Thaci a vraždění kvůli lidským orgánům..

17. Leden, 2017 – 13:23

Kosovo pod taktovkou USA, resp. NATO, a k tomuto jejich panování se vztahuje též zrůdný obchod s lidskými orgány. Zpráva z roku 2008 o únosech Srbů z Kosova do sousední Albánie, jejich vraždění a následný prodej z nich získaných tělesných orgánů šokoval svět.

V této souvislosti dnes již bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová v knize “Lov: Já a váleční zločinci” zmínila i nynějšího prezidenta Kosova Hashima Thaçiho, který vydělal na obchodu s lidskými orgány miliony dolarů…

Obvinila navíc představitele správy OSN v Kosovu, že vyšetření hrůzných zločinů páchaných UÇK zabránili. S gustem nepostižitelného mocipána prý umí soud v Haagu rafinovaně ničit dokumenty o páchaných zvěrstvech, odmítá po známosti prominentní korunní svědky a nenápadně až plíživě se infiltruje do současného politicky organizovaného zločinu.

 Srbský soud pro válečné zločiny zaslal žádost nigerijským úřadům, aby mohl vyslechnout Philipa Njemanze. šéfa nigerijské lékařské asociace, jenž obvinil guvernéra Ročase Okorču a Hashima Thaçiho z obchodování s lidskými orgány… Třeba se u tohoto tragického vyprávění dočkám spravedlivého zakončení; guvernér nigerijského státu Imo Ročas Okorč byl obviněn Sdružením nigerijských lékařů z organizování mezinárodní sítě obchodování s lidskými orgány, ve které byli i vládní úředníci Chorvatska a Kosova, včetně Thaçiho.

Očekává se, že současná nigerijská obvinění budou dána do souvislosti s událostmi v tzv. „Žlutém domě“ a bude sděleno také bývalým velitelům Osvobozenecké armády Kosova (UÇK), včetně jednoho člena jejího Generálního štábu. „Albánští povstalci zajaté Srby odváželi na sever Albánie. Tam z nich vybrali mladé a zdravé, které pak zabili a jejich nepoškozené orgány prodali překupníkům,“ citovala Ponteová.

Po brutální a krvavé kosovské válce z let 1998 až 1999 zbyly dodnes stovky pohřešovaných kosovských Albánců i Srbů. Předpokládá se totiž, že v průběhu konfliktu v Kosovu bylo nejméně 300 srbských válečných zajatců dopraveno do Albánie, kde se pravděpodobně dostali do rukou „černých transplantologů“, řekl náměstek prokurátora Srbska pro válečné zločiny Bruno Vekarič. A tím to však asi vše zmizí do ztracena. Vyšetřování skončilo, zapomeňte…NATO na to, aby zachraňovalo lidské životy a bránilo svět před humanitárními krizemi?

Nejnovější výsledky vyšetřování “vražedné kosovsko-albánské kauzy” ukazují, že nynější kosovský premiér Hashim Thaci se asi vidí v “metodách” chorvatských Ustašovců; vydělal si nejmíň čtyři milióny dolarů na prodeji orgánů srbských a romských zajatců. Vyšetřování obchodu s lidskými orgány začalo v Srbsku poté, co vyšla kniha “Lov: Já a váleční zločinci” bývalé vrchní prokurátorky haagského tribunálu Carly del Ponteové. Uvedla v ní, že kosovští Albánci unesli po 12. červnu 1999, po příchodu sil NATO do Kosova, a převezli do severní Albánie až 300 Srbů. Švýcarská vláda informovala Kosovo, že jeho nově jmenovaný velvyslanec Naim Mala, Thaciho blízký přítel, není v zemi vítaný. Podle kosovských médií má Mala policejní záznam z doby, kdy ve švýcarské emigraci v letech 1998 až 1999 shromažďoval peníze pro UCK.

Pan ministr Schwarzenberg nevěděl (a měl by vědět), že regionální šéf UNMIKu v Kosovské Mitrovici Gerard Galluci rezignoval na svůj post, protože zásah mezinárodních jednotek Srby zbytečně vyprovokoval, protože probíhal právě na čtvrté výročí krvavé kosovské „křišťálové noci“ (17-18. března 2004), kdy albánská chátra organizovaně zabila 19 Srbů a Romů a snad až 900 jich zranila, vyloupila a zničila na 4 000 jejich domů, aby se neměli kam vrátit a zničila 50 dalších srbských pravoslavných klášterů a chrámů na Kosovu. Vše se to odehrálo za přítomnosti 17 000 vojáků KFORu (hlavně NATO) a 4 000 policistů UNMIKu. V té době byly vyhnány poslední zbytky Srbů z Prizrenu, kde byl vypálen i chrám Bohorodičky Ljevišské (XIII-XIV.století), chráněný jako památka od UNESCO. V té době se krajně zbaběle zachovaly francouzské a německé jednotky KFORu.

Všemožné angažování na straně Albánců se na stará kolena bývalé šéfce americké diplomacie Madeleine Albrightové vyplatilo. Za 20 milionů eur (485 milionů korun) prodala její firma Albright Group jako spoluvlastník firmy Ipko, hlavního mobilního operátora v Kosovu, svůj vlastnický podíl. Finanční zručnost a politický protekcionismus i známost s Thacim udělaly své. Při oslavné vzpomínce na patnáct let od svého započetí šéfování ministerstvu zahraničí USA si může Maruška ze Smíchova spokojeně zamnout ruce. Neměl by se Kalousek zamyslet, na koho doopravdy by měl být dát podnět institucím Evropské unie, aby prošetřily, zda se nedopustil zločinů proti lidskosti…?

Reklama:
  1. Jedna reakce na “Thaci a vraždění kvůli lidským orgánům..”

  2. thanks for
    Jak udržet vodu stále v tekutém stavu? Pořiďte mazlíčkům

    od Hakan v Led 19, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *