Příznivci Špinarové proti Pavlíkovi…

28. Říjen, 2017 – 12:19

Dostal drsnou nakládačku! Fanoušci Věry Špinarové si to slovně vyřídili s jejím synem za to, že odmítl Zemana. Kritici Adamu Pavlíkovi vyčítají, že by nešlo o vyznamenání od hojně kritizovaného prezidenta, ale od nich. Houfně prý na Hrad psali, aby tak Zeman učinil…

„Zkazil jste a pošpinil tímto postojem to čisté, co vděční fanoušci pro Vaši maminku chtěli. Měl jste tam poslat vnučku Věry, kterou měla tak ráda! Kvůli chvilce zviditelnění se zaprodal i Adam, z toho by jeho máma byla moc moc smutná. Nám fanouškům bylo šumafuk, když jsme posílali na Hrad návrhy, kdo to předá. Tady šlo jen o Věrku,“ píší někteří.

„Vyznamenáni nebylo určeno pro nějakou nulu Pavlíka, ale pro paní Špinarovou. Její povedený syn z toho dělá politiku, nabobtnává a honí si ego,“ pokračují další.

Objevily se i zjevné podivnosti. „Máma nebyla zbavena svéprávnosti, aby za ni rozhodoval syn s jakousi Heidi. Je to hanba, styďte se navždy,“ uvedl jeden z fanoušků cosi, co nám hlava nebere.

Reklama:
 1. 2 reakce na “Příznivci Špinarové proti Pavlíkovi…”

 2. Dobrý den,
  to nebylo od Adama vůbec hezké.Maminka si to nezaslouží.
  Pedro

  od Pedro v Říj 28, 2017

 3. Když se narodil, měl se původně jmenovat David, jak mi to kdysi dávno Věrka popisovala, ale úřady prý měly jméno David za sionistické, tak ho prý zakázaly,..,.

  od olser v Říj 28, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *