Velká Albánie – Albrightová a Thaci…

27. Červen, 2017 – 18:27

Rodí se Velká Albánie, co na to kníže Karel Spáč I. a brožovaná Maruška ze Smíchova, hlavní fandové anexe srbského Kosova; Albrightová si na tom vydělala na 20 milionů USD…

Nedávné zničení historické mosulské mešity an-Núrí, z níž v roce 2014 lídr Islámského státu (IS) abú Bakr Bagdádí vyhlásil chalífát na dobytých územích v Iráku a Sýrii, je oficiálním přiznáním porážky této radikální organizace. Uvedl to irácký premiér Hajdar Abádí v prohlášení, z nějž citovaly světové agentury.

Podle tradice mešitu vybudoval seldžucký sultán Damašku, Aleppa a Mosulu Núr ad-Dín Zengí (turecky Nureddin) v roce 1173. V roce 1511 byla mešita důkladně zrenovována za vlády perské safíovské dynastie. Už ve 14. století cestovatel Ibn Battuta popisoval její zvláštní nakloněný minaret přezdívaný al-Chadba, neboli Hrbáč.

Když kníže Karel Spáč. I. pečetil svůj vřelý vztah ke Kosovu…

Džidád se tak z Iráku přesunuje do Kosova, kde se situace neustále zhoršuje výskytem velkého počtu extrémistických imámů a tajných organizací, které jsou za podpory alibistických Spojených států financovány „užitečnými idioty“ Saúdy a dalšími teokratickými arabskými státy Perského zálivu, v nichž jsou už dávno zabukovány Spojené státy. Společně tak pod příkazy islámského práva šaría zneužívají sítí různých charitativních organizací, soukromých osob, ale i státních úřadů.

A kde hledat kořeny islamismu v Kosovu? Což tak v pozici, kterou nyní zastává někdejší velitel povstalecké Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) Thaçi, co je od 7. dubna 2016 prezidentem Kosovské republiky; stal se hlavou nejmladšího evropského státu na pět let. V roce 2008, kdy Kosovo vyhlásilo 17. února nezávislost na Srbsku, byl tento kosovskoalbánský politik premiérem. Než byl zvolen prezidentem, stál přes rok v čele kosovského ministerstva zahraničí…

Jeho přičiněním je hrdinou současného Kosova Lavdrim Mužadžerih; kdysi pracoval na americké základně v Camp Bonsteel, dnes je z něho „svatý válečník“, jeden z deseti nejdůležitějších velitelů Islámského státu v Kosovu. Na internetu nyní koluje video, jak uřezává jednomu z vězňů hlavu… Klasika dle USA – v Afghánistánu postavili Usámo bin Ládinovi pevnost Tora Bora, aby jim pak bez skrupulí sestřelil newyorská Dvojčata. Komu není rady, tomu není pomoci, že boys z Bílého domu…?

Organizace Islámský stát před časem zveřejnila video s názvem „Islám je otázkou cti: vzkaz lidem na Balkáně“. Region, v něm se označila za novou frontu džihádu v Evropě. Tato hrozba roste, Albánie a obzvláště Kosovo totiž patří v poměru na počet obyvatel mezi největší „dodavatele“ bojovníků IS a dalších džihádistických uskupení v Sýrii a Iráku.

A do toho ještě albánský premiér premiér Edi Rama, který pro americký list Politico řekl, že Evropa bude čelit noční můře; Rama ve skutečnosti hrozí anexí Kosova a vytvořením „Velké Albánie“, což je krok, který by určitě zažehnul konflikt se Srbskem, které se snaží ochránit to, co zbylo ze srbské menšiny v severní části země. Albánský premiér dále řekl Politico, že takové spojení „není mým přáním, ale možnou alternativou k zavřeným dveřím do Evropské unie.“

Už od války v Kosovu v roce 1999, resp. od „humanitárního bombardování“ NATO Srbska a Černé Hory se po celém regionu rozšířilo pan-albánské hnutí, které se snaží vytvořit velkou Albánii. Při podpoře kosovského hnutí za nezávislost, během kterého napadly Jugoslávii, podporovaly USA toto hnutí vojensky i politicky. Stručně řečeno, albánské menšiny v celém regionu – zradikalizované ultranacionalistickou ideologií – jsou destabilizujícím faktorem, která chce jediné, aby všichni Albánci byli pohromadě v tzv. Velké Albánii…

Tak si nyní připomeň, kdo a co jsou to Albánci? Začněme tragickým celonárodním podvodem. Italská loď Vlora byla 7. srpna 1991 v albánském přístavu Drač napadena davem přibližně dvaceti tisíc albánských utečenců před přídělovým systémem, korupcí, nezaměstnaností a zločinností a kapitán lodi byl donucen odvézt tyto lidi do Itálie. Většina uprchlíků však byla vrácena zpět do Albánie, kde však záhy její ekonomiku zhroutil ještě víc podvodnými fondy společnosti Bernard L. Madoff Investment Securities LLC, když sám Madoff patřil k nejbohatším a nejobdivovanějším mužům na newyorském Wall Street; miliony obyčejných Albánců připravil o zhruba miliardu dolarů.

Když po něm však investoři koncem jednoho roku chtěli vyplatit miliardy, které neměl, rozhodl se Madoff zbývajících 300 milionů dolarů ze svých fondů rychle vyplatit na prémiích svým nejbližším V roce 1997 došlo po zhroucení pyramidových her v zemi k nepokojům. Zde obyvatelé města Vlora rozebírali chodníky v přípravě na útok na policejní jednotky, amerického podnikatele Bernarda Madoffa (73) zatkli v roce 2008 agenti FBI v souvislosti s podvodnými fondy na princi Jehpu tzv. letadla, kdy se výnosy vyplácejí z vkladů nových členů. Při svých aktivitách Madoff zpronevěřil několik desítek miliard dolarů, které mu poskytli investoři. Soud ho poslal za zpronevěru na 150 let do vězení. Jeho nejstarší syn Marek pod tíhou rodinného skandálu spáchal v New Yorku sebevraždu.

Albánie se totálně zhroutila, padla vláda a zemi ovládl chaos. Na počátku byl krach zmíněných fondů, do kterých vložily peníze miliony obyčejných lidí. Systému takových fondů se říká pyramida nebo letadlo a spočívá v tom, že zisky prvních investorů se vyplácejí z peněz těch, kdo se přidají později. Albánci v polovině devadesátých let ztratili přibližně miliardu dolarů. V pyramidě Bernarda Madoffa zmizelo 50 miliard dolarů, tedy zhruba roční rozpočet České republiky. Když Mezinárodní měnový fond varoval před pochybnými praktikami tamních „pyramid“, šéf největší z nich, VEFA, se za potlesku médií nechal slyšet, že fond by nezvládl ani zamést ulice Tirany. Věděl, o čem mluví, za Hodži šéfoval partě pouličních uklízečů.Výsledek obrázku pro foto olser kosovo

Nesmíte na mě tak zhurta, ale na to, aby byl v Jugoslávii mír, je třeba humanitární bomby NATO… Snímek Břetislav Olšer

V roce 1996 už však mezi svůj majetek počítal nejen koště a uklízečskou vestu, ale i síť supermarketů a restaurací, bitumenový důl, výletní loď, zábavní park a televizní stanici. A samozřejmě také pyramidovou společnost, která měla na účtech ekvivalent 120 milionů dolarů, tedy pět procent hrubého domácího produktu země, a která ke konci roku 1996 vyšponovala úroky na osm procent.

To ale tehdy už docela troškařila. V červenci začala konkurenční pyramida Kamberi nabízet úročení deset procent měsíčně, v září zase jiná společnost, Populli, rozjela „masáž“ s nabídkou třicetiprocentního měsíčního úročení. V listopadu téhož roku ale všechny trumfla Xhafferi. S nabídkou ztrojnásobení střadatelských prostředků během tří měsíců (to odpovídá měsíčnímu úročení 44 procent). Mánie kulminovala. V ulicích Tirany to už nepáchlo po dobytku. Pořádně už to ale smrdělo neodvratným průšvihem…. http://www.penize.cz/svetova-ekonomika/290742-kovana-ekonomie-investuj-kdyz-tece-krev-ne-kdyz-smrdi-jatka

Albánské podvodné letadlo v principu pokračovalo vyšetřováním jiných zrůdných případů, jimiž bylo obchodování s částmi lidských těl v Kosovu, k nimž docházelo na přelomu konce devadesátých let a začátku 21. století. Jako první o té hrůze napsala dnes již bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová v knize “Lov: Já a váleční zločinci”. Zpráva z roku 2008 o únosech Srbů z Kosova do sousední Albánie, jejich vraždění a následný prodej z nich získaných tělesných orgánů šokoval svět.

Bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová… Foto: Reuters 

V této souvislosti Ponteová zmínila i nynějšího premiéra Kosova Hashima Thaçiho. Obvinila navíc představitele správy OSN v Kosovu, že vyšetření hrůzných zločinů páchaných UÇK zabránili. S gustem nepostižitelného mocipána prý umí soud v Haagu rafinovaně ničit dokumenty o páchaných zvěrstvech, odmítá po známosti prominentní korunní svědky a nenápadně až plíživě se infiltruje do současného politicky organizovaného zločinu.

Albánští povstalci vedení Osvobozeneckou armádou Kosova (UÇK) zajaté Srby odváželi na sever Albánie. Tam z nich vybrali mladé a zdravé, které pak zabili a jejich nepoškozené orgány prodali překupníkům, citovala Ponteová. Po brutální a krvavé kosovské válce z let 1998 až 1999 zbyly dodnes stovky pohřešovaných kosovských Albánců i Srbů. Předpokládá se totiž, že v průběhu konfliktu v Kosovu bylo nejméně 300 srbských válečných zajatců dopraveno do Albánie, kde se dostali do rukou „černých transplantologů“.

Reportéři BBC také zjistili, že únosy se odehrávaly nejen před a za dob války v Kosovu či během bombardování Jugoslávie letouny NATO, ale i poté, co Slobodan Milošević ustoupil z politické scény a v Kosovu byly rozmístěny mezinárodní síly. Ponteová po marném boji za spravedlnost a vyhrožování raději opustila místo haagské prokurátorky a nechala se přeložit ze Švýcarska jako velvyslankyně do Argentiny.

Láska jako trám; to má Bill za Moniku… foto: Reuters.

Hlavou tohoto dobře organizovaného bestiálního způsobu vydělávání peněz byl podle mnohých indicií a svědectví sám Hashim Thaci, jeden z předáků UÇK, který je byl premiérem tzv. samostatného Kosova, dnes je ve funkci prezidenta země. Byl jedním ze zakladatelů albánského hnutí odporu, napojeného na albánskou mafii. V březnu 1994 se stal politickým velitelem UÇK, kde dostal přezdívku „Snake” (Had). V roce 1998 zahájil tajná jednání s americkými vyjednavači, v kontaktu byl s tehdejší ministryní zahraniční věcí USA Madeleine Albrightovou. Díky těmto kontaktům si vysloužil přezdívku “miláček Albrightové.”

Obchod s orgány zajatců se odehrával přes Itálii, v přímé režii Kosovské osvobozovací armády (UÇK) a s tichým souhlasem albánské vlády a pod záštitou vojsk NATO. Kosovští Albánci dle Ponteové unesli po 12. červnu 1999, po příchodu sil NATO do Kosova, a převezli do severní Albánie 100 až 300 Srbů. Švýcarská vláda informovala Kosovo, že jeho nově jmenovaný velvyslanec Naim Mala, Thaciho blízký přítel, není v zemi vítaný.

Podle kosovských médií má Mala policejní záznam z doby, kdy ve švýcarské emigraci v letech 1998 až 1999 shromažďoval peníze pro UÇK. Je veřejným tajemstvím, že během bombardování Jugoslávie letadly NATO na jaře 1999 byl Thaci jedním z hlavních spojenců NATO a jedním z několika málo lidí, se kterými NATO koordinovalo své útoky. Sám jednou prohlásil: „Není pravda, že NATO nemělo pěchotu. Pěchota NATO – to jsme byli my! UÇK…!”Na Madeleine Albrightovou jedině s broží kejhající husy na klopě…

„Svědek“, který byl přítomen vyjmutí srdce srbského zajatce na severu Albánie. Zúčastnil se rovněž přepravy srdce na letiště u Tirany, kde mělo být prodáno. „Nevěděli jsme, že se to dělá pro kriminální cíle. Stál jsem vedle zajatce, a D. mi ukazoval na jeho prsou, jak mám řezat. Kdy uviděl zajatec skalpel, začal křičet a prosit o milost, začal se nám vytrhávat, drželi jsme ho ale pevně. Dostal jsem strach a začal jsem se třást. Kdybych řekl, že to nemohu a nebudu, bylo by to neplnění rozkazu, a byl bych zastřelen. To vím, protože předtím už zastřelili dva lidé, kteří to odmítli dělat, a jednoho zranili“, citují noviny výpověď očitého svědka.

Svědek popisoval operaci, jíž se zúčastnili také dva lékaři. Jeden z nich mu před operací poskytl instruktáž o odebírání orgánů. „Řekli mi, abych udělal další horizontální řez dole (…) třetí řez bylo třeba udělat nahoře, ale to už udělal lékař, protože viděl, že se mi třese ruka a že ztrácím hlavu.“ Podle jeho výpovědi došlo mezi oběma lékaři k hádce, protože jeden zapomněl „nůžky na přeštípnutí žeber“. Svědek udělal řez od průdušnice až k břichu, musel se ale zastavit, protože zajatec křičel bolestí a prosil o slitování. „Byli jsme celí zakrváceni, krev tekla proudem. Zajatec ztratil vědomí a už se nehýbal“, citují srbské noviny.

Po skončení konfliktu zůstalo Kosovo pod správou OSN – až do 17. února 2008, kdy jednostranně vyhlásilo samostatnost. Vyšetřovatelé zjistili, že oběti obchodu s orgány byly pohřbeny v masových hrobech v Albánii. Zpravodajská agentura Beta přeložila část knihy Ponteové do srbštiny. Ve vraždícím tzv. „žlutém domě“ v albánském Burelu byl nalezen použitý lékařský materiál a stopy krve na podlaze. Zde měli specialisté najatí tehdejší Kosovskou osvobozeneckou armádou (UÇK) zajatcům ve speciální pitevně odebrat ledviny, jádra a srdce a nedobrovolné dárce povraždit. Orgány pak podle Vukčeviče mířily na “Západ i Východ, do Turecka, Saúdské Arábie…“

Inu, zničení historické mosulské mešity an-Núrí, z níž v roce 2014 lídr Islámského státu (IS) abú Bakr Bagdádí vyhlásil chalífát na dobytých územích v Iráku a Sýrii, je oficiálním přiznáním porážky této radikální organizace. Co však z toho, když Kosovo, vzniklé bez souhlasu OSN, je nyní nové nástupiště islámského terorismu Kosova; Organizace Islámský stát totiž zveřejnila video s názvem „Islám je otázkou cti: vzkaz lidem na Balkáně“; regionu, v něm se označila za novou frontu džihádu v Evropě…

PS: Společnost ČEZ v roce 2009 za éry generálního ředitele Martina Romana poslala do Albánie ve dvou transakcích celkem sedm milionů eur (nyní asi 184 milionů Kč) na soukromý účet kosovského lobbisty Nue Kalaje. Albánské úřady mají podezření, že mohlo jít o peníze použité na úplatky pro tamní politiky a úředníky v době krátce poté, co ČEZ ovládl albánského distributora energie.

Okolnosti, za jakých ČEZ v roce 2009 získal za 102 milionů eur 76 procent v distribuční společnosti později přejmenované na CEZ Shpërndarje, zkoumá vyšetřovací komise albánského parlamentu.ČEZ se z Albánie stáhl v roce 2014 poté, co uzavřel s Albánií dohodu o narovnání, podle které získá zpět do roku 2018 v ročních splátkách 100 milionů eur. Dohoda uzavřela spor, který v lednu 2013 spustilo odebrání licence firmě CEZ Shpërndarje s odůvodněním, že podnik nezajistil dovoz elektřiny a nic neinvestoval do albánské rozvodné sítě.

ČEZ pak v rámci hesla: Zloděj křičí, chyťte zloděje, zahájil mezinárodní arbitráž a požadoval náhradu škody za to, že nebyla ochráněna jeho investice. ČR byla kvůli sporu připravena zablokovat Albánii přidělení statusu kandidátské země EU… Jak se rodila albánská akce ČEZu…? ČEZ, Roman, Topolánek, jachta…

https://www.novinky.cz/domaci/442132-policie-proveruje-miliony-eur-z-cez-lobbistovi-z-albanie-bude-vyslychat-i-schmalze.html

http://www.rukojmi.cz/clanky/3250-kosovsky-prezident-hashim-thaci-narkobaron-a-zbohatlik-na-prodeji-lidskych-organu-opet-veli-nechal-zastavit-srbsky-vlak-do-kosova-a-hrozi-i-na-balkanu-valkou-pricemz-se-zastituje-usa-a-eu

Na Madeleine Albrightovou jedině s broží kejhající husy na klopě…http://www.rukojmi.cz/clanky/1324-je-rusko-jediny-evropsky-stat-jenz-anektoval-uzemi-ciziho-statu-a-co-gibraltar-falklandy-severni-irsko-kosovo

http://www.rukojmi.cz/clanky/1105-z-jakeho-lidskeho-organu-si-udela-albrightova-broz-na-setkani-s-kosovskym-hashimen-thacim

http://www.rukojmi.cz/clanky/594-zesmesnuji-244-ruskych-obeti-is-zakazali-atlety-ruska-a-plivaji-po-putinovi-za-rusky-krym

Uloupené Kosovo (zakázaný dokument ČT)

http://svobodnenoviny.eu/uloupene-kosovo-zakazany-dokument-ct/

Válku v Sýrii rozpoutaly Katar, Saúdská Arábie a….Turecko

Bruselské bojové plemeno bulteriér zvané NATO, slyšící na aport: “Ber ho, trhej a přines!”

Když NATO krylo v Kosovu narkomany, kuplíře a kšefty s lidskými orgány…

Bože, děkujeme, že Mařenka ze Smíchova nechce jít na pražský Hrad…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *