Ekoteroristé na Hradě! Zavolejte „kukláče“ a deratizátory…

6. Prosinec, 2008 – 9:40

Tak se konečně v plném světle ukázalo, jak Česko nebude svým vstupem do EU připraveno o svoji svrchovanost a suverenitu. Včera to europoslanci strany zelených, a nejen oni, předvedli v plném světle, že si zaslouží, proč se jim říká „ekoteroristé“.

Na Pražském hradě se chovali, jako praví eurorowdies. Bez úcty a základů slušného chování. Slovní přestřelka mezi šéfem frakce evropských zelených Danielem Cohn-Benditem, bývalým anarchistou, a hlavou českého státu, prezidentem Václavem Klausem, je toho hrozivým příkladem..

„Vaše názory na ni (Lisabonskou smlouvu) mě nezajímají, chci vědět, co uděláte, až ji schválí česká sněmovna a Senát. Budete respektovat demokratickou vůli zástupců lidu? Budete to muset podepsat,“ řekl tento hradní vetřelec ultimativně a drze.

Korunu všemu dala členka vedení parlamentu Irena Belohorská ze slovenské HZDS, když řekla:

„Setkání bylo bouřlivější, nejen otevřené. Prezident nás informoval o svých postojích k Lisabonské smlouvě. Asi není moc zvyklý na toleranci úplně opačných názorů, než jaké má on, protože je už dlouho v pozici prezidenta…“

Další z práv, o které jsme vstupem do EU přišli, je svoboda názoru. Zelení si mohou říkat jakou demagiii chtějí a ještě do očí českému prezidentovi, zatímco on se bude muset podřídit a pokorně, jako kdysi Hácha, zapomenout na své svobody a práva.

„Jak se můžete scházet s člověkem, o němž není jasné, kdo ho platí? Ve vaší funkci se s ním nemáte co scházet. Je to muž, jehož finance pocházejí z problematických zdrojů a chce je nyní použít na financování své volební kampaně do EP.“

Zněla další „zelená“ invektiva.

Takže už zase platí, že s někým je možné se scházet a s někým ne? Už je to tady, ona tolik proklamovaná eurorovnost. Nedivím se, že exministr zahraničí SRN Jožka Fischer za zelené si mohl dovolit být v mládí rovněž zeleným extrémistou.

Mají to tito věční rebelové proti všem a všemu asi v krvi, co je zřejmě také zelená. Možná i v genech. Viz další zelená žabička Kateřina Jacques, zvaná Ja Jau…

Správně to Václav Klaus komentoval, když Danielu Cohn-Benditovi připomenul, že Hrad nejsou pařížské barikády.

„Já bych se vás nedovolil ptát, z čeho jsou financovány aktivity zelených. Pokud vám jde o racionální diskusi v té půlhodině, kterou na jednání máme, dejte, pane předsedo, prosím, slovo dalšímu,“ řekl.

Předseda Evropského parlamentu (EP) a šéf delegace Hans-Gert Pöttering však Klausovi nevyhověl.

„Ne, my máme času dost. Můj kolega bude pokračovat, protože každý z poslanců se vás bude ptát, na co bude chtít,“ řekl.

Na to reagoval Klaus: „To je neuvěřitelné, něco takového jsem ještě nezažil.“

„Protože jste tady ještě neměl mě,“ opáčil Cohn-Bendit.

Už jsem čekal, že delegace „euroteroristů“ obsadí Hrad, vyvěsí na něm svá hesla, přikuje se železnými pouty k hradní bráně, začne držet hladovku a odmítne odejít dřív, než prezident podepíše Lisabonskou smlouvu.

Situace jako přes kopírák, když byl na Hradě v tolik tragických chvílích pro český národ šéf německých nacistů Hitler a komandoval tehdejšího prezidenta Háchu.

Poté vyhlásil protektorát Böhmen und Mähren…

Že by se Česko v EU mělo stát rovněž vazalem Bruselu…? Nebo že by si EU změnilo zkratku na DHAK? Drž hubu a krok…?

Škoda, že někdo z Hradu nezavolal URNU, aby její „kukláči“ vyprášili zeleným kožich plný euroblech. Také by se hodili deratizátoři.

Tolik smradu a infekce asi ještě po žádné hradní návštěvě za posledních devatenáct roků nezůstalo…

Reklama:
 1. 3 reakce na “Ekoteroristé na Hradě! Zavolejte „kukláče“ a deratizátory…”

 2. Břetíku zdravím a souhlas. O tzv. zelených obvykle píšu toto:
  Tzv.zelené vnímám jako stranu, která cílevědomě rozbíjí dopravní, energetickou, potravinovou a obrannou situaci tohoto státu – zakázat auta, topit hnojem a okamžitě vyhlásit válku Americe – úžasný program. Navíc brčálníci zneužívají zelenou, a většina z nich nerozezná jedli od smrku, a že o tom něco vím…
  http://wbgarden.com
  http://zpravy.idnes.cz/za-dva-brouky-v-krabicce-od-filmu-putoval-do-invalidniho-duchodu-pwy-/domaci.asp?c=A080924_124252_domaci_lpo
  Další zeljonyj bojovník:
  http://sinagl.bigbloger.lidovky.cz/c/48966/Sleduji-ty-sachy-zelenych-a-jsem-zdesen.html

  od wbgarden v Pro 7, 2008

 3. Ahoj Jeníku, myslel jsem si o sobě, že jsem tolerantní. Omyl. Když jsem si přečetl o těch spratcích na Hradě, popadl mě amok. Nějaký anarchista se obouvá do prezidenta u něho „doma“, to mě fakt zvedlo můj už tak vysoký krevní tlak…

  od olser v Pro 7, 2008

 4. Jedina moznost je neschvalit lisabonskou smlouvu!!! Je to paskvil nad paskvily a nema to co delat se zdravim rozumem.Byt na tom hrade ja tak bych je nejen vyhodil ale tez fizycky napadl,tak ,ze by banditovi ty prsty me ruky slezly z ksichtu az tak za tyden!!!!

  od Lada v Pro 12, 2008

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *