Milá Johanko, proč se stydíš za svoji sexuální identitu…?

23. Prosinec, 2008 – 8:33

Tak jsem si přečetl na blogu idnes text od nějakého Ladislava Johany, prohlédl si jeho fotku, a jelikož se občas držím zvyků Židů a prasata nesnáším, musel bych hned do očistné lázně mikve.

Jsem však křtěný valašský katolík, takže mě k tomuto úkonu judaismus nezavazuje, bohužel. Potřeboval bych totiž po přečtení jeho blogu řádnou očistu a dezinfekci.

„Je Klaus kikina nebo vendula? Kdo mu dělá na Hradě čubu?“ Takto nadepsal svůj elaborát, který by si nedovolil ani ten nejhorší bulvár.

Asi reagoval na vánoční poselství papeže Benedikta XVI., který ve svém vystoupení před kurií řekl, že chránit lidstvo před homosexuály a transexuály je stejně důležité jako ochrana tropických deštných lesů

Nevím, jakou má pan prezident sexuální orientaci, ale jsem přesvědčený, že je řádný heterosexuál. Ale i kdyby nebyl, napsat něco takového bych prostě o hlavě státu tímto hanlivým tónem nezvládl.

Pan Johana, nebo snad žárlivá Johanka, je však jiná kikina. Možná závidí, že to není on(a), kdo dělá na Hradě někomu čubu. A když se v Hradní stráží objevili homosexuálové a jejich šikanování, pokud mě paměť neklame, bylo to už za prezidentování Václava Havla.

Tenkrát šlo o aféru se šikanou mezi vojáky Hradní stráže, ale také případ znásilňování vojáků mazáky Hradní stráže…

Že by byla Dášenka Veškrnová jen kamufláž a Vašík byl na chlapce…? Nikdy bych si ale nedovolil to nějak zhůvěřile komentovat, navíc výsměšně. Diskriminace je u nás přece zákonem zakázána. A ten se týká rovněž útoků na homosexuály a lesbičky.

Malíř a vynálezce Leonardo da Vinci, pohádkář Christian Andersen, dramatik Oscar Wilde, skladatel P. I. Čajkovský, spisovatel Thomas Mann a jeho syn Klaus, herec James Dean, módní návrhář Gianni Versace, hudebník John Elton či olympijský vítěz z Pekingu ve skocích do vody Matthew Mitcham…

Tisíce skvělých a světově proslulých homosexuálů je dnes a denně ctěno lidstvem. Kromě hnusných magorů, u nichž našinec neví, jestli jsou to čuby, kikiny nebo jen choří transexuálové…

Bohužel, k nim se počítá i pseudoherečka Eva Holubová, která v divné soukromé televizi hovořila o prezidentovi, jenž má údajné homosexuální sklony. Vlastně to byla ona, kdo jako první vyslovil urážky „kikina“ a „vendula“.

O své sexuální orientaci si sama rozhodla už dávno, když se přiznala k sympatiím k Paroubkovi a jeho socialistům..

Reklama:
  1. 14 reakce na “Milá Johanko, proč se stydíš za svoji sexuální identitu…?”

  2. Já mám také sympatie k Paroubkovi a jeho socialistům a jak to tak vypadá, tak už skoro polovina lidí. Co to vypovídá o naší sexuální orientaci, Olšere? Myslíte, že kdybych začal sympatizovat s někým jiným, že by se moje sexuální orientace změnila? Nebo by se musela nejdříve změnit moje sexuální orientace, abych mohl začít sympatizovat s někým jiným? A jak to dělají ti lidé, jejichž sexuální orientace se zřejmě mění volby od voleb? Nebo jste prostě jenom ožralej?

    od honza v Pro 23, 2008

  3. To chce klid, jak říkal Pepík Švejků. Samozřejmě, že ta sexuální orientace není podle politické sympatie. To byla jen slovní hříčka, resp. že paní Holubová je něco…hádejte co. Ale pozor na infarkt myokardu, jinak přijdete o jakoukoli, tedy i sexuální orientaci…

    od obr v Pro 23, 2008

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *