Příběh Moniky Lewinské…

27. Únor, 2018 – 18:36

Když začala pracovat v Bílém domě od června 1995, bylo Monice Lewinské dvacet dva. Flirtovat s Billem Clintonem začali záhy. Jednou na něj vyhrkla: „Jsem z tebe celá rozpálená.“

A on odpověděl: „Tak nezajdeme do zadní kanceláře?“ Od prvního očního kontaktu Billa nekriticky obdivovala. A když přeměna platonického vztahu v ten sexuální neunikla Moničiním nadřízeným, bylo nutno jednat.

Netrvalo dlouho a ostatní zaměstnanci prezidentské kanceláře si všimli, jak moc času – včetně víkendů – tráví Lewinská v západním křídle. Když nemá rozum šéf Bílého domu, musí ho mít jiní a tak Monika přešupajdila z prezidentského sídla do Pentagonu a začaly se rodit ženské pikle. Monika zcela izolovaná od prezidenta si našla kámošku Lindu Trippovou; sice starší a protřelejší, ale hlavě všemi mastmi mazanou. 

Začala si tajně nahrávat všechny jejich telefonáty, v nichž si Monika vylévala své city a vzdychala nad svou láskou nebeskou k prezidentovi Billovi, který ještě netušil, že se blíží katastrofa. Za pět dní od zásahu FBI se článek o Lewinské objevil na internetovém portálu Drudge Report s titulkem Internistka v Bílém domě udržovala sexuální poměr s prezidentem Spojených států!

Bill Clinton ji následně nazval lhářkou, popřel, že by s „tou ženskou“ kdy měl „sexuální vztahy“. Lewinská – která opakovaně prohlašovala, že by „udělala cokoliv, aby získala zpět svou anonymitu“ – byla donucena svědčit před velkou porotou, pak byla do světa vypuštěna Starrova vyšetřovací zpráva o rozsahu tří tisíc stran, která obsahovala zdrcující podrobnosti o všech jejich devíti sexuálních setkáních.

A zase to byla jeho sexuální posedlost. Co čert nechtěl, obvinila ho napřed Paula Johnsová, pracující jako státní zaměstnankyně, že jí Clinton, tehdy ještě jako guvernér státu Arkansas, sexuálně obtěžoval. A to byla ta pravá chvíle, pro kámošku Lindu, jež se bryskně ozvala právníkům Johnsové, kterým předala nahrávky, jež telefonicky vedla s Monikou. A k tomu utrousila: „Mohlo by se vám to hodit.“ Začala první fáze, kdy Monika  u soudu vše popře, ale Linda ihned upozorňuje FBI, že Lewinská u soudu lhala pod přísahou.Výsledek obrázku pro foto paula Johnsová lewinská

Nakonec FBI, která zlomí Lewinskou a 22. ledna 1998 média poprvé informují o celé kauze a začíná mediální šílenství. Z Moniky je najednou superstar. Žena, kterou zná téměř celý svět… Vzniklo to, čeho jsme dnes svědky v klání Trump -.Clintonová. Lži, týden po odhalení Clinton vše důrazně popírá a jeho partička dělá z Monče na sexu závislou nymfomanku, která „nešťastníka“ Billa  sváděla, co jí ústa stačila, prezident přece ví, co si mohl dovolit, naštěstí avšak svodům prý odolal. Načež přišla další fáze a vyplatilo se schovávat corpus delikty – modré šaty potřísněné prezidentským spermatem. Semeno je sviňa, ideální DNA.

Byli zde ale rovněž právníci, jejichž závěr byl jasný – pravili, že prezident s Monikou sexuální vztah neměl, že ho měla jen ona s ním. Nechal si od ní udělat orální sex, aby měla holka radost, s ním samým to však ani nehnulo na stole, u něhož bude asi nyní úřadovat jeho žena Hillary, ta „leklá ryba a psí čumák“. Konečná fáze byla pro Billa brutální; 3. března 1999 sledovalo exkluzivní televizní rozhovor s Monikou Lewinskou 30 milionů lidí. Aféra vrcholí. Monika před kamerami truchlí, jak věřila, že po boku prezidenta zestárne, protože jí jednou řekl, že by s ní rád trávil víc času.

A jak to dopadlo? Bill odsloužil i své druhé prezidentské období a stal se respektovanou osobností. Jeho žena z celého případu vytřískala politický kapitál a nakonec se stala senátorkou a kandidátkou na post prezidenta USA… A Monika? Stala se součástí tzv. americké popkultury a reklamy, stejně jako její spojení s kouřením všeho druhu. Doutníky nevyjímaje. O svém vztahu nakonec napsala knihu, v níž tvrdí, že Bill, který měl mimo jiné zálibu v netradičních sexuálních pomůckách, chtěl vyzkoušet i švédskou trojku.

Reklama:
  1. Jedna reakce na “Příběh Moniky Lewinské…”

  2. Vy jste úchyl… nic víc pro společnost z tohoto článku nevzešlo.

    od Mr. Olser v Čec 3, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *