Topolánek nahý a ve zjevném stavu vzrušení

1. Listopad, 2017 – 10:40

Topolánek skoro neušel předvolání v italskému soudu; Cipolotti, člen týmu obhájců z Berlusconiho advokátní kanceláře, totiž prohlásil, že i když Topolánek pravděpodobně nebude figurovat v případě erotických hrátek zvaných „Silviovými bunga-bunga“, mohl by být předvolán v samostatném soudním případě.

Ten se týkal nechvalně známých fotografií, na nichž je zachycen nahý ve zjevném stavu vzrušení nahý a ve zjevném stavu vzrušení, když byl hostem v Berlusconiho honosné italské vile na Sardinii. Jak známo, Topolánek přijal v květnu 2008 pohostinnost tehdejšího italského premiéra Berlusconiho.

A na světě se rýsovala sexuální aféra s množstvím lechtivých fotografií. Mirek sice napřed upejpavě zapíral, že nějaké takové fotky vůbec existují, aby vzápětí šel s pravdou ven. Dělal zkroušeného, ale bylo jasné, že je na svůj “nástroj”, údajně fotomontáž, patřičně hrdý. A tenkrát jen jeho družka Talmanová ho hájila před socialistkou Borůvkovou slovy… Výsledek obrázku pro olser topolánek El País –

“Fotografie Mirka Topolánka otištěná v listu španělských socialistů El País je samozřejmě fotomontáž. Ujišťuji vás, Aleno Borůvková, že o tom vím rozhodně více, než vy,“ napsala Talmanová, ale na jejím místě bych si nebyl tak jistý s její prioritní znalostí nahého těla svého milence…

Berlusconiho vilu a nahé hosty, které španělský deník El País otiskl na pěti snímcích, poté jedním dechem přečetla a zhlédla nejenom Evropa. Prý to byl fotograf Antonello Zappadu a ne Agentura Randák; Zappadu při honu na Berlusconiho a spol. nastřádal na 400 fotografií, z nichž ale většinu v rámci svobody slova nechal italský premiér policií zabavit a soudně zakázat jejich zveřejňování.

Přesto to byl volební trhák ODS. Češi ocení chlapáky. I kdyby to ani Topolánek nebyl, ovšem jeho bílý náramek na pravém zápěstí patrně prokazoval opak. Že by se paní Lucie ve svém chlapákovi mýlila…?

Berlusconi stál více než dvacetkrát před soudem kvůli rozličným obviněním, mimo jiné za spolčení s mafií, falšování účetnictví, zpronevěru, daňové podvody a dětskou prostituci. V červnu 2013 byl v aféře Rubygate, jehož hlavní hrdinkou byla marocká tanečnice Karima Mahrúgová alias Ruby, odsouzen k sedmi letům odnětí svobody a doživotnímu zákazu zastávat veřejný úřad kvůli placenému sexu s tehdy nezletilou prostitutkou a zneužití úřadu při krytí tohoto činu. Vězení pro největšího z metrosexuálů na Apeninském poloostrově…?

Soud shledal politika vinným jednak z toho, že si zaplatil za sex s nezletilou, což je v Itálii trestné, jednak z toho, že zneužil svých pravomocí ve snaze celou kauzu zaretušovat. Rozsudek čtyři roky odnětí svobody a pět let zákaz vykonávání veřejných funkcí pro daňové úniky mu k tomu potvrdil Nejvyšší soud. Tři roky mu ale smaže amnestie. Zbylý rok si odbude v domácím vězení v některém ze svých dvaceti paláců. Náhradní trest veřejných prací odmítal pro svůj tenkrát věk 76 roků… Odvolací procesy však mohou trvat ještě roky… Mitrek by o tom asi věděl víc…

Natklub-danserinden Karima El Mahroug – kaldet Ruby – er kvinden, som har bragt Silvio Berlusconi i fedtefadet. (© Scanpix)

Na videu nazvaném „Nudistická vyzvánění“ je snímek s údajně nahým českým expremiérem a v rohu fotomontáž, která ho zobrazuje jako smějícího se myšáka. Dětský hlásek k tomu zpívá vyzváněcí melodii – parafrázovanou písničku, v níž zpěváček ujišťuje svou dívčinu, že ji neopustí. Nazývá ji “bella topolona”, tedy “krásná megamyši”, což je v italštině třeba chápat jako ekvivalent k nádherné “kočce”. V parafrázi se ale místo “bella topolona” objevuje výraz “bello Topolanek”. V Itálii se mohl bulvár potrhat. Všechny titulky psaly: Topolánek a “topolone”.

Do Milána se prý Topolánek k soudu se skoro rozjel, jeho chlapské fotografie á la Adam zaujaly nejen světovou veřejnost, ale i soudce a vyšetřovatele. A pak se prý měli s Lucií zastavit u designéra z Valenzy, u něhož si Berlusconi před Vánoci zadal výrobu prstenů. Původně tak chtěl Mirek „Topolone“ učinit ještě v době, kdy byl českým premiérem, a po vzoru svého milovaného Silvia obdarovat poslankyně a senátorky, aby si je udobřil, když už dostal jako typický mačo několikrát ocenění Kyselá žába, které uděluje Sdružení Žába na prameni za nejhorší nekorektní sexistické výroky. Poprvé si premiér zakuňkal za své prohlášení, že šéfem strany ODS musí být „chlap s gulama…“

PS: Italská La Republlica přinesla inzerát. Prodejce láká zájemce sloganem Chceš-li znělku, pošli heslo TOPOLANEK. Na videu nazvaném Nudistická vyzvánění je snímek s údajně nahým českým expremiérem a v rohu fotomontáž, která ho zobrazuje jako smějícího se myšáka.

Dětský hlásek k tomu zpívá vyzváněcí melodii – parafrázovanou písničku, v níž zpěváček ujišťuje svou dívčinu, že ji neopustí. Nazývá ji „bella topolona“, tedy „krásná megamyši“, což je v italštině třeba chápat jako ekvivalent k nádherné „kočce“. V parafrázi se ale místo „bella topolona“ objevuje výraz „bello Topolanek“.

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *