Radují se pozůstalí více než tří stovek islámských mučedníků…?

29. Prosinec, 2008 – 8:44

Jsem v podstatě citlivý, sentimentalní člověk, kterého se hluboce dotýká smrt každé lidské bytosti. Sebevražedné islámistické atentátníky nevyjímaje. Prostě nastal pro ně definitivní konec a nikdy už tito lidé nic pozemského nezažijí… Je mi jich prostě docela světsky líto, že milovali víc smrt než-li život…

Byl bych ale zřejmě jediný sentimentální člověk mezi muslimy. Íránský prezident Ahmadínežád totiž včera řekl, že každý z Izraelci zabitých hamasovských ozbrojenců je mučedník, jenž se už raduje v nebi.

Takže zatímco já teskním, někdo jásá, že jeho bojovníci by měli vlastně být za svoji smrt vděční, jelikož se díky ní dostanou do rajských zahrad, kde tečou řeky mléka, vína a medu, kde je bohatství, které by záviděli i nejbohatší lidé planety.

Navíc k dispozici je prý též dvaasedmdesát černookých panen, vhodných k libovolnému obcování a pokaždé vždycky s deflorovací jako poprvé…

A takových mučednických osudů jsou tisíce, k tomu je třeba přičíst mnohonásobně víc jejich obětí. Jako třeba včera čtrnáct afghánských dětí, předtím několik desítek policistů v Iráku a ještě celkem asi padesát dětí, žen a starců na tržnicích, v mešitách v Bagdádu, Basře…

Muslimové vraždí muslimy a všichni navzájem jsou šťastní z rajských krás…

V Gaze se měří úroveň školního zařízení ne podle toho, jak vzdělaní z ní odejdou její žáci, ale kolik portrétů „hrdinů“ visí na chodbách těchto škol, kolik zdejších „házečů kamení“ se nechalo za svatou věc islámu při sebevražedné explozi zabít.

A kdo z nich při atentátu zabije víc nenáviděných Izraelců, ten bude oslavovanější. Ve škole, do níž chodil i zatřelený dvanáctiletý Muhammad, každý den před zahájením vyučování teď zpívají děti oslavnou píseň na jeho počest.

„Slyšíte svist kamenů?
Je to hlas hněvu.
Drobné dlaně nesou kameny,
dávající vyzvání útočníkům.
Je tam i mučedník Muhammed,
všichni ho vidí, otec ho chrání,
matka vidí jeho smrt.
Jeho krev vyzývá ke svaté válce.
Dáme krev i života za Jeruzalém…“

A tak „mučedníkovi“ spolužáci, kteří ještě žijí a čekají na svůj „šťastný los“ při výběru mezi sebevrahy, ve svém věku dvanácti let tvrdí, že hlavní boj do poslední kapky krve s židovskými satany teprve nastane a neskončí dřív, dokud zcela Izrael nezničí. Proto explodují další trhaviny po celém židovském státě. Výčet je hrozivý…

Jeruzalémský mufti Al-Ahram Al-Arabi má na dětské házeče jasný názor: „Je těžké je vyjádřit slovy. Není pochyb, že dítě-mučedník předpokládá, že nová generace a jeho nástupci budou v tomto poslání dál pokračovat. Čím je mladší mučedník, tím je větší a tím víc si ho vážím,“ tvrdí muftí Al-Ahram hrdě.

„Jeden chlapec napsal na kousek papíru své jméno ještě těsně předtím než zemřel: Mučedník Muhammad. A takové lístky si dávají do svých kapes všichni, aby se vědělo, kdo že se to stal opěvovaným hrdinou, kterého čeká svatba v nebi,“ říká muftí s nadšením, z něhož naskakuje husí kůže.

„Proto palestinské matky kvůli svobodě ochotně obětují své syny. Je to skvělá ukázka, jak velká je jejich víra. Mluvil jsem s jedním mladým mužem, který mi řekl: Chci se oženit s krásnými černookými nebeskými ženami. Téhož dne se stal mučedníkem. Jsem si jistý, že jeho matka byla naplněna radostí z jeho svatby v nebi. Takovému synu sluší taková matka.“

Íránská organizace Islámští studenti za spravedlnost (Islamic Students for Justice) vyhlásila, že finančně odmění toho, kdo zabije izraelského ministra obrany Ehuda Baraka. Zprávu přinesla íránská oficiální tisková agentura IRNA.

Finanční odměna za vraždu „mezinárodního teroristy“ byla oficiálně oznámena na shromáždění v Teheránu. Má být reakcí na atentát na muže č. 2 Hizballáhu Imáda Mugníju, nyní i za letecké útoky na Gazu. Írán viní Izrael ze „zločinů sionistického režimu v okupované Palestině a Pásmu Gazy“.

Organizace také vyzvala k dobrovolným darům ke zvýšení peněžní odměny. „Studenti“ je známá extrémistická organizace, spojená s další podobnou organizací zvanou Ústředí připomínání mučedníků (Martyrs‘ Commemoration Headquarters), která organizuje vybudování pomníku Mugníjovi v Teheránu.

Česká Islámská nadace zřejmě opět pomohla s fabulací příběhu muslimské rodiny, kdy se manžel s výkřikem: „Zaútočili na Gazu!“ vyskočil z židle před televizí, až se převrátila.

Jeho dobrá žena zatnula pěst a vydatně mu sekundovala a ještě se dokázala verbálně rozhořčit nad vraždícími individuii ze satanského Izraele…

Zajímalo by mě, jestli pan manžel také padal ze židle, když se řitila newyorská „dvojčata“ nebo že by přitom juchal štěstím nesmírným, jako když v televizi Al-Jazíra viděl tisící raketu Kassam, jak míří na Izrael…?

Kdoví, jak se pan manžel tváří, zda zuří hněvem spravedlivého či snad jásá, když muslimové vraždí muslimy, šiíté sunnity… V Indonézii, Malajsii, na Filipínách, v Indii, Pákistánu, Iráku, Tunisku, Afghánistánu….

A co na to jeho muslimská žena; také zatíná pěsti…?

Inu, nic nepotěší víc, než neštěstí druhých, navíc se všichni stejně sejdeme v ráji…

Všichni soudní, citliví a dobří lidé, modlete se za oběti teroristů…

Reklama:
 1. 8 reakce na “Radují se pozůstalí více než tří stovek islámských mučedníků…?”

 2. Je nejvyšší čas, aby president Ahmadíneřád byl také mučedníkem…

  od Levap v Pro 29, 2008

 3. Jsem citlivý člověk, ale tentokrát plně souhlasím. Je mu třeba hurisek, jako koze drbání…

  od obr v Pro 29, 2008

 4. Zajímalo by mne, jak to budou v tom jejich ráji praktikovat, když je těch údajných pannen jen 72.

  od Levap v Pro 29, 2008

 5. To je totiž otázka? Buďto jsou ty černooké panny na klíček, nebo jich má každý muslim dvaasedmdesát. Takže to aby byl i každý mučedník na klíček… Mě však trápí jiná věc; co budou dělat v ráji mučednice, o žádných černookých pannicích totiž nevím? Zbývá jediné řešení; podělit se s mučedníky o ty nadbytečné hurisky v rámci soudružské výpomoci a rajské lesbické lásky…

  od obr v Pro 29, 2008

 6. Pane Olšere,
  děkuji Vám za pravdivý popis teologie smrti, kterou vyznává islám oproti judaismu či křesťanství. Jen tak mě napadá, jestli se v Bibli u proroka Zachariáše, nehovoří o Gaze dnešních dnů: „Z Gazy zmizí král, Aškalón již nebude osídlen, v Ašdódu se usadí míšenec. Tak vyhladím pýchu Pelištejců. Krvavé sousto mu vyrvu z úst, ohyzdné oběti z jeho zubů. Tak i on bude zachován našemu Bohu, stane se v Judsku pohlavárem…“ (Za 9:5-7)

  Vždyť ty jejich sebevražedné atentáty glorifikované koránem na bohulibé mučednictví, nejsou ničím jiným nežli bohapustým modlářstvím, jehož se posedlí aktéři nezbaví nějakým útlocitným a demokratickým procesem, nebo ústupky appeasementu…?, ale musí jim být to „krvavé sousto násilím vyrváno!“

  Vrcholem ignorance je po více jak deseti stoletích expanze, bojů a dobyvačných válkách muslimů, hovořit o islámu jako o mírumilovném a tolerantním náboženství. Nebo dokonce jako o jedné ze tří cest k poznání Jednoho a téhož Boha. Alláh koránu není totožný s biblickým Hospodinem! – Cožpak je možné, aby stejný Bůh naplnil srdce jedněch pohrdáním, nenávistí a neúctou k životu – a na opačné straně hraničního přechodu vyučoval ty druhé z Tanachu a Talmudu o nesmírné ceně lidského života, o svobodě a odpovědnosti a naučil je zdravit všechny lidi bez rozdílu, přinejmenším již 3500 roků pozdravem Šalom alejchem? Což dnešní svět nechápe, že pokoj a mír se všemi, je trvalým národním ideálem Izraele?! Nikoli však muslimů, kteří dle koránu okolní nemuslimský svět nazývají velmi výstižně: dar al-harb (domem války)!

  Hospodin děti Izraele učí ostražitosti a nutné sebeobraně vůči nepřátelům, kterých tento Jeho lid měl v každé fázi svých dějin vždy dost a dost, snad právě pro svoji jinakost.

  Zakladatel Hamásu šejch Ahmad Jasín celou tuto ďábelskou teologii smrti podepřel silou své autority duchovního a kmenového vůdce. Sebevražedné atentáty ve světle Bible nejsou ničím jiným než službou démonům pouště, kteří se skrývají za nepravé jméno Jediného Boha Stvořitele. Tyto lidské oběti jsou ve skutečnosti tou nejodpornější a Bohem zakázanou modloslužbou!

  Tento problém nemohou vyřešit demokraté a liberální humanisté naší sekularizované společnosti, která morálně atrofuje, „díky“ selhání i nás křesťanů! Již vícekrát Církev osudově selhala, naposled když mlčela ke zvěrstvům nacistů na židovském lidu! Otevírá se pro nás „staronová šance“, postavit se do mezery mezi Izrael a jeho nepřátele! Dnes není čas na lhostejnost či strach! Falešné jistoty a klamná bezpečnost se může rychle proměnit i v náš pláč.

  Kdysi římské matky strašily své děti kartaginským vojevůdcem: „HANIBAL ANTE PORTAS!“ – Neměli bychom bít na poplach a volat něco podobného na adresu agresivního islámu, který vyhlásil džihád západní kultuře?

  Doporučuji k přečtení článek p.Alexandra Tomského:
  http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/alexander-tomsky.php?itemid=3506

  od Jochanan v Pro 29, 2008

 7. Samozřejmě, že máte pravdu a jsem rád, že jsme stejná krevní skupina. Bohužel, shalom alejchem je pozdrav Židů v hebrejštině, salam alejchum je zase v arabštině, tedy v jazyku, jimž mluví i palestinští lokální Arabové… Bratranci Hebrejců, kteří jsou podobného jazyka i krve, leč ti druzí mají patologické vražedné geny…

  od olser v Pro 29, 2008

 8. Též monoteistické, ale jak ho dnešní vykladači zparchantěli a vzdálili od křesťanství a judaizmu! Je to psychická infekce jako mor nebo AIDS.

  od Vladislav v Pro 29, 2008

 9. Jo, kdyby to bylo tak jednoduché, tak je od nich brzy pokoj…

  od obr v Pro 30, 2008

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *