Reflex…

26. Listopad, 2017 – 21:16

Panečku, to bude paráda, jak se znovu prokáže po žalobě podané na moji maličkost nestrannost českých soudů, jež nekompromisně hájí právo na karikování veřejně činných osobností…

Opravdu bych se z toho „vylízal“ jako Zelený Raoul a MF Plus…?

Štěpán Mareš – Rozjebaná země…

Týdeník Reflex prostě zcela záměrně, s myšlenkou udělat problém ne Jiřímu Paroubkovi, ale jeho dítěti, již od počátku těhotenství paní Petry, ji systematicky neurotizoval. Stres, deprese a stavy úzkosti jsou tím nejhorším, co ovlivňuje porod. V redakci Reflexu to dobře věděli. „Tušíte, že nosíte v břiše tak tři až pět procent volebních preferencí ČSSD? …Nemáte pocit, že marketingově vzato očekávání dítěte vašemu muži při volbách pomůže?“Výsledek obrázku pro prezident zeman eflexuVýsledek obrázku pro prezident zeman titulní stránka reflexuVýsledek obrázku pro prezident zeman titulní stránka reflexuVýsledek obrázku pro prezident zeman titulní stránka reflexuMiloš Zeman opilý mocí - ilustrační koláž.

Reflex  – Miloš Zeman opilý mocí – ilustrační koláž´• foto: fotomontáž Jan Ignác Říha

Který ze soudných lidí může položit tak stupidní otázku těhotné ženě po jednom potratu? Jenom naprostý ignorant, který prožil těžké dětství, jehož matka odvrhla a tak nenávidí všechny těhotné ženy, jimž se chce pomstít za svoji dědičnou psychopatii. Tedy časopis Reflex, jeden je dement Štěpán Mareš, druhá bezvýznamná Pavlína Wolfová, vnučka proslulého dědy Františka Filipovského, co se soudila s Radkem Johnem, když zapíral, že s ní souložil.

A přišel další nefér úder pod pás Petře Paroubkové. Na titulní straně tohoto exkluzivního českého bulváru byl tentokrát špatně provedená fotomontáž, kdy Petra drží v náručí svého nahého manžela. K tomu pár „intelektuálních“ zhovadilostí. „To, co působilo u Lennona a Ono jako spontánní chování lidí s čistou myslí, však v jiných případech působí jako plánovaná taktika,“ Samotný článek nese název „Předvolební reality show – Veřejná láska“.

 

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *