Kalašnikov – Sobotka…

31. Březen, 2017 – 12:16

Zdeněk Šarapatka, který v minulosti vedl premiérský kabinet Miloše Zemana a Stanislava Grosse, nyní člen Rady České televize, dnes po Zemanovi plivá, že s „Ruskem kolaboruje s mouřenínskou vervou…“

Do dějin českého práskačství se nedávno zapsal i novinář, publicista a moderátor Zdeněk Šarapatka, který v minulosti vedl premiérský kabinet Miloše Zemana a Stanislava Grosse, nyní člen Rady České televize, uviděl v dávném prezidentově výroku vyhrožování vraždou a následně podal trestní oznámení k rukám vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. 

„Přestože se pracovníci Kanceláře prezidenta republiky snaží výrok bagatelizovat poukazem na prezidentův údajný drobný ‚bonmot‘, vzbuzuje jeho obsah zcela reálné podezření na spáchání trestného činu,“ uvádí Šarapatka v trestním oznámení. O co se jednalo? O běžný bonmot prezidenta Miloše Zemana…

Přepis dotazu studentky na setkání prezidenta Miloše Zemana s občany 26. ledna 2016 v jihomoravském Tišnové a prezidentova odpověď:

Otázka studentky z publika:

„Dobrý večer, pane prezidente, já bych Vám chtěla poděkovat za všechny občany České republiky, určitě všechny, protože někteří ani neví, kdo vůbec na Hradě sedí, jaká osobnost. Chtěla bych Vám poděkovat, jakým způsobem vlastně svoji funkci vedete, a měla bych na Vás otázku. Určitě víte, že se projednávala petice za odstoupení pana (předsedy vlády Bohuslava, pozn. ČTK) Sobotky a petice byla shrnuta ze stolu. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem vlastně mají čeští občané postupovat, protože jak víme, pan Sobotka určitě nestojí za českým národem, ale proti němu.“

Potlesk v sále.

Odpověď prezidenta Miloše Zemana:

„Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.“

Smích a potlesk v sále.

Nutno dodat, že ne každý student je bez trémy, a proto byly otázky předem připraveny a poté žáky čteny. Kdo by se chtěl před prezidentem státu a před svými spolužáky zesměšnit. Doplatila na to učitelka Střední vinařské školy ve Valticích; podle ředitelky školy Ivany Machovcové členka učitelského sboru, která dávala pokyny tamním studentům před prezidentskou návštěvou, se z tlaku politiků psychicky zhroutila.

Pedagožka Petra Manišová těsně před příchodem Miloše Zemana na diskuzi udílela pokyny, kdo se má na co zeptat a kde má kdo sedět. Studenti poté četli předem připravené dotazy. Opět nejtemnější lidské pudy, nebo jen přemíra zodpovědnosti…?

Zdeněk Šarapatka, bývalý tajemník sociálně-demokratických premiérů, publicista a televizní moderátor, který byl po léta spojen se zemanovou ČSSD pupeční šňůrou, na prezidenta podal za jeho vyjádření trestní oznámení pro podezření, že „prezident republiky veřejně označil jako jednu z možností zbavení se předsedy vlády České republiky použití střelné zbraně“ a dále že „jeho obsah vzbuzuje zcela reálné podezření na spáchání trestného činu“.  Na snímku uprostřed ještě coby ministr stojí Milan Urban…

Ovšem, člen Rady rovněž dospěl k závěru, že je ČT divná; samozřejmě že v obráceném gardu, To ne ČT24 a její lži a polopravdy, nýbrž pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou prý porušuje zákon o České televizi a měl by zmizet z veřejnoprávní obrazovky. S takovým požadavkem předstoupil na posledním zasedání Rady ČT její novopečený člen Zdeněk Šarapatka.co chtěl být inovativní.

Oživil tak kritiku kontroverzního pořadu. Generálního ředitele proto žádá o analýzu programu. „Jsem přesvědčen, že pořad Máte slovo v jeho stávající podobě přímo odporuje zmíněnému zákonu o České televizi. Navíc sklouzl do úrovně někdejšího Kotle v komerční televizi, jehož obdoba je ovšem zcela nevhodná pro vysílání ve veřejnoprávní televizní stanici,“ zopakoval Šarapatka výtky, které vznesl na posledním zasedání Rady ČT.

Zloděj prostě opět křičí; chyťte zloděje… Každopádně mlčí o zásadních trapasech; další “faux pas” ČT totiž přišlo právě ve chvíli, kdy začátkem března 2014 Vladimír Putin mluvil o pozadí celého kyjevského puče a o složení tzv. opozice, která byla vycvičena na západě, aby provedla „revoluci“, překlad náhle vypadl. Čeští diváci tak mohli dlouhé minuty sledovat pouze řeč Vladimíra Putina bez překladu.

Slyšet bylo jen šustění papírů překladatele, takže spojení evidentně přerušeno nebylo. To se opakovalo během celého brífinku ještě několikrát. Máme věřit tomu, že šlo jen o náhodu? Každopádně před výpadkem překladu diváci zaslechli náhlý vstup hlasatelky. Jako kdyby někdo přepojil zvukový kanál. Kdo je zodpovědný za tento bezprecedentní cenzurní zásah, který několikrát znemožnil, aby se český divák mohl dozvědět pravdu o pozadí „ukrajinské revoluce“ z úst ruského prezidenta?Výsledek obrázku pro zděněk šarapatka

Nevadí panu Zdeňkovi Šarapatkovi náhodou fakt, že do pořadu Jílkové „Máte slovo“ byl pozván i Alexandr Barabanov, muž žijící v Kyjevě, který je však národností Rus. Ten údajný ruský a ne v reálu americký nátlak odmítl, naopak zkritizoval ty, kteří způsobili řadu demonstrací, jež vyvrcholily mimo jiné odjezdem Viktora Janukovyče ze země.
Podle Barabanova na Krym Rusové nevtrhli – to by totiž znamenalo, že došlo k násilí. A to odmítá, dokládá to názory místních. „Nesmíte to srovnávat s rokem 1968, ale s rokem 1945,“ vysvětloval v pořadu. Podle něj na Ukrajině působí mnoho nacionalistických stran, které usilují o život menšinám, například i volyňským Čechům… Krym a exprezident Francie Valery Giscard d’EstaingVýsledek obrázku pro majdan barabanov

„Bavil jsem se na Krymu s majitelem jedné stavební a realitní firmy a ten vyprávěl, jak musel za dob Ukrajiny dávat dohromady víc než stovku razítek, všude se uplácelo, co razítko, to úplatek, a dnes po připojení k Rusku těch razítek pro stavbu domu nepotřebuje ani čtyřicet. Tím pádem se tam víc než dvakrát zmenšil prostor pro korupci. Ptal jsem se taxikáře, jestli tam je u nějaké skupiny lidí vidět nespokojenost. On řekl, že pouze úředníci, kteří si za dvacet let vybudovali systém uplácení, tak teď se jim to najednou zhroutilo, protože ruské zákony jsou mnohem jednodušší, přehlednější a není tam tolik mezer a zádrhelů jako v ukrajinské legislativě,“ říká Barabanov.

Publicista a komentátor Zdeněk Šarapatka se domnívá, že prezident Miloš Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku. Uvedl to alespoň pro server Forum24.cz. Podle něho zní úkol z Moskvy jasně. „Český prezident musí pokračovat v rozvratu vlastní země. Léto neléto. Projít nesmí nikdo, kožená brašna už nerozhoduje. Kdo hájí Ústavu, kritizuje Zemanovu kolaboraci s někdejšími okupanty a nechce zpátky pod ruský vliv, je pro Pražský hrad nepřítelem číslo jedna. Kremlofilní prezident se proto činí i z vejminku, odkud hraje vabank o uzurpování ještě větší moci,“ poznamenal Šarapatka s tím, že jeho zápal pro Putinovu strategii dosáhnout nestability míří zjevně do finále. Výsledek obrázku pro zděněk šarapatka

„Republika má totiž coby někdejší satelit sovětské moci pro dnešní Rusko pořád strategický význam a Miloš Zeman s ním kolaboruje s mouřenínskou vervou. Jeho masakrování Ústavy skrze karikaturu ministra kultury dnes navazuje na celou sérii systematických kroků k rozkladu vlastní země ve prospěch cizí mocnosti,“ dodal.

„Bezprecedentní urážky a cílené provokace Miloše Zemana a ruského výsadku v jeho hradní partě na adresu statisíců demonstrantů, zneklidněných pokusy o návrat své země k normalizaci, ale nejsou jen příznakem prezidentovy patologické mstivosti a nenávisti k demokracii, ústavním svobodám a jinému názoru. Mylný výklad prezidentovy hlavní motivace k dráždění občanských odpůrců přitom vychází buď z neznalosti Zemanovy skutečné mentality, nebo z alibistického sebekonejšení, že jde jen o stařecké výlevy. Opak je pravdou, vedle nátury tu jde o promyšlený atak, kterým prezident republiky ‚volá do zbraně‘ své příznivce proti jeho nevoličům, rozuměj proti nepřátelům jeho snah o proruské směřování České republiky,“ zmínil Šarapatka a hovoří až o občanské válce, jejíž riziko vnímá i v chování Andreje Babiše (ANO), který podle jeho slov zobe prezidentovi z ruky.

„Zoufat si nad prezidentem, který svým chováním žene vlastní zemi na pokraj občanské války, je k ničemu. Ruským zájmům, kterým zarytě slouží, obětoval celý první a zjevně obětuje i druhý prezidentský mandát. Oslabit společnost občanským konfliktem tu není cíl, ale prostředek. Druhá Letná v listopadu je ještě daleko, za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o třicet let zpátky příliš pozdě. Občané, bděte!“ zakončil Šarapatka.

Nyní jen znovu připomenu fakta o české justiční mafii, zásluhou které byly následující podvodné tunely za stovky miliard korun ponechány soudy bez mrknutí oka být, aniž by šel někdo proti nim veřejně demonstrovat. Pokud tak neučiníte ani Vy, pane Mináři, a nebudete chtít jejich prošetření, riskujete, že se Vaše bohulibá snaha s Milionem chvilek pro demokracii, může změnit v Miliony pseudodemokratických chlívků; ano, bděte Šarapatkovy občané:

Náklady transformace 1991 – 2004   577 500 000 000 Kč

Nucená správa IPB    200 000 000 000 Kč

Chemapol    16 900 000 000 Kč

Knižní velkoobchod Praha    21 000 000 Kč

Anex Cirrus, Kalouskovy padáky    150 000 000 Kč

Modernizace tanku T72    13 000 000 000 Kč

Kasárna na náměstí Republiky – penále pro stát    400 000 000 Kč

Lehké topné oleje, LTO    100 000 000 000 Kč

Promopro, Vondra    938 000 000 Kč

OpenCard    800 000 000 Kč

Zelená Praha    250 000 000 Kč

Bezdrátová Praha    390 000 000 Kč

Praha Olympijská      70 000 000 Kč

Nova, arbitráž s CME    10 000 000 000 Kč

Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy    26 000 000 Kč

Diag Human, arbitráž, zabavení majetku    13 000 000 000 Kč

Mostecká uhelná    3 200 000 000 Kč

OKD, nevýhodný prodej firmy    5 700 000 000 Kč

OKD, následné tunelování    80 000 000 000 Kč

Gross, akcie, byty    300 000 000 Kč

Internet do škol    884 000  Kč

Tak co, jde o opravdu o Babišovo Čapí hnízdo ???

Blbci na Letné: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Advokat-Krizenecky-200-tisic-blbcu-na-Letne-Dobra-zprava-ze-ne-vic-Pro-Nemce-jsme-smucky-Takto-to-provedli-s-Babisem-585793

Inu, jedna z Milionů chvilek pro demokracii v podání Zdenka Šarapatky, bývalého tajemníka sociálně-demokratických premiérů, publicisty a televizního moderátora, který byl po léta spojen se zemanovou ČSSD pupeční šňůrou, co na prezidenta Zeman podal za jeho vyjádření trestní oznámení pro podezření, že „prezident republiky veřejně označil jako jednu z možností zbavení se předsedy vlády České republiky použití střelné zbraně“ a dále že „jeho obsah vzbuzuje zcela reálné podezření na spáchání trestného činu“

Zdeněk Šarapatka a Andrej Babiš – první je nula a druhý záchrana Česka: http://www.rukojmi.cz/clanky/8346-o-cem-je-milion-chvilek-pro-demokracii-zada-demisi-babise-demokraticky-zvoleneho-pozada-minar-o-prosetreni-podvodu-v-privatizacnich-kauzach-za-desitky-miliard-kc-v-oslavovanych-30-letech-babis-dostal-jen-52-milionu-na-capi-hnizdo

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *