Kdoví jaký profit mají dnes Američané od drogových mafiánů z Tálibánu, jejichž heroin kdysi převáželi do USA v tělech zabitých vojáků US Army…?

26. Říjen, 2016 – 16:18

Pokud bychom na mapě světa označili místa, kde se nalézají mimořádné zásoby zlata, ropy a opia, nikdo by nemohl být překvapen, že v těch samých místech se nachází vojska USA a západních exkolonialistů, co jdou po těchto zdrojích, jako diví.

Více než 50.000 vojáků je na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě. Více než 28.000 amerických vojáků je mj. přítomno též na 85 základnách v Jižní Koreji, kde jsou od roku 1957.

Výjimku tvoří jen Jihoafrická republika, kde už Spojené státy mají své firmy, které si pro sebe už těží zlato, platinu či diamanty. Na Rusko mají nyný největší zálusk, je tam vše, co potřebují, od ropy až po zlato a plyn. Proto teď mají Ruskou federaci v obklíčení svými vojenskými základnami, jako smečka vlků, co čeká na chybu své obklíčené oběti. V Asii je láká další jedinečný zdroj financí – drogy, resp. opium, dnes už se neříká „zlatý trojúhelník“, ale mnohoúhelník.

Jde o Vietnam, Thajsko, Barmu – Myanmar, Laos a Afghánistán, který je dnes nejbohatší zemí na opium potažmo heroin. A to byl též odvěký cíl US Army, potažmo CIA. Proto je tragikomické, když se v pondělních Babišových Lidových novinách dočteme v článku: „S vyšší produkcí opia rostou i zisky Tálibánu“, že USA byly první, které začaly prosazovat „ničení makových polí“ v Afghánistnu…

Přitom jde o zemi, v níž jako první na světě ruští vojáci bojovali pod hlavičkou SSSR proti terorismu, o němž tenkrát věděly USA jen proto, že ho účinně podporovaly. A stejně jako dnes ze Sýrie se snažiíy sovětské vojáky vystrnadit z Afghánistánu; z teritoria svého bojového byznysu. Nyní se však v Sýrii už Rusko jen tak nedá, byť stejně jako v Kábulu a jeho okolí dnes dvojka USA-CIA vydatně podporuje Islámský stát IS-DAEŠ, stejně jako v Afghánistánu mudžahedíny, z nichž vznikla Al-Kájda a Tálibán, který po nuceném odchodu SSSR vydatně zesílil a je paradoxně v současnosti vedoucí silou země pod Hindúkušem.

Afghánistán, největší světový producent opia, ze kterého se vyrábí heroin, měl loni jeho rekordní úrodu. Zhoubným následkem je však více uživatelů heroinu v USA, Íránu či zemích Střední Asie. Podle odhadů se v Afghánistánu loni opium pěstovalo na více než 180 tisících hektarech, z nichž bylo získáno 80 procent světové produkce opia. Jak to, že USA ty hektary máku nezničily, když se tím tolik chlubí…?

Pod námi je afghánský Hindúkuš… Snímek Břetislav Olšer

Protože většina máku se pěstuje především v provinciích Halmand a Kandahár, které ovládá islamistické hnutí Tálibán. To sice oficiálně produkci a užívání drog podle islámských tradic zakazuje, ale z prodeje narkotik částečně financuje svoje vyzbrojování a činnost, proto jsou též v islámu „peníze až na prvním místě“. V samotném Afghánistánu užívá heroin kolem jednoho milionu lidí z téměř 33 milionů jeho obyvatel. Výrobu a užívání drog nezastavily ani dlouholeté vojenské mise mezinárodních sil OSN. Za jejich pobytu se dokonce pěstování opia v posledních deseti letech podstatně zvýšilo. A hlavně na afghánském heroinu z opia je podle OSN na světě závislých kolem 35 milionů lidí.

Sovětská vojska vstoupila v roce 1979 na území Afghánistánu na pozvání představitelů tehdejší oficiální afghánské vlády, stejně jako dnes v Sýrii. Záhy po sovětské invazi se začal bin Ládin angažovat v odporu proti nim. Dokázal především využít svých rozsáhlých prostředků, aby zajistil transport mudžáhedínů z celého světa a jejich dostatečného zásobení zbraněmi. Za tímto účelem založil organizaci Maktab al-Chadamat, kterou však opustil poté, co se podařilo s pomocí CIA Sověty porazit a ti se museli z Afghánistánu stáhnout. Následně bin Ládin  založil novou organizaci, známou Al-Kajdu (v překladu „Základna“).

Je rovněž všeobecně známo, že tamní mudžahedíni byli podporováni Spojenými státy a organizací ISI (pákistánská rozvědka), jako na potvoru skoro stejná zkratka, jakou je dnes terorismus Islámského státu ISIS. Z USA přicházel do Afghánistánu materiál a peníze za 3.2 mld USD. V době nejvyšších dodávek to představovalo až 65 000 tun zbraní ročně. Bylo dodáváno téměř vše; od pistolí a pušek přes minomety a bezzákluzová děla až po střely země-vzduch FIM-92A Stinger. Uvolnění těchto střel pro afghánské vzbouřence mudžahedíny nařídil Kongres USA. Porážka SSSR hrála prim… Bush ml., Cheney i Riceová věděli o brutálním mučení a libovali si

Kořeny teroristické sítě Al-Káida sahají do první poloviny 80. let 20. století, kdy se v Afghánistánu začal formovat odpor proti sovětské přítomnosti organizovaný arabskými mudžahedíny, kteří se těšili podpoře USA. Na konci 80. let zakládá Usáma bin Ládin, zámožný podnikatel ve stavebnictví, organizaci Al-Káida a rekrutuje do ní afghánské mudžahedíny. Že nebyl agentem CIA? Možná nebyl, nicméně bojoval proti Sovětům stejně jako CIA. Obrat v jeho vztahu k USA nastává krátce po irácké invazi do sousedního Kuvajtu v roce 1990.

Saúdská Arábie se obávala přímého střetu s početnější iráckou armádou a bin Ládin proto nabídl králi Fahdovi pomoc svých mudžahedínů. Monarcha však jeho nabídku odmítl a místo toho raději povolil Spojeným státům zřídit na saúdském území vojenské základny. Bin Ládina to popudilo. Začal veřejně kritizovat královo rozhodnutí umístit cizí vojáky v „zemi dvou mešit“ (Mekka a Medína) a znesvětit tak posvátnou půdu. Za to byl ze země vypovězen a uchýlil se v roce 1992 do exilu v Súdánu. Fakt, že v Afghánistánu padlo na 15 tisíc sovětských vojáků, způsobila CIA a Usámo bin Ládin rovněž se svojí nedobytnou pevností Tora Bora, Spojenými státy postavenou… http://palecprotrumpa.cz/media/video-trumpova-vize-v-kostce-poslechnete-si-jeho-projev/

Jak vojáci US Army „ničí hektary afghánského opiového máku“… foto: Reuters

Svoji náramnou drogovou zkušenost už Američané měli z desetileté války ve Vietnamu. Stále totiž existují pouze dvě zásadní a celosvětově uznávaná platidla – ropa a drogy; většina válek, kterých se zúčastnily Spojené státy byla jen pro ochranu jejich drogových a ropných zájmů; od Iráku až po Libyi. Válka ve Vietnamu, kterou oficiálně USA omlouvaly bojem proti komunismu a útlaku obyvatel, měla však jeden z hlavních záměrů; udržení si drogového postavení v této asijské oblasti… Pašovala CIA z Vietnamu heroin v mrtvolách amerických vojáků, aby byl distribuován v USA překupníkům?

Vládní CIA totiž vyráběla opium v oblasti tzv. „Zlatého trojúhelníku“ v jihovýchodní Asii. Zisky z obchodu s touto zakázanou drogou poté vláda USA používala ke spolufinancování svých válek. Obchod s drogami se během vietnamsko-americké války uskutečňoval prostřednictvím generála Vang Pao, který s USA bojoval proti severnímu Vietnamu. Výměnou za to mohl generál Vang Pao používat americkou leteckou společnost Air America k přepravě opia ze svého území. Toho přece musel znát i nový vietnamský prezident Tran Dai Quang, co je bývalý generál vietnamské tajné policie…? Ví o tom též Obama, s nímž se Tran Dai Quang letos v Hanoji setkal…? Určitě též zná hru na mrtvého brouka… https://www.youtube.com/watch?v=TYRuFAJMGZo

article_photo

Saigon – Institut akupunktury… Snímek Břetislav Olšer

V letech 1966-1970 armáda USA testovala ve Vietnamu drogu zvanou BZ, která vyvolává šílenství. Přestože úředníci ministerstva obrany varují, že tato droga hraničí až se smrtelnými účinky, armáda USA si nahromadila více než 50 tun drogy BZ, což je dost na to, aby proměnila všechny lidi na světě v totální šílence. Odtajněná zpráva vládní CIA ze 4. září 1970 přiznává, že tato droga je používána k potlačování různých demonstrací a nabádá k širšímu využití v civilním sektoru. Kdoví, čím fetují šílenci Islámského státu…?

Generál armády USA pro chemické prostředky, William Creasy, muž číslo jedna v drogovém programu americké armády, veřejně prohlásil, že pokud by vláda dostala drogu do městských vodovodních rezervoárů nebo ji rozprášila formou aerosolu ve vzduchu, všichni lidé daného města, státu nebo kontinentu budou beznadějně sfetovaní. Pod vlivem šíleného plynu se nezmůžou ani na sebemenší protest… Lze tak během jednoho dne ovládnout celý svět… http://www.czechfreepress.cz/totalitni-svetovlada-rozsirene-a-aktualizovane-vydani/totalitni-svetovlada-drogy-a-tajne-vladni-programy-na-jejich-sireni-dil-8.html

Při svých čtyře cestách po Vietnamu, od Saigonu, přes Da-nang a Hue, až po Hanoj, Haiphong, Ha-long a čínské hranice na severu země, jsem se také věnoval drogové závislost saigonských vojáků, zejména při návštěvě Institutu akupunktury v Ho Či Minově Městě, kde byli léčeni vysoce závislí na heroinu. Až dvacet procent takto nemocných Vietnamců se vyléčilo, jelikož mělo zvláštní terapii, kromě léčby akupunkturou, bylinami a cvičením zde aplikoval personál svůj vztah k lidem, kteří neuměli nic jiného než zabíjet a nenávidět. Šéf Institutu dodal, že pro tyto pacienty bylo šokem, když za své zločiny se k nim všichni chovali s láskou a porozuměním. To byl ten nejúčinnější medikament. Havla by to jistě dojalo…

Saigon… Snímek Břetislav Olšer

Opium se přepravovalo na tajnou americkou základnu Long Tien, odtud putovalo loděmi přes Francii do USA. Tato fakta po válce potvrdil i největší výrobce opia v této oblasti Khun Sa, když přiznal, že obchoduje se CIA, jež skupuje celou jeho makovou-opiovou úrodu. Americký historik Dr. Alfred McCoy potvrzuje, že tyto nelegální příjmy americké vlády a obchodování s opiem bylo záměrně drženo před Kongresem USA v tajnosti, neboť byly obavy, že by takové operace neschválil. Americký odborník přes drogové závislosti Allen Ginsberg při přelíčení, které bylo vedeno proti vládní CIA, uvedl v obžalobě před Senátem, že CIA pašovala celých osm let z Vietnamu drogy (zejména heroin) v mrtvých tělech amerických vojáků, které byly poté policií distribuovány překupníkům v USA.

Tak se nám Spojené státy ve svých tragických „hříčkách na vojáčky“, prezentovaných pouze jako několikaměsíční policejné akce, snaží po Afghánistánu prokázat, jak též nyní v Sýrii škodí Rusko světovému míru a humanitě, když samy zapomněly na svého trotla Havla a jeho humanitární bombardování NATO Srbska. Teče jim nyní zkrátka do bot a dělají že oni jsou ti praví obránci světového míru, co proto mají ve světě stovky po zuby ozbrojených vojenských základen, z nimiž vedou války a řídí invaze, státní převraty a agresivní anexe…

Inu, též proto je rovněž letos Afghánistán zásluhou „amerického ničení makových polí“ svojí roční produkcí opia ve výši osm tisíc tun na světové špičce výroby heroinu…

Pravdoláskař a lžinenávistníci, aneb jak přiživovat kult osobnosti?

V Iráku lhali o zbraních hromadného ničení, v Doněcku o Boeingu 777

http://www.rukojmi.cz/clanky/773-vanocni-bombardovani-vietnamu-usa-s-taktikou-doby-kamenne-nixon-jako-nepricetny-tyran

http://www.rukojmi.cz/clanky/493-spisovatel-olser-nejde-o-uprchliky-ale-o-vetrelce-agent-cia-bin-ladin-usa-vyvazeji-jen-valky-a-pritom-lzou-halik-ma-dusi-plnou-zloby

http://svobodnenoviny.eu/uloupene-kosovo-zakazany-dokument-ct/

Válku v Sýrii rozpoutaly Katar, Saúdská Arábie a….Turecko

Bruselské bojové plemeno bulteriér zvané NATO, slyšící na aport: “Ber ho, trhej a přines!”

Když NATO krylo v Kosovu narkomany, kuplíře a kšefty s lidskými orgány…

Bože, děkujeme, že Mařenka ze Smíchova nechce jít na pražský Hrad…

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *