Období Topolánkovy zářné erekce..

6. Listopad, 2017 – 10:24

Když se italský premiér Berlusconi, druhý nejbohatší muž v Itálii, jehož majetek je odhadován na 6,5 miliardy USD, před lety ztratil z dohledu veřejnosti, jen málokdo tušil, že tento špagetový třiasedmdesátiletý seladon a playboy se vydal po stopách svého již zesnulého kolegy Brežněva pro elixír mládí, nikoliv však za vědmou do Gruzie...

Výsledek obrázku pro foto topolánek berlusconi

Silvio byl zkrátka „in“ a proto vyhledal odborníky. Potvrdil to věhlasný plastický chirurg a rodinný přítel profesor Angelo Villa. Tvrdil, že lifting, napnutí kůže, udělal premiérovi on sám. Operace prý trvala skoro hodinu a při lokální anestézii Villa napnul Berlusconimu kůži na tvářích, aby mu zmizely pytle pod očima.

Ostatní mu „dovyžehlili“ obličej a „nastříleli“ nové vlasy, jimž navíc dali sytě tmavou barvu. Pak se na v té zázračné době na veřejnosti objevil omlazený Silvio, usměvavý, opálený a plný sil, prostě nový a lepší. A aby dokázal, že je mladý nejen vizuálně, ale i fyzicky, začal se ohlížet po mladičkých dívkách.

Ty si zval k sobě do jedné ze svých vilových haciend, kde spolu s dalšími politiky „diskutovali evropské unijní problémy“. Uvítal mj. v roce 2008 také předsedu ODS, senátora, premiéra, dnes již mimo funkci, předsedu Rady Evropy, rovněž zbaveného svéprávnosti, takže mu zbyl pouze titul italská „velká sexy myš“….

Nic není nemožné, řekli si paparazzi a vzali si na mušku svých objektivů Berlusconiho vilu i nahé hosty, které největší španělský kastilský deník El País otiskl na pěti snímcích. Fotograf Antonello Zappadu při honu na politické persony sice nastřádal na 400 fotografií, z nichž ale většinu v rámci svobody slova a obrazu nechal italský premiér policií zabavit.

Zbytek už všichni vědí, za zopakování to však stojí, když mu stojí; Mirek sice napřed upejpavě zapíral, že nějaké takové fotky vůbec existují, aby vzápětí šel s pravdou ven. Dělal zkroušeného, ale bylo jasné, že je na svůj „nástroj“, údajně fotomontáž, patřičně hrdý. A jeho družka Talmanová ho hájila před socialistkou Borůvkovou slovy…

Výsledek obrázku pro olser topolánek El País –

„Fotografie Mirka Topolánka otištěná v listu španělských socialistů El País je samozřejmě fotomontáž. Ujišťuji vás, Aleno Borůvková, že o tom vím rozhodně více, než vy,“ napsala Talmanová, ale na jejím místě bych si nebyl tak jistý s její prioritní znalostí nahého těla svého milence….

Topolánek odletěl na Sardínii do Berlusconiho vily v květnu 2008. Spolu s ním tam tehdy cestovala premiérova přítelkyně a místopředsedkyně sněmovny za ODS Lucie Talmanová, jejich syn Nicolas (co se v mládí naučíš…) a asi desetičlenná skupina známých. Mezi nimi nechyběl Topolánkův přítel lobbista Marek Dalík a tehdejší ministr dopravy Aleš Řebíček.

Vzpomínáte? V Itálii se mohl bulvár potrhat. Všechny titulky psaly: Topolánek a „topolone“. V italštině „topo“ znamená myš, „topolona“ je velká sexy myš. Italská La Republlica přinesla inzerát. Prodejce láká zájemce sloganem: Chceš-li znělku, pošli heslo TOPOLANEK. Na videu nazvaném Nudistická vyzvánění je snímek s údajně nahým českým expremiérem a v rohu fotomontáž, která ho zobrazuje jako smějícího se myšáka.

Dětský hlásek k tomu zpívá vyzváněcí melodii – parafrázovanou písničku, v níž zpěváček ujišťuje svou dívčinu, že ji neopustí. Nazývá ji „bella topolona“, tedy „krásná megamyši“, což je v italštině třeba chápat jako ekvivalent k nádherné „kočce“.

V parafrázi se ale místo „bella topolona“ objevuje výraz „bello Topolanek“. Tedy v češtině něco jako extrémně přitažlivá dívka – neboli „kočka“, lze volně přeložit také jako „šťabajzna“. A na závěr pro Mirka Topolánka jedna předvolební anekdota, jako Mirkovi šitá na míru…

Reklama:
  1. Jedna reakce na “Období Topolánkovy zářné erekce..”

  2. Jojo, erekce občas umí poškádlit :)

    od Noma v Zář 25, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *