Erdogan – osmanský sultán…

23. Březen, 2017 – 23:09

Je Recep Erdogan sám proti všem jako mocný osmanský sultán s druhou největší armádou na světě a běsnící pes v psím spřežení zbrojařských zlatokopů Klondiku zvaného NATO mašéra Stoltenberga…?

Do přívalu turecké nevole se ve středu dostalo Norsko, jež udělilo azyl pěti vysokým tureckým důstojníkům. Podle médií jde o čtyři vojáky, kteří sloužili v NATO, a vojenského atašé. „Všichni byli podezřelí z přívrženectví k teroristické organizaci Fehullaha Gülena, která zosnovala pokus o převrat. Znamená to, že Norsko chrání teroristický gang, a to je nepřijatelné,“ rozčilil se vicepremiér Turecka Numan Kurtulmuş.

V jaké roli se asi díky Turecku s druhou nejpočetnější armádou na světě nyní ocitl šéf NATO Jens Stoltenberg, které je jako psí spřežení, jehož šéfování je pro něj svým způsobem tzv. mašérství. A pro zlatokopy na Klondike vždy platilo, že „psí lídři“ musí poslechnout, na čemž záviselo chování celé smečky. Chce to speciální povely. Směr doprava je „dží“ a do leva je „ho“. Jaká pravidla má mašér Severoatlantické aliance Stoltenberg, když jeden z jeho globálních psů dostane vzteklinu a ohrozí tak celou smečku…? Odstraní ho…?

Zvláště, když jedním z této smečky je právě vzteklý pes Recep Erdogan, co se rozběsnil a přirovnal k Hitlerovi Merkelovou hned poté, když se do něho opřel německý bulvární deník Bild, když napsal: „ Nejsi demokrat, škodíš své zemi…“

Mezi Tureckem a západoevropskými zeměmi to víc než vře. Poté, co turecký prezident Erdogan prohlásil: „Moji milí bratři, začala bitva mezi křížem a půlměsícem. Nemůže to mít jiné vysvětlení,“ hřímal a hovořil o křižácích. Turecký provládní deník Güneş navíc zveřejnil na titulní straně fotomontáž zpodobňující německou kancléřku Angelu Merkelovou jako nacistického vůdce Adolfa Hitlera.Fotka uživatele Güneş.

Několik tureckých deníků vyobrazilo německou kancléřku s knírkem nacistického vůdce už v červnu loňského roku. Vše začalo v podstatě ve chvíli, kdy Německo uznalo za genocidu masakr Arménů Osmanskou říší; několik tureckých deníků ihned vyobrazilo německou kancléřku Angelu Merkelovou s knírkem nacistického vůdce Adolfa Hitlera.

„Německo, které za druhé světové války spáchalo genocidu, při které zmasakrovalo šest miliónů Židů, a které dodávkami zbraní zakázané Straně kurdských pracujících PKK otevřelo cestu k zabíjení našich dětí, nyní ratifikovalo takzvanou arménskou genocidu… zuříme,“ napsal v jednom z vydání deník Sözcü, jenž zastává tvrdé postoje proti vládnoucí proislámské Straně spravedlnosti a rozvoje (AKP).Výsledek obrázku pro FOTO olšer rukojmi erdogan sultán

Masakr Arménů za první světové války považuje za genocidu téměř 30 zemí. Mnozí historici uvádějí, že o život přišlo na 1,5 miliónu Arménů. Události jsou označovány za první cílenou snahu o likvidaci jiného etnika ve 20. století, poznamenala AP. Turecko takovýto výklad odmítá a tvrdí, že celková bilance je nadhodnocená, mrtvé navíc počítá jako oběti občanské války. Jen Česká republika genocidu Arménů oficiálně neuznala, byť zahraniční výbor parlamentu přijal rezoluci, která „připomněla 100. výročí arménské genocidy“ a na konci roku 2014 ji ale veřejně uznal jen prezident Miloš Zeman.

Běsnící pes Stoltenbergovy psí smečky NATO prezident Recep Tayyip Erdogan ale dál pokračuje v nevybíravých útocích na evropské země a jejich představitele, aby vyburcoval turecké voliče před referendem o ústavních změnách. Po týdnu svoji mantru zopakoval a Evropu označil za „fašistickou a krutou“. A jelikož se referendum koná za dva týdny, dá se očekávat, že do té doby Erdogan s invektivami nepřestane.

Nemá to Mutter Merkel, alias „Dar od Alláha“ snadné; její preference klesly o deset procent. Dvě třetiny Němců cítí jako svoji potupu, když německým zákonům o svobodě slova a projevu oficiálně diktuje turecký prezident Erdogan. Fakticky se započala tato nebývalá mela a sotva nešťastnice Merkelová loni oznámila, že německý satirik Jan Böhmermann půjde před soud, sociální sítě na internetu zaplavilo volání: „Je sui Böhmi“.

Intelektuálové a umělci jsou na straně satirika, co raději nyní nevychází z bezpečnostních důvodů ze svého domu, jsou na jeho straně a unisono tvrdí, že je to začátek konce Angely Merkelové, která celému národu i Evropě ukázala svoji slabost, jež však vyznívá ve slabost hrdého Německa. Co provedl nešťastník Böhmermann…?

http://www.rukojmi.cz/clanky/478-kdo-seje-vitr-sklizi-bouri-rceni-jak-usite-pro-soucasne-turecko-co-ma-krev-na-rukach

Nyní si tedy přečtěme inkriminovanou báseň satirika Jana Böhmermanna, kterou ve veřejnoprávní televizi ARD věnoval Erdoganovi; nedávno jsem tyto verše sám považoval za příliš vulgární, dnes si naopak myslím, že se ani Böhmermann nevyjádřil dostatečně oplzle, aby charakterizoval tohoto novodobého osmanského sultána a běsnícího psa na odstřel ve Stoltenbergově mašéreské smečc psů NATO:

 „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí. Je tomuž, co bije dívky, hraje přitom na gumídky. Nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá. Kurdy kopat, křesťany bít, přitom dětské porno na videu mít… Večer ale nejde spát, od sta ovcí si ho nechá sát. Jo, Erdogan je kol a kolem, prezidentem s malým pérem. Turkové to ovšem vědí, že ho, vola, koule svědí. Od Ankary po Istanbul každý ví, že je buzna, pervert, zoofil – Recep Fritzl, Priklopil. Hlava prázdná, koule taky, hvězda hromadných sexy party, dokud ho nepálí uvnitř prcka: To je Erdogan, prezident Turecka…“

S partičkou EU a NATO však zřejmě opravdu nic nehne, ani vzteklý pes Erdogan, natož když kryjí turecké nálety na kurdské vesnice, po nevydařeném státním převratu je samostatný Kurdistán zase jen nedosažitelným snem. Jistě se dozvíme, že mezi tisíci uvězněnými tureckými vojáky byla i spousta Kurdů, čímž budou jejich nároky totálně spláchnuty z povrchu zemského i z jednacích stolu OSN, EU a NATO; další jednou ranou zabitá moucha… Taková je nová demokracie s islámským podtextem novodobého „hrdiny“ Turecka jménem Recep Tayyip Erdogan…

Fethullah Gülen… Foto: Reuters…

Ovšem „největší mouchou“ v zabitém hejnu je Fethullah Gülen; 16. července 2016 vyzval turecký prezident Recep Tayyip Erdogan svého tehdejšího amerického prezidenta Baracka Obamu, aby vydal Turecku islámského kazatele Fethullaha Gülena, kterého Ankara obvinila z pokusu o vojenský převrat. „Jsme-li strategičtí partneři, máte splnit naši žádost. Vydávali jsme vám přece teroristy, když jste o to žádali,“ řekl s výhružným imperativem Erdogan.

Zda ovšem bude nyní Trumpův Washington připraven posoudit důkazy Gülenovy účasti v pokusu o převrat, to je ve hvězdách a pruzích na Bílým domem…  Pokud Trump nezpochybní turecké členství v psím spřežení zvaném NATO a neuzná Turecko za vhodného „strategického partnera“, jak se Erdogan snažil připomínat jeho předchůdci Obanovi v Bílém domě…

Inu, je tedy Recep Erdogan sám proti všem jako mocný osmanský sultán s druhou největší armádou na světě a k tomu ještě běsnící potvora v psím spřežení zbrojařských zlatokopů Klondiku zvaného NATO norského mašéra Stoltenberga…?

http://www.rukojmi.cz/clanky/3628-zalidnime-evropu-nasimi-detmi-porazime-bezverce-delohami-nasich-zen-rok-1974-prezident-alzirska-boumedienne-zplodte-ne-tri-ale-pet-deti-nebot-vy-jste-budoucnost-evropy-rekl-v-roce-2017-turecky-prezident-erdogan

http://www.rukojmi.cz/clanky/240-proc-nemaji-kurdove-se-40-miliony-obyvateli-jeste-svuj-vlastni-stat-aneb-turecko-utoci-na-bojovniky-s-islamskym-statem

Řecko má zrušit svá privilegia, ale co privilegia Německa, jež nesplatilo své válečné reparace za 60 milionů životů a tisíce zničených měst po celém světě…?

Má pravdu pan Juncker s tvrzením o nejvyšších azylových standardech Evropy na světě, aneb Mají běženci zlato, zlaté prsteny, zlaté řetězy a jejich děti iPhony…?

http://cz.sputniknews.com/svet/20151201/1812296/nato-obse-necekane-proverky-rf.html

izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *