Sexista Trump…?

30. Duben, 2017 – 20:38

Trump vyvolal za sto dní svého vládnutí nejvíc protestů v historii, hlavně feministek, které měl urazit svými výroky; proč se ženy nebouřily proti Kennedymu či Clintonovi, kteří sexuálně zneužívali své tajné milenky…?

Je 1. máj, květen, měsíc lásky, takže když o lásce, tak dnes o Donaldu Trumpovi… Americký miliardář a 45. prezident USA sice zatím nevedl žádné vylhané války s miliony zabitých po vzoru Nixona, otce a syna Bushů, Clintona či Obamy v Koreji, Vietnamu, Iráku, Afghánistánu, Libyi či Sýrii, jen se v boji o Bílý dům podobal verbální neřízené střele v poněkud neotřelém vztahu k ženám…

Při televizní předvolební debatě třeba řekl, že na něj moderátorka Megyn Kellyová z Fox News útočila, proto, že menstruovala. Prostě si to sama vykoledovala, poněvadž ho během debaty uchazečů o republikánskou nominaci záměrně popudila, když chtěla vědět, zda bude jako prezident USA častovat ženy nadávkami jako „tlustá prasata“ nebo „povalečky“; Trump na to jen poznamenal:  „Bylo vidět…., jak jí krev teče – víte odkud…“

Poté protesty „menstruačně“ namóděných feministek nebraly a dodnes neberou konce, k nim se přidávají milovníci muslimů, kteří zase protestuji, že Trump z bezpečnostních důvodů zakázal vstup občanům sedmi islámských zemí. V tomto případě ženy takticky mlčí o tom, že dle islámu je žena kvůli své menstruaci jen polovinou muže.

Stejně sexisticky se prezentoval nedávno i nizozemský fotbalista ve službách Utrechtu Nacer Barazite, jenž odmítl jako muslim televizní reportérce podat ruku kvůli tomu, že je žena. A klub ho hájil a vzkázal: „Nechte naše muslimy na pokoji…“

Prestižní deník The New York Times během předvolební kampaně otiskl výpovědi dvou žen, které republikánský kandidát podle jejich svědectví sexuálně obtěžoval. Dnes čtyřiasedmdesátiletá Jessica Leedsová v článku vzpomíná, že Trumpa před třiceti lety potkala během letu do New Yorku. Prosím, zopakuji, to se mělo odehrát před 30 lety řekla žena ve věku 74 lel…

Další svědectví o nepřístojném chování republikánského kandidáta otiskl floridský list The Palm Beach Post. Šestatřicetiletá Mindy McGillivrayová jeho reportérům řekla, že Trump ji osahával před třinácti lety ve floridském letovisku Mar-a-Lago, které miliardář vlastní.

Proč se Američanky nerozčilovaly stejně bouřlivě kvůli J. F. Kennedymu, jehož milostné aféry je měly urážet víc, než jen verbální vtípky Trumpa? Ve světle záhadného úmrtí smrti herečky Marilyn Monroe je Donald Trump svými údajnými urážkami super gentleman…(Wikipedie…) Teorie o vraždě tajnými službami či bratry Kennedyovými se sice nikdy oficiálně nepotvrdily, leč mnoho životopisců (Norman Mailer, Robert F. Slatzer, Mathew Smith, Anthony Summers, Donald Wolfe či Donald Spoto) vyjádřilo nesouhlas s oficiální verzí, poukazovali na nesrovnalosti ve vyšetřování a na množstvÍ chloralhydrátu v krvi a Nembutalu v játrech, jak vykazovala pitevní zpráva.

Mathew Smith její smrt dokonce předkládá jako vraždu, za kterou stála odloučená frakce CIA s cílem zkompromitovat rodinu Kennedyů a zbavit je tak jejich politického a obchodního vlivu; mezi její milence patřili i prezident Kennedy a jeho bratr Robert. Vyšetřování její smrti ovšem bylo podezřele rychlé a 27. srpna 1962 učinil soudní lékař okresu Los Angeles dr. Theodore Curphey závěrečné ohlášení pro veřejnost, že „smrt nastala akutní otravou barbituráty a jednalo se pravděpodobně o sebevraždu“.Who Said It: Donald Trump Or Hillary Clinton?

A co prezident Bill Clinton? Že by byli republikáni odjakživa trnem v oku demokratů a čeho by se proto mohl Donald Trump dočkat…? Dokáže si někdo představit, že by se dělo, kdyby tento muž a otec čtyř dětí měl orální sexu přímo ve své prezidentské oválné pracovně a říkali mu japonsky: „semeno na saku“…? Jak by si pak na něm veřejně před televizními kamerami Clintonová zgustla…?https://www.stream.cz/slavnedny/10008827-den-kdy-se-rozhorel-skandal-clinton-lewinska-18-leden

Co víme o dívce, která se zásluhou svého špičkového orálního sexy umění ocitla také na reklamách doutníků? Dvaadvacetiletá Monika Lewinská dělala stážistku v Bílém domě. Dnes už je jasné, že na rozdíl od jiných stážistek, jež neměly moc šancí vstoupit do historie Spojených států. Monika to dokázala. Jako ta, která „vyhulila“ prezidenta jako doutník. Kam se na ni hrabe Marylin Monroe, která jen přišla popřát Kennedymu polonahá.

A země amerického snu a neomezených možností má totiž ráda senzace všeho druhu; na jedné straně jsou falešní puritáni, co trestají byť sebemenší sexuální obtěžování – harassment, sexuální povyražení milují, zvláště senzace, v nichž hrají hlavní roli modré šaty, postříkané od prezidentského spermatu. Proto dnes se japonsky říká Clinton – „semeno na saku“…

Buclatá brunetka Monika Lewinská pracovala v Bílém domě od června 1995 a od prvního očního kontaktu Billa nekriticky obdivovala. A když se nejmocnější muž světa ve své slabé chvilce zmíní, že jeho „stará“ je studená jako psí čumák a v posteli jako „leklá ryba“, je zde aféra Monikagate; viz. skandál Watergate. A když přeměna platonického vztahu v ten sexuální neunikla Moničiním nadřízeným, bylo nutno jednat.

Když nemá rozum šéf Bílého domu, musí ho mít jiní a tak Monika přešupajdila z prezidentského sídla do Pentagonu a začaly se rodit ženské pikle. Monika zcela izolovaná od prezidenta si našla kámošku Lindu Trippovou; sice starší a protřelejší, ale hlavě všemi mastmi mazanou. Začala si tajně nahrávat všechny jejich telefonáty, v nichž si Monika vylévala své city a vzdychala nad svou láskou nebeskou k prezidentovi Billovi, který ještě netušil, že se blíží katastrofa.

A zase to byla jeho sexuální posedlost. Co čert nechtěl, obvinila ho napřed Paula Johnsová, pracující jako státní zaměstnankyně, že jí Clinton, tehdy ještě jako guvernér státu Arkansas, sexuálně obtěžoval. A to byla ta pravá chvíle, pro kámošku Lindu, jež se bryskně ozvala právníkům Johnsové, kterým předala nahrávky, jež telefonicky vedla s Monikou. A k tomu utrousila:: „Mohlo by se vám to hodit.“ Začala první fáze, kdy Monika  u soudu vše popře, ale Linda ihned upozorňuje FBI, že Lewinská u soudu lhala pod přísahou. Nakonec FBI, která zlomí Lewinskou a 22. ledna 1998 média poprvé informují o celé kauze a začíná mediální šílenství. Z Moniky je najednou superstar. Žena, kterou zná téměř celý svět…

Vzniklo to, čeho jsme dnes svědky v klání Trump -.Clintonová. Lži, týden po odhalení Clinton vše důrazně popírá a jeho partička dělá z Monče na sexu závislou nymfomanku, která „nešťastníka“ Billa  sváděla, co jí ústa stačila, prezident přece ví, co si mohl dovolit, naštěstí avša svodům prý odolal. Načež přišla další fáze a vyplatilo se schovávat corpus delikty – modré šaty potřísněné prezidentským spermatem. Semeno je sviňa, ideální DNA.

Byli zde ale rovněž právníci, jejichž závěr byl jasný – pravili, že prezident s Monikou sexuální vztah neměl, že ho měla jen ona s ním. Nechal si od ní udělat orální sex, aby měla holka radost, s ním samým to však ani nehnulo na stole, u něhož bude asi nyní úřadovat jeho žena Hillary, ta „leklá ryba a psí čumák“. Konečná fáze byla pro Billa brutální; 3. března 1999 sledovalo exkluzivní televizní rozhovor s Monikou Lewinskou 30 milionů lidí. Aféra vrcholí. Monika před kamerami truchlí, jak věřila, že po boku prezidenta zestárne, protože jí jednou řekl, že by s ní rád trávil víc času.

A jak to dopadlo? Bill odsloužil i své druhé prezidentské období a stal se respektovanou osobností. Jeho žena z celého případu vytřískala politický kapitál a nakonec se stala senátorkou a kandidátkou na post prezidenta USA… A Monika? Stala se součástí tžzv. americké popkultury a reklamy, stejně jako její spojení s kouřením všeho druhu. Doutníky nevyjímaje. O svém vztahu nakonec napsala knihu, v níž tvrdí, že Bill, který měl mimo jiné zálibu v netradičních sexuálních pomůckách, chtěl vyzkoušet i švédskou trojku.

(Jen poznámka pro mé „příznivce“, že zkratka „tžzv“ není překlep, nýbrž pouze povzdech dle Clintonové – „tak žárlivě zvaná“ americká popkultura…)

Monika nakonec se svým jedinečným orálem zvítězila, stala se světoznámou celebritou, jako ta, co „vykouřila“ nejmocnějšího muže planety. Na svět je o tom i komix, kde ji ztvárňuje jistá Lois Laneová, černý sen a noční můra Hillary Clintonové, na kterou z toho jdou až mdloby, což dokazuje svými občasnými kolapsy.

Mezi námi ogary šlo spíš o mindrák a stále se přibližující kolosální problém, jak bude horečně dezinfikovat Oválnou pracovnu od DNA ve zbytcích semena svého povětrného muže, možná už sní o sličném brunetovi Monikovi, mladém stážistovi, jemuž by dokázala, že není ani psí čumák, natož leklá ryba….

Dovolím si nyní použít známou žertovnou „studii“, která padne jako ulitá genderovým feministkám. Snad se její autor nebude zlobit. A hlavně aby na mě nezaútočily Trumpovy feministky, že je urážím… Žena je v tomto majstrštyku srovnávána podle svého věku se zeměmi světa.

Jistě toto pojednání znáte, ale moudrých taškařic není nikdy dost. Upozorňuji, že toto zamyšlení bylo pro změnu sepsáno před světovou hospodářskou krizí, všeobecným zadlužením EU i USA a před japonským tsunami…

Žena stará 18 až 21 let je jako Afrika nebo Austrálie. Je napůl objevená, divoká, a přirozeně krásná i se svou džunglí v úrodných deltách. Ve věku 21 až 30 let se žena podobá Americe nebo Japonsku. Je zcela odkrytá, velmi dobře vyvinutá a otevřená obchodu zejména s komoditami jako jsou peníze a auta. Mezi třicátým a čtyřicátým rokem jsou ženy jako Indie nebo Španělsko.

Velmi žhavé, uvolněné a vědomé si své vlastní krásy. Mezi roky 40 a 45 je žena jako Francie nebo Argentina. Válkami byla skoro napůl zničena, ale pořád ještě může poskytnout vřelá a žádoucí místa k návštěvě. Žena stará 45 až 50 let je jako Jugoslávie nebo Irák. Prožila si své válečné útrapy a teď splácí minulé chyby. Masivní přestavba je však bezpodmínečně nutná, což si ale vyžádá nemalé finanční prostředky a řadu obětí.

Ve věku mezi 50. a 60. rokem připomíná žena Kanadu nebo Rusko. Velmi rozlehlá, tichá a s nekonečnými hranicemi. Proto její ledové klima nechává chladným každého muže.

Mezi šedesáti a sedmdesáti lety života je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Má slavnou minulost, ale žádné vyhlídky na smysluplnou budoucnost. A po sedmdesátce už žena připomíná Albánii nebo Afghánistán; každý ví, kde leží, ale nikomu se tam nechce…

Inu, kdyby si Donald Trump přečetl tento uvedený ženský zeměpis, mohl ho použít při svých dalších genderových vtipných eskapádách a narážkách na televizní komentátorky; a nevyvolal by během sta dní svého vládnutí nejvíc protestů v historii, hlavně feministek, které měl urazit svými výroky; proč se však americké ženy nebouřily proti třeba Kennedymu či Clintonovi, kteří jako perfidní sexisté zneužívali své tajné milenky…? http://www.rukojmi.cz/clanky/4-kdyz-si-potencialni-prezidetka-clintonova-vydelava-13tisickrat-vic-nez-jeji-zamestnanci

http://www.rukojmi.cz/clanky/2190-kdyz-obama-lze-amerika-je-pry-plna-odvahy-optimismu-a-duvtipu-a-je-pry-mnohem-silnejsi-nez-kdy-byla-pritom-kritizuje-hluboce-pesimistickou-vizi-usa-v-podani-trumpa-co-siri-jen-zast-obvinovani-zlobu-a-nenavist

Přirozenou součástí kapitalismu už nejsou jen krize, ale teď i vysoké zdi, ploty z ostnatých drátů a železné opony…

http://www.rukojmi.cz/clanky/4-kdyz-si-potencialni-prezidetka-clintonova-vydelava-13tisickrat-vic-nez-jeji-zamestnanci

http://www.rukojmi.cz/clanky/1119-ziska-trump-potomek-psancu-vrahu-indianu-a-zlatokopu-z-klondike-nobelovu-cenu-za-mir

http://www.rukojmi.cz/clanky/279-miliardar-trump-nesmi-mluvit-o-menstruaci-avsak-hassan-alrawi-sef-ustredi-muslimskych-obci-v-cr-muze-brat-zenu-za-polovinu-muze-jelikoz-menstruuje

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

 

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *