Přes 700 mučedníků v Mekce odešlo do čtvrtého muslimského ráje, kde je čekají řeky medu…

29. Září, 2015 – 21:18

Nejméně 760 muslimských věřících zahynulo v tlačenici během pouti do Mekky. Dalších 805 lidí utrpělo zranění, oznámila saúdskoarabská civilní ochrana. Tragédie se odehrála na cestě ze stanového města v údolí Míná k stélám Satana.

Tlačenice nastala u vstupu na čtyřpatrový most Džamarat, kde muslimové hází kamínky na zeď a kamenné pilíře představující Satana. Skupina poutníků se však náhle zastavila. Vmžiku se vytvořily vlny, jak lidé zezadu tlačili na ty vpředu. Nastala smrtící tlačenice, ženy křičely a staří lidé padali na zem… Kromě stovek mrtvých bylo ještě dvojnásobně zraněných…Kdo zemře při pouti do Mekky, půjde ihned do nebe a čtvrtého islámského ráje. Smůla pro muslimský ráj, že poutníků nebyly tři miliony jako před několika lety, ale pouze dva… Vše však v duchu pěti povinností muslimů…

Alláhu akbar; slyšel jsem bezpočtukrát v rozličných mešitách po celém světě. Muezzini svolávali denně k pěti modlitbám. Není totiž žádného jiného boha kromě Alláha a Muhammad je jeho prorok. Muslimové věří, že Muhammad byl posledním poslem božím a jeho slovo bude doprovázet věřící až k poslednímu soudu. Druhým pilířem islámu je modlitba, kterou mají věřící vykonávat pětkrát denně. Třetí povinností islámu jsou almužny, tzv. sakat. Almužny vybíral stát a užíval je na podporu těch, kteří na ně byli odkázáni. Dodržování půstu v ramadánu představuje čtvrtou povinnost věřících.

V ramadánu zjevil Alláh poprvé svému prorokovi korán a v tomto měsíci dosáhl rovněž Muhammad svého prvního vítězství nad Kurajšovci. Poslední povinností věřících je pouť do Mekky, tzv. hadždž, kterou musí každý muslim podniknout alespoň jedenkrát za život. Tento příkaz přejatý z arabské tradice se uskutečňuje jednou ročně, v měsíci Džul-Hidža.  Pět pilířů podstatnou měrou přispělo k sjednocení Arabské říše. Podstatný rozdíl mezi islámem a křesťanstvím spočívá v postoji k válce, jež e stala téměř šestým pilířem Islámu. Zatímco Ježíš Kristus vyslal své učedníky, aby hlásali skutečnou víru v mír, Muhammad vyzval své přívržence, aby šířili islám mečem.

V Mekce se za poslední roky už stalo několik podobných neštěstí. Dosud největší tragédie se na mostě Džaramat odehrála v roce 2006, kdy dav v panice ušlapal 350 účastníků pouti. Čtvrteční tragédie ji však překonala. Smutný rekord v historii pouti do Mekky drží rok 1990, kdy v tunelu vedoucím k mešitě zahynulo 1 426 věřících.

Cesty do saúdskoarabské Mekky se letos účastní více než dva miliony lidí. Pouť je pro muslimy povinná – jednou za život ji musí absolvovat každý věřící, který je toho fyzicky schopen a má na cestu prostředky. Nic proti tomu, nic proti náboženství jakým je islám, ale trochu soudnosti. To ovšem neplatí pro šéfa Muslimské unie v ČR Muhammada Abbase z Chartůmu v Súdánu, jiný není ani Muneeb Hassan Alrawi, pro změnu irácký obchodník, oba u nás mají jistě dobře placené místečko páté kolony; posty předsedů Islámské nadace a Ústředí muslimských obcí.

Oni totiž na jedné straně tvrdě a pokrytecky odsuzující pařížské vraždy karikaturistů týdeníku Charlie Hebdo, avšak zároveň se veřejně hlásí k islámskému právu šaria, respektive ke kamenování nevěrných žen a k bití dětí, aby uvěřily v Alláha. Během kázání v brněnské mešitě Alrawi “vyzýval muslimy a muslimky, aby své děti učili nenávisti ke všemu nevěřícímu a zakázanému Alláhem a vyzývá je, aby s “láskou” fyzicky trestali své děti, které nechtějí islám praktikovat, neboť tak to přikázal zakladatel islámu Mohammed…” //www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM&ab_channel=TwoWorlds

Ředitel Muslimské unie v ČR Muhammad Abbas chce dokonce výjimku pro muslimy – islámské právo šaría, tedy i kamenování a stínání rukou; ospravedlňuje sebevražedné atentáty jako legitimní součást džihádu; pro čtyřprocentní menšiny nemá jiný trest než smrt. Tvrdí, že podle islámského práva šaría mj. neexistuje možnost znásilnění ženy jejím vlastním mužem. A takové my máme šéfy muslimských obcí v Česku…

Kniha “Základy tauhídu – Islámský koncept Boha”…

Pro mě může být člověk černý, bílý, oranžový či fialový; podstatně pro mě je, zdali jde o slušného člověka… tito pánové s jedinečnými trafikami páté kolony k nim ale nepatří… Co kdyby se tito mírumilovní muslimové domluvili s dalšími mírumilovnými muslimy a vyrazili do ulic třeba Prahy, kde by protestovali proti islamistům a jejich vraždění. Když to mohou pro své zviditelnění říkat tiše jen v ČT, proč by tyto své mírumilovnosti nemohli říct veřejně a na plná ústa? S transparenty. A pak by se k nim mohli přidat další z téměř dvou miliard muslimů a demonstrovat po celém světě. A čest islámu by byla zachráněna; o to jim přece jde, nebo snad ne…?

Ředitel Muslimské unie v ČR Muhamad Abbas

Proč se nestaví k uprchlické anabázi z Afriky a Blízkého východu seriózně. Naopak, o to víc by tím dali všem najevo, na které straně stojí. Tak, jak to učinil rotterdamský primátor Ahmed Aboutaleb (53), který je zároveň muslim, jenž do Nizozemska přišel v patnácti letech z Maroka. Nebere si servítky a výrazně vyzývá, aby pokojná nizozemská muslimská obec přestala mlčet… http://www.topky.sk/cl/100157/1450147/VIDEO-Drsneho-odkazu-primatora-Rotterdamu–Moslimovia–chodte-do-p-ce-

Dal jasně najevo, že není zbabělec. Nevybíral svá slova, kdyby byl karikaturista z týdeníku Charlie Habdo, jeho posměšek by jistě vzal stejnou míru tzv. “urážlivého humoru”. Zvýšeným hlasem se do nich pustil, že když jim prý nejde pod nos zmíněný časopis, na jehož kresby doplatila desítka kreslířů svými životy, tak ať táhnou k čertu. Takto se rozčílil Aboutaleb v televizním vysílání. “Proboha, sbalte si svých pět švestek a jděte. Možná je na světě nějaké jiné místo, kde si přijdete na své. Zmizte, pokud se vám v Nizozemsku nelíbí. Zabíjet nevinné novináře, to je opovrženíhodné,” vztekal se politik.

Rotterdamský primátor Ahmed Aboutaleb (53).

Co tedy čeká včera umačkané stovky poutníků z Mekky? Ráj totiž nabízí různé nápoje. Kromě “řek s vodou, jež nezahnívá”, tam budou také “řeky mléka, jehož chuť je neměnná, a řeky vína, jež rozkoší je pijícím, a řeky medu očištěného” (Korán 47:15). Víno? Nejsou alkoholické nápoje muslimům zakázány? Neříká Korán, že “víno” je “věcí hnusnou z díla satanova” (Korán 5:90)? Jak je potom možné najít dílo satanovo v Ráji? Je třeba pochopit, že víno z ráje je odlišné, “v něm opojnosti není”, a pijáci jím proto “nebudou zmoženi” (Korán 37:47). Opět rozdílné súry Koránu. To všechno bude předloženo požehnaným v dokonale klimatizovaném prostředí: “tam na poduškách odpočívat budou a nespatří tam ani slunce žár, ani mráz spalující a blízko nad nimi budou stromů stíny a nízko budou se sklánět plody visící” (Korán 76:13-14).

Jak napsal Robert Spencer, autor knihy “Islám bez závoje”, Prorokův přítel Umajr bin al-Humam očekával, že každý mučedník bude v ráji ozdoben “náramky zlatými a perlami” (Korán 22:23) a “oděn do atlasu a brokátu” (Korán 44:53). Poté bude spočívat “na poduškách zelených a kobercích překrásných” (Korán 55:76), sedět “na lehátkách, jež zlatem vypleteny jsou” (Korán 56:15), a bude s ostatními sdílet “zlaté nádoby i poháry”, na nichž bude vše, “po čem duše touží a co očím lahodí”, včetně “ovoce hojnost” (Korán 43:71, 73), a “ovoce, palmy a jablka granátová” (Korán 55:68). Pro nevegetariány bude “maso ptačí podle přání svých” (Korán 56:21).

Ráj nabízí různé nápoje. Kromě “řek s vodou, jež nezahnívá”, tam budou také “řeky mléka, jehož chuť je neměnná, a řeky vína, jež rozkoší je pijícím, a řeky medu očištěného” (Korán 47:15). Víno? Nejsou alkoholické nápoje muslimům zakázány? Neříká Korán, že “víno” je “věcí hnusnou z díla satanova” (Korán 5:90)? Jak je potom možné najít dílo satanovo v Ráji? Je třeba pochopit, že víno z ráje je odlišné, “v něm opojnosti není”, a pijáci jím proto “nebudou zmoženi” (Korán 37:47). Opět rozdílné súry Koránu. To všechno bude předloženo požehnaným v dokonale klimatizovaném prostředí: “tam na poduškách odpočívat budou a nespatří tam ani slunce žár, ani mráz spalující a blízko nad nimi budou stromů stíny a nízko budou se sklánět plody visící” (Korán 76:13-14).

Listuji v Koránu a nestačím se divit. Nealkoholické víno jako pozemský Radegast Birell je asi proto, že muslimové si rádi přihnou něčeho “tvrdého”, s dlaní na čele jako stříškou, aby to Alláh neviděl. Na mučedníka přece čekají ve čtvrtém Ráji “dívky s plnými ňadry, věkem s nimi stejné” (Korán 78:31); “dívky zrak klopící, okaté” (Korán 37:48), “jež rubínům a perlám se budou podobat” (Korán 55:58), za něž budou “oženěni” (Korán 52:20), Tyto ženy budou “dívky sklopených zraků, jichž předtím ani muž, ani džin se nedotkl” (Korán 55:56). Alláh je “učinil pannami” (Korán 56:36), a podle islámské tradice zůstanou pannami navždy. No, nezabíjej a nevyvíjej atomovou bombu kvůli takovým super nabídkám…

Na sto je způsobů výkladu Koránu. Není totiž vůbec jisté, že se sebevražední atentátníci budou veselit s pannami v ráji. Podle jiného vyložení islámu většinou islámských autorit je sebevražda hřích. Islám totiž dodnes pokládá sebevraždu za větší zlo než vraždu, podle Koránu má každý člověk určenou délku života, a proto není takovéto ukončení života přijatelné. Islám zkrátka sebevraždu zakazuje: “Vy, kteří věříte! Nepohlcujte si vzájemně majetky své podvodným způsobem … a nepřivozujte si smrt!” (Korán 29:30) Muhammad v hadísu dodává: “Ten, kdo spáchá sebevraždu udušením, bude se sám navždy dusit v pekelném ohni, a kdo spáchá sebevraždu ubodáním, bude se ubodávat v pekelném ohni”. „A když násilí činíte, jste jak tyrani násilní!“ (Korán 26:130). Cílem Muhammada bylo harmonické a dokonalé soužití všeho živého na zemi v době, která nám byla určena k životu. Kdyby byli Korán a prorok Muhammad bráni muslimy vážně, byl by islámský terorismus nemožný.

Inu, známe ty vejlupky, co bystře infiltrovali do naší společnosti; čeští muslimští šéfové z Iráku a Súdánu, jejich islámské právo šaria a jeho průvodce “Základy tauhídu – Islámský koncept Boha“, úlovek zásahu Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu v dubnu loňského roku v pražské mešitě na Černém Mostě. Kniha, která šíří rasismus, antisemitismus, xenofobii a násilí proti tzv. méněcenným rasám… V některých státech zakázaná a její autor Bilal Philips nesmí kvůli ní do několika západních zemí… http://cassad.net/tv/videos/616/

Je už zrada křesťanské tradice Evropy dokonána…?

https://www.youtube.com/watch?v=e_hLg5WvUw0&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0

Preláte Jeho Svatosti–Monsignore Halíku

Aby nezanikl český národ

Británie v pasti imigrantů

Paní Merkelová objevila Ameriku

Čeká fatwa po Rushdiem i na Paula McCartneye…?

Až bude v Česku 55 % cikánů

Ať jsi muslim nebo křesťan ze Zlína, všichni jsme jedna velká rodina dle islámského práva šaria…

izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Reklama:
  1. 1 Trackback(s)

  2. Led 15, 2016: hampton bay fan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *