Bush. ml. řekl k výročí 11. září: „Když přemýšlíme či mluvíme o islámu, myslíme na pocit bezpečí, který tato víra přináší miliardě lidí na celém světě, co v něm nacházejí pocit bezpečí, útěchu a mír, což činí z příslušníků jakékoliv rasy bratry a sestry“

21. Září, 2019 – 23:44

Hlavní vzpomínkový ceremoniál byl i letos na místě, kde ještě před 18 lety stály stodesetipatrové mrakodrapy. Národní památník a muzeum 11. září byly nejprve otevřené jen pro příbuzné obětí, kteří si vyslechnou jména těch, které ztratili.

Později se na střeše nedaleké budovy rozzářilo osmaosmdesát reflektorů namířených k nebi. Světelné sloupy vysoké 6,5 kilometru symbolizují nezlomného ducha New Yorku.New York 555

Americký prezident Donald Trump se zúčastnil ceremoniálu u budovy Pentagonu, kterou zasáhlo třetí letadlo. Viceprezident Mike Pence uctil památku pasažérů letu 93, kteří přemohli únosce a s letadlem se zřítili do pole jižně od Pittsburghu.

Budou tam snad hledat zbytky letadel teoristů, po nichž vůbec nic nezbylo ani bezprostředně po útocích….? Kdypak vyzve Trump svého největšího obchodního partnera Saúdskou Arábii, aby se konečně za hrozivý čin svých zločinců omluvila…?

Takže, proč nezačne v Cooper Union v New Yorku při příležitosti osmnáctého výročí atentátů na USA opět konference o nastolení pravdy o 11. září 2001 jako před třemi lety? Nevím, s čím by dnes, 11. září 2019, vědátoři a konspirátoři opět přišli, ale nic nového než to, co uvádím zde v tomto článku, asi neobjeví. Začněme prorockými slovy jednoho z nejbohatších mužů planety:

„Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem,“ řekl 14. září 1994 na fóru OSN věhlasný obchodník David Rockefeller. Mnohé bylo též dořečeno o šest let později:Výsledek obrázku pro 11. září 2001

„Proces transformace, i kdyby došlo k revolučnímu posunu, bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud by ovšem nedošlo k nějaké katastrofické a urychlující události, něčemu jako nový Pearl Harbor,“ řekli v rámci porady na přípravu přestavby americké obrany, které se zúčastnili Dick Cheney i Donald Trump…

Americký prezident Donald Trump se zúčastnil ceremoniálu u budovy Pentagonu, kterou zasáhlo třetí letadlo. Viceprezident Mike Pence uctil památku pasažérů letu 93, kteří přemohli únosce a s letadlem se zřítili do pole jižně od Pittsburghu. Budou tam hledat zbytky letadel teroristů, po nichž nezbylo vůbec nic bezprostředně po atentátech… Bude znovu žádat Trump omluvu svého největšího partnera v obchodech se zbraněmi teroristickou Saúdskou Arábii, jehož zločinci tento děsivý čin spáchali…? Vzpomenou si na projevy Obama a Bushe. ml….?

Ať již je pravda jakákoliv, požadavek vznesený imámem New Yorku Feisalem Abdulem Raufem na umístění muslimského centra a mešity nedaleko Ground Zero, tedy místa, kde se v době teroristických útoků na New York zřítilo Světové obchodní centrum rozbouřil veřejnost USA. Drtivá většina Američanů takový plán považovala za znesvěcení památky tisíců nevinných obětí. Jen necelých třicet procent ho považovalo za akt smíření.

Bylo to k zbláznění; ta drzost, s jakou imám vydíral devět roků po děsivé tragédii. Co kdyby tak hlavní rabín Izraele přišel s geniálním nápadem postavit v Mekce obří synagogu jako akt usmíření mezi Židy a muslimy, co by se asi stalo…? Ovšem bývalý prezident Hussein Barack Obama měl jiný názor: „Věřím, že muslimové mají stejné právo praktikovat své náboženství jako kdokoli jiný v této zemi. Včetně práva postavit modlitební místo a kulturní středisko na soukromém pozemku dolního Manhattanu v souladu s místními zákony…“ řekl a podpořil tak stavbu mešity na Manhattanu.

Mešita měla stát jen dva bloky od místa, kde stávaly budovy Světového obchodního centra. Jako by Obama zapomněl, co se tam stalo… Jeho řeč byla jak přes kopírák totožná se slovy jeho předchůdce J. W. Bushe ml. těsně po atentátech na Spojené státy:

Výsledek obrázku pro foto trump a melanie pieta 11. září 2017

“Islám představuje mír, zatímco teroristé ztělesňují zlo války. Když přemýšlíme či mluvíme o islámu, myslíme na pocit bezpečí, který tato víra přináší miliardě lidí na celém světě. Miliardy lidí v něm nacházejí pocit bezpečí, útěchu a mír, a to činí z příslušníků jakékoliv rasy bratry a sestry. Mezi americkými občany žijí miliony muslimů a ti jsou pro naši zemi nepředstavitelně velkým přínosem hodnot…”

Naopak obchodní a realitní magnát Donald Trump během přípravy své předvolební kampaně na prezidenta USA navrhl ve snaze ukončit vášnivou diskusi kolem plánu postavit islámské centrum poblíž někdejšího newyorského Světového obchodního centra odkoupení budovy určené na tento projekt. 

Napsal údajně proto dopis příslušnému investorovi a navrhl, že za budovu na dolním Manhattanu, dva bloky od Ground Zero, zaplatí o 25 procent víc, než kolik objekt původně stál. Budova byla údajně prodaná za přibližně pět miliónů dolarů, necelých sto miliónů korun. Od té doby je ticho po pěšině… Brání někdo prodeji nebo si to prezident rozmyslel?

Terry Jones, reverend baptistické církve The Dove World na Floridě, považuje stavbu mešity na posvátném místě obětí 11. září za těžký hřích a zločin. Rozhodl se demonstrativně spálit na 200 výtisků koránu. Podle něj má islám militantní podstatu a přirovnává ho k nacismu a komunismu. Samozřejmě, že muslimové celého světa v počtu více než dvou miliard šíleli a z islámského nebe sršely hromy blesky za těžké urážky jejich Prorokovy knihy nejsvětější…

Ten den mám nadosmrti v paměti; odpoledne jsem si doma v Ostravě tradičně zapnul televizi, abych zběžně zaregistroval, co se děje ve světě prostřednictvím kanálu CNN. Bylo kolem 15 hodiny odpoledne 11. září 2001 a na televizní obrazovce byl panoramatický pohled na Manhattan a newyorská “dvojčata”, z nichž stoupal obří potrhaný sloupec černého kouře. https://www.stream.cz/slavnedny/611507-den-teroristickych-utoku-na-usa-11-zari

Nechápal jsem, stejně jako komentátoři, kteří spekulovali, že snad jde o nehlášené natáčení nějakého thrilleru nebo hrozivou havárii letadla. Když se však v přímém přenosu přiřítilo další letadlo a obloukem záměrně nalétlo do druhé budovy, bylo každému jasné, že ten první náraz nebyla jen dopravní tragédie vlivem špatné navigace.

Bleskově jsem zatelefonoval do redakce. Vzal to kolega Franta Dvořák. „Máš puštěnou televizi? Je tam třetí světová v přímém přenosu!“ Vyhrkl jsem. Byl jsem známý srandičkář a Franta to také bral jako můj další fórek. „Pusť si v televizi CNN, ať zase něco nepropasete…!“ řekl jsem naštvaně. Asi dost věrohodně, takže Franta odběhl a za moment mi zaúpěl do telefonu a běžel zpracovávat tu nejhrozivější zprávu svého života.

Je to útok letadlem Boeingem 767 -223ER…

Díval jsem se jak paralyzovaný hrůzou na televizní obrazovku. Padla na mě děsivá tíseň, když jsem si představil, jak jsem při své návštěvě New Yorku stál pod „dvojčaty“ a se zakloněnou hlavou jsem se snažil dohlédnout k vrcholu těchto úžasných staveb, v té době svými 410 metry nejvyššími mezi dvaceti více než dvěstěmetrovými mrakodrapy Manhattanu.  Jedno jsem ale před televizí nechápal; jak to, že dvě budovy Dvojčat se sesypaly jako domeček z karet brzy po náletu letadel, ale vedle stojící budova se k zemi poroučela až několik hodin poté i bez tragické leteckého nárazu.

V Budově 7 ke všemu sídlila CIA se svým oddělením obrany a krizového managementu. Byly zde navíc uskladněny dokumenty energetického gigantu Enronu, zrovna vyšetřovanému kvůli rozsáhlým finančním machinacím a účetním podvodům. Kvůli rozsáhlým účetním podvodům společnost zbankrotovala. Vzala práci desetitisícům nevinných lidí, připravila je o životní úspory a přivodila krach penzijních fondů. Celkový objem ztrát dosáhl více než 30 miliard dolarů.

Dokumenty o tom všem pochopitelně zmizely, ne však skutečnost, že prezident Bush se přátelil s rodinou výkonného ředitele Enronu Kennetha Laye. Proto byly též tisíce tun oceli, které z budovy zbyly, odvezeny k okamžitému roztavení, aniž by byla možnost je důkladně prozkoumat, co vedlo k jejich zhroucení. Největší kuriozitou byl ale fakt, že dva měsíce před 11. zářím si majitel „dvojčat“ Larry Silverstein nechal obě budovy pojistit na 6 miliard dolarů. Více zde: Budova číslo sedm…

A čtvrté letadlo? Let č. 93 byl vnitrostátní let z Newarku v New Jersey do San Francisca. Jeho dnešní památník Letu číslo 93 – Flight 93 National Mamorial vzdává čest památce 40 hrdinných cestujících a členů posádky čtvrtého uneseného letadla z osudného dne. Cestující tehdy vzali situaci do svých rukou a teroristům se v akci pokusili zabránit. Mnozí z nich se svými mobilními telefony spojili se svými příbuznými a dozvěděli se tak o teroristických útocích, které se odehrály v New Yorku a Washingtonu.

Snažili se zabránit dalšímu útoku, proto se pustili s teroristy do souboje. Nakonec se však letadlo zřítilo u obce Shanksville v Pensylvánii, asi 240 km severozápadně od Washingtonu D. C. Všichni lidé, včetně teroristů Ahmeda Al-Haznawiho, Ahmeda Al-Namiho, Ziada Jarraha a Saeeda Alghamdiho, na palubě letadla při jeho zřícení zahynuli. Pár hodin po pádu letadla po něm nezbyla ani stopa, kromě kráteru v zemi. Zbytky, co zůstaly, měly velikost žeton z kasína

V budovách Světového obchodního centra zahynulo celkem 2972 lidí z 80 zemí světa. Další byli zabiti při nárazu třetího letadla do budovy Pentagonu. Bylo jich 184, včetně cestujících v uneseném letadla. Teroristické útoky spáchalo 19 příslušníků Al-Kajdá ze Saúdské Arábie, kteří při náletech také zemřeli. V nejrozsáhlejším výzkumu veřejného mínění 46 procent dotázaných tvrdilo, že za tímto hrůzným činem stojí Al-Kajdá, dalších osmnáct procent dávalo vinu USA a sedm procent vinilo z tragédie Izrael. Nejvíc se na této statistice zřejmě podepsal vztah prezidenta G. W. Bushe k rodině saudskoarabské rodině bin Ládinů. Byznys je byznys…

New York před 11. zářím 2011…Snímky Břetislav Olšer

Dojemné byly autentické záběry, jak z Kennedyho letiště opouští 13. září 2001 USA bin Ládinova rodina v počtu 26 osob, kdy už jsou zničena Twin Towers. Ve svém soukromém letadle a za pozorné asistence příslušníků tajných služeb CIA odletěli všichni v pohodě, formálně vyslechnuti FBI, do Saúdské Arábie. Přestože jiné vzdušné soukromé dopravní prostředky bez výjimky měly až do odvolání zákaz jakéhokoli startu či přistání, natož pak letu nad Spojenými státy.

Po událostech z 11. září 2001 Bushova vláda rychle zorganizovala schválení nového amerického „Zákona o vlastenectví“ (Patriot Act), obsahující 342 stran. Americký Senát ho schválil hlasováním 98:1, a tak tento zákon vešel v USA v platnost do sedmi týdnů po 11. září… Americká vláda tak získala nové pravomoci odposlouchávat telefony, konfiskovat majetek osob, podezřelých z terorismu, špehovat vlastní občany bez soudního rozhodnutí, provádět tajné domovní prohlídky a zaznamenávat, jaké knihy čtou uživatelé veřejných knihoven; Více zde: Vlastenecký zákon – Patriot Act

Jenom hlupák nemění svůj názor, viz. 15. července 2016; americký Kongres právě zveřejnil odtajněnou část vyšetřovací zprávy týkající se teroristických útoků z 11. září 2001. Kapitola, jež dosud podléhala utajení a pojednává o možném spojení Saúdské Arábie s útočníky, neobsahuje žádné důkazy o tom, že by saúdskoarabští představitelé byli do útoků jakkoli zapleteni. Rijád zveřejnění uvítal. Odtajnění poté zařídil až Obama…

„Od roku 2002 vyšetřovací komise pro 11. září a několik vládních úřadů včetně FBI a CIA prověřovaly obsah těchto 28 stran a potvrdily, že ani saúdskoarabská vláda, ani vysocí saúdskoarabští představitelé ani žádná osoba jednající z pověření vlády v Rijádu neposkytli podporu ani povzbuzení těmto útokům,“ uvedl v prohlášení saúdskoarabský velvyslanec v USA. „Doufáme, že zveřejnění těchto stran jednou pro vždy vyjasní všechny případné otázky nebo podezření týkající se činů a záměrů Saúdské Arábie nebo jejích vztahů s USA,“ dodal a ta největším konspirace a zatloukání bylo na světě.

Nic zkrátka nenačůráme proti větru; globální společnost prostě degeneruje; fakt, s nímž je možné nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co s ním můžeme udělat. Jak je to možné? Rodí se spousta lidí s poruchou osobnosti, která však není způsobena přenosem genetických předpokladů, nýbrž současnou výchovou a okolnostmi. Kdyby však nebyly tyto okolnosti, nebyly by ani poruchy osobností a atentáty či zákeřné vraždy. Jn v roce 2016 bylo v Evropě přes 210 zmařených, ale hlavně nezmařených a tedy dokonaných teroristických útoků; 151 zabitých osob, přes 350 zraněných. Do poloviny roku 2016 už jde o cca šestnáct zločinů islamistů se skoro dvěma sty obětí na životech… Základ  současného islámského terorismu  byl dán v Afghánistánu v 80.letech…

Pevnost Tora Bora…

Kdo rozpoutal akci, která vyvrcholila útokem na Spojené stát; za vším hledej CIA, jež pomáhala postavit v Afghánistánu pevnost Tora Bora, jejímž cílem bylo vybudovat útočiště pro mudžahedíny před ruskou armádou. Její spodní patra byla propojena s nedalekou řekou, kde byla umístěna podzemní hydroelektrárna, dodávající obleženým elektřinu, kterou byly mimo jiné poháněny větráky pumpující vzduch do systému větracích šachet až 300 metrů hluboko (měřeno od vrcholků hor). Pevnost je tvořena přírodními jeskyněmi a uměle vybudovanými úkryty ve skalách z nichž některé jsou propojeny tunely.

Existují důkazy, že zmíněná podpora CIA mudžahedínům byla financována z peněz, jež proudily z obchodu s drogami. Hlavně pak z takzvaného „Zlatého trojúhelníku“ i ze samotného Afghánistánu, kde bylo opium vysazováno mudžahedíny na území, které nebylo pod kontrolou Kábulu. Toto opium pak bylo převáženo do Pákistánu, kde se pod dohledem a ochranou CIA zpracovávalo a distribuovalo. Do dvou let od zahájení operací CIA v Pákistánu uspokojovalo opium, resp. heroin z něj získaný poptávky po této látce rovněž „klienty“ ve Spojených státech amerických.  Je US Army živou vodou pro zrod podřezávačů krků z řad teroristů IS…?

Generál Shahnawaz Tanai, bývalý afghánský ministr obrany žijící později v Pákistánu, tvrdil, že pevnost Tora Bora byla za dob války s Rusy „nejlepší přírodní obrannou pevností před sovětskými vojáky, kterou kdy mudžahedínové měli“. A co se protivzdušné obrany týče, tak jim USA pomáhaly zdarma dodávané Stingery… Zapomněl snad Kerry, že Sověti bojovali proti mudžahedínům, z nichž vznikla Al-Kájda a Tálibán, resp. dnešní Islámský stát…? Kdyby před více než třiceti lety USA nechaly SSSR zničit kořeny terorismu, nikdy by nedošlo k 11. září 2001, ani by neexistoval IS-DAEŠ, ani potíže s běženci…

Na úplný závěr si zopakujme výše již vyslovené dva signifikantní výroky, které jsou děsivým mottem přes dvě století trvajícího pokrytectví Spojených států, hlavních protagonistů podpory terorismu: J. W. Bushe: “Islám představuje mír, zatímco teroristé ztělesňují zlo války. Když přemýšlíme či mluvíme o islámu, myslíme na pocit bezpečí, který tato víra přináší miliardě lidí na celém světě. Miliardy lidí v něm nacházejí pocit bezpečí, útěchu a mír, a to činí z příslušníků jakékoliv rasy bratry a sestry. Mezi americkými občany žijí miliony muslimů a ti jsou pro naši zemi nepředstavitelně velkým přínosem hodnot…”

„Američané nebyli a nikdy nebudou ve válce s Islámem. Nebylo to náboženství, které na nás tento zářijový den zaútočilo. Byla to Al-Káida, bohužel skupina těch, kteří náboženství zneužívají,“ uvedl Obama v den, v němž si Američané připomínali na tři tisíce obětí atentátů na USA. Asi zapomněl, že protiteroristický boj vedou Spojené státy proti statisícovým armádám v Afghánistánu, Iráku či Pákistánu. Talibán je snad hrstkou šílenců z al-Kájdy? A co Hamás, Fatáh a další muslimská bratrstva?

Inu, přijde se v září 2019 na něco jiného o 11. září 2001, než na pravdy tvořící základní axiom – New York – Manhattan – dvě letadla teroristů, tři spadlé budovy. aneb Zákony přírody, konspirace či pouze rafinovaný způsob, jak vyklidit sklady plné rezavějících zbraní za biliony dolarů…? http://www.rukojmi.cz/clanky/1909-kdyz-na-vrazdeni-nepredvidatelnych-islamskych-mucedniku-jsou-i-bezpecnostni-sluzby-usa-kratke-pokud-se-ale-nedaji-do-holportu-se-saudskou-arabii-z-niz-pochazelo-devatenact

Komunistický agent Donald Trump lže o krachu USA jako když tiskne?

Stál jsem u Dvojčat a tvrdil: S těmi by nehnula ani nálož McVeigha                   

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *