Poselství Československých vojáků v záloze za mír…

22. Říjen, 2015 – 15:14

Petr Stuchlík Poselství Československých vojáků v záloze za mír, adresované České televizi a českým sdělovacím prostředkům, poslancům, senátorům, ministrům české vlády, představitelům AČR a celé české veřejnosti.

Vážení,
s pocitem hlubokého rozčarování jsme se seznámili s reportáží o naší iniciativě Čsl. vojáci v záloze za mír, která byla připravena redakcí ČT a odvysílána dne 12. 10. 2015 na ČT, v pořadu Reportéři ČT. S natáčením této reportáže jsme souhlasili v dobré víře, že jde o snahu objektivně informovat veřejnost o iniciativě, o jejích záměrech, aktivitách a o jejím významu pro českou společnost. Z naší strany to byl zřetelný signál, že představitelům státu podáváme ruku a že svých zkušeností a svého odhodlání jsme připraveni využít pro spolupráci se státními orgány a institucemi ve prospěch naší země.
Výsledkem jsme zklamáni! Ale popravdě řečeno, vzhledem k úrovni „nezávislé“ žurnalistiky a k postojům politické scény v ČR, bylo od nás pošetilé očekávat něco jiného. Proto prohlašujeme:
• Ano, pokládáme NATO v čele s USA za zločineckou organizaci. Prokázala to rozvrácením režimů, které přes své nedostatky stabilizovaly situaci v severní Africe, na Blízkém východě i v jihovýchodní Evropě (bývalá Jugoslávie)
• Ano, jsme si jisti, že NATO v čele s USA se snaží o vyprovokování války, do které naši politici, média a některé nevládní organizace chtějí zavléci naši zem.
• Ano, nekontrolovanou masivní migraci do Evropy a do ČR, záměrně vyvolanou NATO v čele s USA považujeme za hrozbu, které je nutno čelit třeba i silou.
Jsme vojáci v záloze – prošli jsme vojenskou službou a jako vojáci jsme složili přísahu! Přísahali jsme, že budeme bojovat se zbraní v ruce za svoji vlast a spoluobčany! A právě před tím, co se nyní děje a co ohrožuje Evropu a Českou republiku, chceme svoji vlast chránit. Na rozdíl od mnoha úplatných vysoce postavených činitelů jednajících proti zájmům české republiky, my víme, co je vlastenectví a jsme svojí přísaze věrni!

Reklama:
 1. 7 reakce na “Poselství Československých vojáků v záloze za mír…”

 2. Jedna se o byvale pohranicniky, estebaky a dalsi bachare slouzici dnes Putinovi.
  Stejne vlastizradce jako je nacista Olser.

  od Jirka v Lis 22, 2015

 3. Vážený pane „Jirka“,
  jsou mezi nimi i vojáci z misí v zálivu a rozhodně nelze říci, že někomu přisluhují.

  Neznám důvod vašeho názoru, nicméně po zhodnocení současné situace prostým selským rozumem se jeví, že mají pravdu…
  Zkuste pohledat něco o vrácení vyznámení vojenským lékařem Obrtelem. Docela pěkně to dokresluje pohled na věc

  od qa v Lis 22, 2015

 4. jirkovi Lis 22, 2015: pošlu odkaz na tvůj nactiutrhačský příspěvek státní zástupkyni z Jablonce a ta už s tebou ty podvodnický trolle zatočí !

  od nepřekvapený v Lis 27, 2015

 5. Poselství československých vojáků si vážím.Jsem rád,že se našlo tolik odvážných lidí v republice.Myslím to vážně,když vidíme jak režim vyhrožuje tvrdou odvetou všem ,kteří si dovolí vyjádřit nesouhlas s velezrádným postupem tzv.vlády .Již bylo oznámeno,že všichni lidé ,kteří nesouhlasí se zradou národa se ocitnou ihned v hledáčku tajných služeb a budou mít potíže při hledání zaměstnání ,třeba ve státních službách.Nikdo nekouká na to,že tito lidé jsou vlastenci a myslí to s republikou dobře.Já sám jsem sloužil Československu a jsem na to hrdý.Lidé.musíme se semknout .

  od Ruda v Lis 29, 2015

 6. Obdivuji Vaši statečnost a přestože Vám nemohu nijak pomoci, převelice Vám fandím. Křičte co nejvíc, jsem přesvědčena, že máte absolutní pravdu.

  od Ivana v Lis 29, 2015

 7. Vážení!
  Na vašem webu je v několika bodech zakotveno i to, co bude ostrakizováno vládci – pojmenování činnosti NATO a jeho opuštění.
  Vaši slabinou je silná verbální palba, která kontrastuje se slabým citem pro politiku a hlídání zákonné hranice(jihočeši.
  Tuším, že spoléháte na vznik nového radikálního politického subjektu, s kterým byste spolupracovali. To je ale málo pravděpodobná možnost, pokud vaši vojenskou radikálnost nepřetavíte na občansko-politickou. Politika chce ale uměřenost v projevu, aby ony uvedené programové body byly rozfázovány na splnitelné kroky, aby byly stravitelné pro většinu řadových občanů.
  Já mám takové polotovary v brožuře Příručka řadového voliče – 168 str.(doma v pár kusech vydané).
  Je-li vaším mluvčím Břetislav Olšer, rád se s ním sejdu v Ostravě – jsem z okr. FM.

  Je obtížné rozjet politickou a volební část aktivity a nesklouznout do pozice nemožných Vandasovců.

  Zdraví A.B.

  od Albín Bílek v Lis 30, 2015

 1. 1 Trackback(s)

 2. Led 15, 2016: hampton bay ceiling fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *