Velká Albánie – Albrightová a Thaci…

27. Červen, 2017 – 18:27

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

A zmíněný Nice se měl jako ve vatě; po odchodu z haagského tribunálu (ICTY) totiž pracoval na Thaciho biografii, která se konkrétně zabývala odstraněním podezření na Thaciho zapojení do obchodu s lidskými orgány, píše list Vecernje Novosti. Po vydání Martyho zprávy o zločinech UCK/KLA Nice zase pracoval pro orgány v Prištině, aby připravil další materiály, který by mohly být použity při obhajobě albánských teroristů před speciálním soudem.Výsledek obrázku pro haag soudce nice

Během jeho kariéry se mluvilo o tom, že Nice obdržel od albánské lobby velké sumy peněz, uvedl deník. Vecernje Novosti citovaly kosovská domácí média, která oznamovala, že při své nové misi na obranu teroristů UCK/KLA bude britský právník vydělávat 2.200 EUR denně, plus náklady na dopravu.

Podle bělehradského deníku Večernje Novosti o tom v minulosti hovořila i bývalá hlavní žalobkyně ICTY Carla del Ponte. Jako první o té hrůze napsala dnes již diplomantka v Argentině v knize “Lov: Já a váleční zločinci”. Její obsah z roku 2008 je o únosech Srbů z Kosova do sousední Albánie, jejich vraždění a následný prodej z nich získaných tělesných orgánů šokoval svět.

Případ „Žlutý dům“ je neformálním termínem pro obvinění, že členové takzvané UČK/KLA (Kosovské osvobozenecké armády) unášeli Srby a odebírali jim orgány – něco, co prošetřil vyšetřovatel Rady Evropy Dick Marty. Nice je nyní zpátky na očích veřejnosti poté, co bylo oznámeno, že obhajuje jednoho z bývalých vůdců UČK/KLA Sami Lushtaku, který se objevil před zvláštním soudem pro Kosovo před žalobci, kteří se zabývají zločiny spáchanými touto teroristickou organizací.

„Nice měl přístup k četným dokumentům, což by nyní mohl využít jako právník. Neustále tehdy trval na tom, že vše, co se dělo v Kosovu a Metochiji mělo za cíl vytvoření „Velkého Srbska“. U soudu dokonce tvrdil, že Srbové v Kosovu zničili mešitu ze 7. století, zatímco Osmané, kteří postavili mešity, přišli na Balkán až ve 14. století. Avšak aby toho nebylo zas tak „málo“, na nedávných pařížských oslavách konce první světové války Srbsko opět veřejně ponížili, píše na svém webu v komentáři srbský provládní deník Politika.

V katedrále Notre-Dame umístili organizátoři kosovskou vlajku a zatímco kosovský prezident Hasim Thaci seděl na čestné tribuně hned nad německou kancléřkou Angelou Merkelovou a ruským prezidentem Vladimirem Putinem, musel se prezident Srbska Aleksandar Vučić spokojit s místem v rohu. Francouzský velvyslanec se za to omluvil.

Když kníže Karel Spáč. I. pečetil svůj vřelý vztah ke Kosovu…

A kde hledat kořeny islamismu v Kosovu? Což tak v pozici, kterou nyní zastává někdejší velitel povstalecké Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) Thaçi, co je od 7. dubna 2016 prezidentem Kosovské republiky; stal se hlavou nejmladšího evropského státu na pět let. V roce 2008, kdy Kosovo vyhlásilo 17. února nezávislost na Srbsku, byl tento kosovskoalbánský politik premiérem. Než byl zvolen prezidentem, stál přes rok v čele kosovského ministerstva zahraničí…

A do toho ještě albánský premiér premiér Edi Rama, který pro americký list Politico řekl, že Evropa bude čelit noční můře; Rama ve skutečnosti hrozí anexí Kosova a vytvořením „Velké Albánie“, což je krok, který by určitě zažehnul konflikt se Srbskem, které se snaží ochránit to, co zbylo ze srbské menšiny v severní části země. Albánský premiér dále řekl Politico, že takové spojení „není mým přáním, ale možnou alternativou k zavřeným dveřím do Evropské unie.“

Už od války v Kosovu v roce 1999, resp. od „humanitárního bombardování“ NATO Srbska a Černé Hory se po celém regionu rozšířilo pan-albánské hnutí, které se snaží vytvořit velkou Albánii. Při podpoře kosovského hnutí za nezávislost, během kterého napadly Jugoslávii, podporovaly USA toto hnutí vojensky i politicky.

Stručně řečeno, albánské menšiny v celém regionu – zradikalizované ultranacionalistickou ideologií – jsou destabilizujícím faktorem, která chce jediné, aby všichni Albánci byli pohromadě v tzv. Velké Albánii…  http://www.penize.cz/svetova-ekonomika/290742-kovana-ekonomie-investuj-kdyz-tece-krev-ne-kdyz-smrdi-jatka

Bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová… Foto: Reuters 

V této souvislosti Ponteová zmínila i nynějšího prezidenta Kosova Hashima Thaçiho. Obvinila navíc představitele správy OSN v Kosovu, že vyšetření hrůzných zločinů páchaných UÇK zabránili. S gustem nepostižitelného mocipána prý umí soud v Haagu rafinovaně ničit dokumenty o páchaných zvěrstvech, odmítá po známosti prominentní korunní svědky a nenápadně až plíživě se infiltruje do současného politicky organizovaného zločinu.

Albánští povstalci vedení Osvobozeneckou armádou Kosova (UÇK) zajaté Srby odváželi na sever Albánie. Tam z nich vybrali mladé a zdravé, které pak zabili a jejich nepoškozené orgány prodali překupníkům, citovala Ponteová. Po brutální a krvavé kosovské válce z let 1998 až 1999 zbyly dodnes stovky pohřešovaných kosovských Albánců i Srbů. Předpokládá se totiž, že v průběhu konfliktu v Kosovu bylo nejméně 300 srbských válečných zajatců dopraveno do Albánie, kde se dostali do rukou „černých transplantologů“.

Reportéři BBC také zjistili, že únosy se odehrávaly nejen před a za dob války v Kosovu či během bombardování Jugoslávie letouny NATO, ale i poté, co Slobodan Milošević ustoupil z politické scény a v Kosovu byly rozmístěny mezinárodní síly. Ponteová po marném boji za spravedlnost a vyhrožování raději opustila místo haagské prokurátorky a nechala se přeložit ze Švýcarska jako velvyslankyně do Argentiny.

Láska jako trám; to má Bill za Moniku… foto: Reuters.

Hlavou tohoto dobře organizovaného bestiálního způsobu vydělávání peněz byl podle mnohých indicií a svědectví sám Hashim Thaci, jeden z předáků UÇK, který je byl premiérem tzv. samostatného Kosova, dnes je ve funkci prezidenta země. Byl jedním ze zakladatelů albánského hnutí odporu, napojeného na albánskou mafii. V březnu 1994 se stal politickým velitelem UÇK, kde dostal přezdívku „Snake” (Had). V roce 1998 zahájil tajná jednání s americkými vyjednavači, v kontaktu byl s tehdejší ministryní zahraniční věcí USA Madeleine Albrightovou. Díky těmto kontaktům si vysloužil přezdívku “miláček Albrightové.”

Obchod s orgány zajatců se odehrával přes Itálii, v přímé režii Kosovské osvobozovací armády (UÇK) a s tichým souhlasem albánské vlády a pod záštitou vojsk NATO. Kosovští Albánci dle Ponteové unesli po 12. červnu 1999, po příchodu sil NATO do Kosova, a převezli do severní Albánie 100 až 300 Srbů. Švýcarská vláda informovala Kosovo, že jeho nově jmenovaný velvyslanec Naim Mala, Thaciho blízký přítel, není v zemi vítaný.

Podle kosovských médií má Mala policejní záznam z doby, kdy ve švýcarské emigraci v letech 1998 až 1999 shromažďoval peníze pro UÇK. Je veřejným tajemstvím, že během bombardování Jugoslávie letadly NATO na jaře 1999 byl Thaci jedním z hlavních spojenců NATO a jedním z několika málo lidí, se kterými NATO koordinovalo své útoky. Sám jednou prohlásil: „Není pravda, že NATO nemělo pěchotu. Pěchota NATO – to jsme byli my! UÇK…!”Na Madeleine Albrightovou jedině s broží kejhající husy na klopě…Související obrázek

„Svědek“, který byl přítomen vyjmutí srdce srbského zajatce na severu Albánie. Zúčastnil se rovněž přepravy srdce na letiště u Tirany, kde mělo být prodáno. „Nevěděli jsme, že se to dělá pro kriminální cíle. Stál jsem vedle zajatce, a D. mi ukazoval na jeho prsou, jak mám řezat. Kdy uviděl zajatec skalpel, začal křičet a prosit o milost, začal se nám vytrhávat, drželi jsme ho ale pevně. Dostal jsem strach a začal jsem se třást. Kdybych řekl, že to nemohu a nebudu, bylo by to neplnění rozkazu, a byl bych zastřelen. To vím, protože předtím už zastřelili dva lidé, kteří to odmítli dělat, a jednoho zranili“, citují noviny výpověď očitého svědka.

Svědek popisoval operaci, jíž se zúčastnili také dva lékaři. Jeden z nich mu před operací poskytl instruktáž o odebírání orgánů. „Řekli mi, abych udělal další horizontální řez dole (…) třetí řez bylo třeba udělat nahoře, ale to už udělal lékař, protože viděl, že se mi třese ruka a že ztrácím hlavu.“ Podle jeho výpovědi došlo mezi oběma lékaři k hádce, protože jeden zapomněl „nůžky na přeštípnutí žeber“. Svědek udělal řez od průdušnice až k břichu, musel se ale zastavit, protože zajatec křičel bolestí a prosil o slitování. „Byli jsme celí zakrváceni, krev tekla proudem. Zajatec ztratil vědomí a už se nehýbal“, citují srbské noviny.

Po skončení konfliktu zůstalo Kosovo pod správou OSN – až do 17. února 2008, kdy jednostranně vyhlásilo samostatnost. Vyšetřovatelé zjistili, že oběti obchodu s orgány byly pohřbeny v masových hrobech v Albánii. Zpravodajská agentura Beta přeložila část knihy Ponteové do srbštiny. Ve vraždícím tzv. „žlutém domě“ v albánském Burelu byl nalezen použitý lékařský materiál a stopy krve na podlaze.

Zde měli specialisté najatí tehdejší Kosovskou osvobozeneckou armádou (UÇK) zajatcům ve speciální pitevně odebrat ledviny, jádra a srdce a nedobrovolné dárce povraždit. Orgány pak podle Vukčeviče mířily na “Západ i Východ, do Turecka, Saúdské Arábie…“

Je zde také nová naděje pro tři české studenty, kteří se v Albánii v roce 2001 beze stopy ztratili. Pátrala po nich tamější policie i české ministerstvo. Jejich příbuzní dokonce kontaktovali i albánskou mafii. Následné několikatýdenní pátrání bezpečnostních složek po bratrech Janu a Michalu Pavelkových a jejich kamarádce Lence Tučkové z Řevnic u Prahy ale vyšlo na prázdno, a to i přesto, že albánská vláda za jakoukoli informaci vedoucí k nalezení tří pohřešovaných Čechů nabídla 40 tisíc dolarů.

Zoufalí rodiče kontaktovali i bosse albánských mafiánů. „Člověk, který měl na mafii kontakty, slíbil, že se poptá,“ svěřil se serveru otec Pavelka. Ani slibný kontakt ale nové informace nevypátral. Česká konzulka v Tiraně Radka Calábková řekla, že albánská policie se záhadným zmizením tří studentů stále zabývá. V poslední době však podle ní na žádné nové poznatky nenarazila, Podle albánských médií byl na konci října 2009 případ znovu otevřen a na informace vedoucí k nalezení Čechů byla vypsána další odměna…

 

Inu, Balkán je a zůstane Balkánem, který v nás zanechal i porevoluční samet v podobě albánských šmejdů – skořápkářů, kteří mají hodně společného i swe současnými gaunery, co se umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl v OKD cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, výše popsaný prezident Kosova Thaci je pořád miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta; Srbové přece zavraždili rakousko-uherského následníka trůnu, čímž prý rozpoutali 1. sv. válku…

https://www.novinky.cz/domaci/442132-policie-proveruje-miliony-eur-z-cez-lobbistovi-z-albanie-bude-vyslychat-i-schmalze.html

http://www.rukojmi.cz/clanky/3250-kosovsky-prezident-hashim-thaci-narkobaron-a-zbohatlik-na-prodeji-lidskych-organu-opet-veli-nechal-zastavit-srbsky-vlak-do-kosova-a-hrozi-i-na-balkanu-valkou-pricemz-se-zastituje-usa-a-eu

Na Madeleine Albrightovou jedině s broží kejhající husy na klopě…http://www.rukojmi.cz/clanky/1324-je-rusko-jediny-evropsky-stat-jenz-anektoval-uzemi-ciziho-statu-a-co-gibraltar-falklandy-severni-irsko-kosovo

http://www.rukojmi.cz/clanky/1105-z-jakeho-lidskeho-organu-si-udela-albrightova-broz-na-setkani-s-kosovskym-hashimen-thacim

http://www.rukojmi.cz/clanky/594-zesmesnuji-244-ruskych-obeti-is-zakazali-atlety-ruska-a-plivaji-po-putinovi-za-rusky-krym

 

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *