidé v Rusku protestují (náhoda, že i u nás?) proti extremismu a demogogii Sorose a českých politických provokačních neziskovek, kteří o sobě tvrdí, že jsou lidskoprávní. A výsledky voleb, kolik lidí opět volilo prezidenta Putina tomu dává za pravdu a jasný důkaz, co obyčejní Rusové chtějí.

Strachota v akci…

Proč má Rusko opět pravdu? Rovněž proto, že Ondřej Kundra se v roce 2015 se podílel na koncepci projektu Jeden svět na školách neziskovky Člověk v tísni (tehdy ještě financovanou nadací OSF George Sorose). Koncepci sestavil Karel Strachota a na přípravě sady se podíleli dále Ludmila Součková z Jednoho světa na školách a renomovaní novináři a odborníci – Ondřej Soukup, Josef Pazderka, Ondřej Kundra, Jan Urban nebo Jaroslav Valůch.

Všechny výukové aktivity důkladně otestovali ve třídách sami pedagogové a připojili k nim své postřehy a doporučení. Člověk v tísni šíří bruselskou propagandu na našich školách – studentské volby 2017

Ačkoliv jak Strachota, Kundra (BISkou odhalený lhář) a další veřejně prohlašují, že na mnohá obvinění důkazy nemají a pouze se domnívají, školáky manipulují do jediné pravdy, která je vykládána na základě nepotvrzených důkazů a manipulací.

Je proto nutná prověrka aktivit „Člověk v tísni“ na školách, a prověření prapodivných extremistických akcí: „Na pravdě záleží“, a „Jeden svět na školách„…

Výsledek obrázku pro foto tolkien mordor

„Myslím, že už vana přetekla a je třeba udělat tvrdý řez: buď svoboda vysokých škol, zachování akademických svobod s pluralitou názorů, nebo to nazvěme propagandou a la Goebbels dle totality. Akademické svobody jsou přece definovány v dokumentu Magna Charta Universitatum podepsaného rektory evropských univerzit v září 1988 v Boloni. Zahrnují zejména svobodu bádání, učení, otevřenost kritickým názorům a stanoviskům a jsou založeny na principu samosprávy akademické obce studentů a učitelů. A v roce 1989 u nás přijatých na Václavském náměstí jako „základ svobody slova“… Bla, bla, bla…

Pánek to řekl 400 účastníkům Pražského studentského summitu, který se konal po třiadvacáté 9. března 2018; určen byl mladý lidem, co se chtějí věnovat západní diplomacii a politice. „Když se podíváte, kdo vyhrál prezidentské volby a kdo vyhrál parlamentní volby, tak brát velký optimismus není z čeho,“ uvedl a přirovnal situaci k Tolkienově knize Pán Prstenů. „Síla Mordoru se postupně rozšiřuje,“ uvedl a studentům řekl, že se nemohou spoléhat ani na Gandalfa, ani na blanické rytíře, ale stavět na „základních hodnotách“; asi dle Minářovi akce Milion chvil pro „demokracii.“

Zřejmě myslel studenty, jako jejich listopadový vůdce, u nichž předpokládá znalost tohoto Tolkienova pohádkového kontextu a že je oslní. A ta metafora, ten Mordor, to všichni víme, je samozřejmě Moskva, Kreml, Putin… To je světové zlo, které ovlivňuje všechny volby, jež v poslední době nedopadly, americké, naše, rakouské, italské a další. Za všechna ta údajná negativa určitě může, kdo jiný, než  Vladimír Vladimírovič z Leningradu….

Jen pro neznalce Tolkienova Pána prstenů stručná rešerše; Mordor v překladu znamenající Černá země (Mor – „Černý/Temný“, Dor – „Země“) označován též jako Země stínu či Země Nepřítele… Froda ovládne moc prstenu, která se v Mordoru znásobila a odmítne ho zničit. Frodo Pytlík se narodil Drogu Pytlíkovi a Primuli Brandorádové 22. září 2968. Vtom se objevuje Glum a v touze získat zpět svůj prsten, ukousne Frodovi prst na kterém je Prsten moci pohodlně usazen.Výsledek obrázku pro foto tolkien frodo pytlík mordor

V záchvatu radosti však nedává pozor a padá i s prstenem do Pukliny osudu… Frodo předstíral, že se pouze stěhuje ze svého domova ve Dně pytle. Před smrtí v ohni vybuchující Hory osudu pak Froda a Sama zachránili velcí orli, kteří je odnesli do bezpečí a hobiti tak znovu spatřili své přátele…  Po tomto shrnutí se nelze divit, že  heslem vysokoškoláků se stal výkřik: Frodo žije!

Tak nám zase naše zlatá mládež v rauši vyrazila do ulic, aby protestovala na zadaná témata, co jí nakukali havloidní mudrcové. Třeba o tom, jak multipolární svět, oslabování demokracie a „globalizace mezi hajzly“ jsou podle ředitele Člověka v tísni Šimona Pánka největší problémy, kterým dnes společnost čelí.

Už mi z toho všeho lezou krkem české Augiášovy chlévy, které reprezentují zprofanované literární plagiátorky či pofiderní instituce, skrývající se pod názvy (ne)ziskových organizací za svoji údajnou humanitu a charitu nevyjímaje. Krevní tlak mi zvyšuje hlavně pokoutná neziskovka pod krycím názvem humanitární „Člověk v tísni“…Výsledek obrázku pro foto pánek 1989

Šimon Pánek, dnes ředitel organizace Člověk v tísni; hřál ve svém nitru tyto své následné schizofrenní myšlenky o lásce k běžencům už v listopadu 1989 na Václavském náměstí jako studentský vůdce…?

Není možné se tedy divit prezidentu Miloši Zemanovi, že se též rozčílil: „Pokládám většinu neziskových organizací, čest výjimkám, za pijavice, které jsou přisáté na státním rozpočtu, a považoval bych za rozumné, aby se dotace těmto organizacím vyplácely úměrně tomu, co si dokážou vydělat samy,“ řekl.

„Podle neověřených informací celková podpora neziskových organizací ze státního rozpočtu je kolem deseti miliard korun. Některých organizací si vážím. Koneckonců jsem jmenoval například chrudimský hospic, který je svým způsobem neziskovou organizací. Celá řada organizací si z toho však dělá byznys. Řešení je prosté: Nechť si neziskové organizace vytvoří i vlastní zdroje. A pokud si vytvoří i vlastní zdroje, ať se k těmto zdrojům přidá příspěvek od státu,“ dodává Zeman k tématu neziskových organizací, které kritizuje dlouhodobě.

„Neziskové organizace, teď už sdružení neziskových organizací, sepsaly petice, ve kterých žádají politiky, aby se k neziskovým organizacím chovali s úctou. To se stalo poté, co jsem řekl, že některé neziskové organizace jsou pijavice na státním rozpočtu.“ dodal Zeman, který již dříve uvedl, že by si financování neziskových organizací představoval tak, že za každou korunu od státu, by si měly organizace vydělat korunu vlastní. Proti vyjádření prezidenta se v červnu tvrdě ohradily samy neziskovky.

Navíc je dle něho u nás mezi neziskovkami zájem jen o křesťanské běžence, což ovšem pro islamisty nebyl žádný problém si změnu víry promptně zařídit. Viz. Maďarsko i bez Migračního manifestu. http://www.rukojmi.cz/clanky/4359-simon-panek-je-sice-karierni-nenasyta-ale-ne-cvok-po-ostude-ve-filmu-corpus-delicti-by-si-dalsi-faux-pas-v-tomto-pripade-s-kandidovanim-na-prezidenta-cr-nemohl-dovolitVýsledek obrázku pro foto pánek kořínková

S další nesoudnou děvou Lenkou Kořínkovou sehrál příběh, v němž se „prostřednictvím prolínajících se osudů tří dvojic evokuje tuzemský život před listopadem 1989…“ Foto: MAFRA

Přesto byly českými milovníky islamistů v čele s Pánkem sepsány požadavky pro jednání s běženci. V čele již tzv. Migračního manifestu, jenž spadá pod Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, stojí nezisková organizace „Člověk v tísni“, která je známá svými zvláštními  praktikami, podporou teroristů, třebaže nepřímou, a spoluprací s ilegálně obývaným „centrem Klinika“.

Uskupení, jako jsou Nesehnutí, Meta nebo Multikulturní centrum Praha, v manifestu požadují opatření, která by měla vést k snadnějšímu přijetí a integraci imigrantů do EU, zvláště však je řeč o České republice a Slovensku.

Migrační manifest je poměrně dlouhý, to asi proto, aby se běžný uživatel nedočetl některých sporných bodů; „Svoboda pohybu by prý měla být normou. Přístup k migraci je však nastaven tak, že primárně se migrovat nesmí,“ píše se v něm například, že klade důraz i na zpřístupnění všem usazeným migrantům volebního práva na místní úrovni a samozřejmě na možnost, aby se mohli stát členy politických stran.

Podle neziskovek podepsaných pod manifest je v Česku velmi neprůhledný imigrační systém. Ten by se měl více otevřít, zjednodušit a zprůhlednit tak, aby byl uprchlíkům srozumitelný… Asi takto:  http://www.migracnimanifest.cz/cz/index.html

Šimon Pánek je zkrátka český politický aktivista a paradoxně humanitární manažer. (blízký humanitárnímu bombardování svého velkého politického guru Václava Havla…) Patřil k nejznámějším studentským vůdcům tzv. Sametové revoluce v roce 1989. A jako takový vyslyšel svůj vnitřní exhibicionistický hlas a ve své zastuzené pubertě přijal hlavní mužskou roli ve filmu Corpus delicti (Corpus delicti znamená předmět doličný, tedy určitá věc důležitá pro trestní řízení; jak signifikantní v případě Pánka…)

Holt, žumpa jako žumpa; kdykoliv si tak čtu něco o tom, jak za peníze daňových poplatníků si jedna sebranka gaunerů pořádá ve Sněmovně nehorázný hon na člověka, zatímco ta jiná svoloč, v ničem se od té první amorálně nelišící, si třeba v daleké Sýrii užívá nedobrovolný sex s ženami, které jsou nuceny v nouzi nejvyšší za potraviny a střechu nad hlavou oddávat svá těla vyšinutým zvrhlíkům.

Vždycky si při tom vzpomenu, kdoví proč, na Šimona Pánka a jeho signifikantní partičku, co se angažuje také v Sýrii, kde právě jde o zmíněné sexuální zvrhlosti… („Člověk v tísni“ funguje v 25 zemích světa už od roku 1992.) První případy inkriminovaného druhu sexuálního zneužívání kvůli získání nejen základních potravin je slyšet od také syrských žen, které pobývaly v tamějších uprchlických táborech.

Proč Pánek a Sýrie? Když magazín Forbes uskutečnil rozhovor s ředitelem organizace „Člověk v tísni“ Šimonem Pánkem, ptali se jej, z čeho vlastně sestává jeho práce, jak organizace funguje a řeč přišla i na současné krize ve světě. Mluvil rovněž o Sýrii, kde prý pomáhají 180 tisícům lidí měsíčně…Výsledek obrázku pro foto sýrie sex Oxafam

Je to přinejmenším podivné, když na druhé straně slyšíme, že jsou známy příklady syrských dívek a žen, které se krátkodobě „vdaly“ za úředníky, aby jim poskytovaly sexuální služby výměnou za jídlo. Rozšířené byly zkrátka praktiky “něco za něco”, ačkoliv pomoc měla být bezplatná a bezpodmínečná. Nejvíce v ohrožení byly ženy a dívky bez “mužských ochránců”, jako vdovy a rozvedené.

Populační fond OSN v loňském roce provedl šetření situace a došel k závěru, že v některých regionech Sýrie dochází k výměně humanitární pomoci za sex. Zpráva nazvaná Hlasy Sýrie 2018 uvádí, že „mnoho žen a dívek se na krátkou dobu prodalo úředníkům, kteří do oblasti přivezli humanitární pomoc a potravinové balíčky.

Aby ženy obdržely pomoc, nebo léky, musely mužům poskytnout sexuální službu. Muži distribuující balíčky si brali čísla na ženy a dívky a nabízeli jim, že „za sex jim pomoc dovezou tam, kam bude potřeba“.

Výsledek obrázku pro foto sýrie sex Oxafam

Obvinění točící se kolem 74letého Belgičana Rolanda van Hauwermeirena nedávno popsal britský deník The Times, podle jehož zdrojů se na Haiti odehrávaly pod záštitou organizace OXFAM divoké večírky placené z prostředků charity, docházelo údajně i ke zneužívání mladistvých.

Za vším tím svinstvem hledej OXFAM, což je významná mezinárodní charitativní organizace, která pod hlavičkou Oxfam International sdružuje 13 národních organizací zaměřených na odstranění chudoby a nespravedlnosti ve světě; byla založena v roce 1942 v Anglii pod názvem Oxford Committee for Famine Relief skupinou sociálních aktivistů a akademiků z Oxfordu…

Informace o masivním zneužívání syrských žen se pod pláštíkem Oxfamu poprvé oficiálně objevily v loňském roce ve zprávě Populačního fondu OSN. „Byly zdokumentovány případy mnoha žen a dívek, které dokonce byly nuceny se dočasně vdát za místní humanitární pracovníky ve snaze dostávat pravidelně potravinovou pomoc. Případně získávaly jídlo výměnou za pravidelné a vynucené sexuální služby,“ cituje veřejnoprávní britské médium ze zprávy OSN.

„Vzpomínám si, jak jedna z takto sexuálně zneužívaných žen plakala a byla velmi rozrušená, když mi o tom všem vyprávěla. Ženy a dívky musí být chráněny, když se snaží získat jídlo, mýdlo a další základní potřeby,“ říká vedoucí humanitární pomoci Danielle Spencerová…

„To poslední, co v takové situaci potřebujete. je humanitární pracovník mužského pohlaví, který vám odmítne předat pomoc, pokud s ním nebudete mít pohlavní styk. Některé skutečně předem předpokládaly, že jídlo bez sexu prostě nedostanou…“ Ó, jak humanitární a ohleduplný postoj k bezmocným ženám v životní tísni…Výsledek obrázku pro foto sýrie sex Oxafam

Na začátku roku 2010 otevřel Pánkův „Člověk v tísni“ díky veřejné sbírce a darům firem čítající 50 milionů korun, taktéž humanitární misi v zemětřesením postiženém Haiti, což je další místo, kde se mnozí chovají humanitární pracovníci jako zvířata. Šéf mise humanitární organizace Oxfam Roland van Hauwermeiren totiž přiznal, že si po zemětřesení na Haiti v roce 2010 během působení v Karibiku vodil do svého obydlí prostitutky, tedy spíš ženy v nouzi…

Doznal se už při interním vyšetřování obvinění v roce 2011, že několik členů mise na Haiti porušuje etická pravidla Oxfamu týkající se sexuálního zneužívání, podvádění, nedbalosti a protežování příbuzných. Pracovníci pořádali „orgie“ ve vile pronajaté za peníze od dárců. Vedení charity se snažilo jednání zaměstnanců ututlat.

Podle jeho zdrojů se na Haiti odehrávaly divoké večírky placené z prostředků charity a docházelo údajně i ke zneužívání mladistvých. Kvůli placení prostitutek a jinému nevhodnému chování bylo v roce 2011 po interním vyšetřování britského Oxfamu z Haiti staženo sedm pracovníků včetně šéfa tamní mise Rolanda van Hauwermeirena.Výsledek obrázku pro foto sýrie sex Oxafam

Skandál následně propukl v mnohem silnější podobě, jak napsala reportáž britského deníku The Times, kterému bývalí činitelé charity vypověděli, že na Haiti se po zemětřesení pořádaly s prostitutkami „orgie“ za peníze charity a za sex prý platil i sám van Hauwermeiren. Následně se objevila podobná obvinění ohledně jeho dřívějších angažmá v Libérii a Čadu.

Netvrdím, že by zrovna ředitel Šimon Pánek po svých filmových erotických lapáliích s Lenkou Kořínkovou byl ještě schopen sexuálně vydírat syrské ženy v krajní nouzi, ale na každém šprochu je pravdy trochu… Nicméně když si uvědomím, že pracovníci některých neziskových organizací požadují po ohrožených ženách za státy dotovanou humanitární pomoc nedobrovolný sex,  otevírá se mi nůž v kapse.

Inu, a to má tato jakože humanitární svoloč ještě odvahu kritizovat v Evropě znásilňovaní běženeckých žen a plivat po miliardách, které si za Sorosovy dolary vydělávají pašeráci běženců…?

Školení Arménců Člověkem v tísni: https://www.hoppner.cz/tajny-manual-revolucionarem-snadno-a-rychle-a-jeho-aplikace-pri-akcich-milionu-chvilek-misto-nadvaha-dej-zeman-s-pouzitim-zaznamu-ze-skoleni-armenskych-studentu-skoliteli-z-organizace-c/#.XdRjrZNKh0w

Agitace Pánova Člověka: http://www.rukojmi.cz/clanky/5802-simon-panek-agitoval-mezi-studenty-kratce-pred-jejich-stavkou-petr-zantovsky-si-sklada-dohromady-nejen-tyto-souvislosti

Vrací se totalita do škol pomocí „Člověka v tísni: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2406-zneuziva-clovek-v-tisni-deti-na-skolach-dopis-vyboru-parlamentu-v-cele-s-vaclavem-klausem-vraci-se-totalita-do-skol

Člověk v tísni je v tísni i se Sorosem: Člověk v tísni šíří bruselskou propagandu na našich školách – studentské volby 2017

Pánek versus Regec: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-neprehlednete-Traskava-korespondence-mezi-senatorem-Regecem-a-Simonem-Pankem-402512

Člověk v tísni a státní převrat v Rusku: http://www.rukojmi.cz/clanky/9269-to-snad-ne-moskva-nejvetsi-ceska-organizace-clovek-v-tisni-pripravovala-v-rusku-statni-prevrat-verbovala-a-skolila-mlade-lidi-k-podvratne-cinnosti-to-vse-pod-zasterkou-udajne-charity

Když je „Člověk v tísni“ opravdu v tísni: http://www.rukojmi.cz/clanky/2288-kdyz-je-cesky-clovek-v-tisni-ucelove-vytisni-pravdu-aby-tak-ziskal-nejaky-ten-milionek-treba-pro-sve-bezence-ktere-navic-obdaroval-migracnim-manifestem

Reklama:
  1. Jedna reakce na “Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.”

  2. hledáte příležitost prodat své ledviny za peníze kvůli finančním rozpadům a nevíte, co dělat, pak nás kontaktujte dnes a my vám nabídneme dobrou částku pro vaše ledviny. Jmenuji se (doktor Elvis Whyte) jsem fenolog v naší nemocnici, specializuji se na chirurgii ledvin a zabýváme se také nákupem a transplantací ledvin s žijícím odpovídajícím dárcem. Kontaktní e-mail: (doctorelviswhyte@gmail.com)

    od elvis whyte v Led 17, 2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *