Janáčkovu filharmonii tentokrát nahradí

5. Březen, 2015 – 17:37

Srdečně Vás zveme na koncert

Janáčkova filharmonie Ostrava připravila v březnu řadu zajímavých koncertů. Kromě abonentních je to i mimořádný koncert nazvaný Hudební pohlednice z Pekingu (DKMO, 19. 3. 2015, 19 hodin). V příloze posílám informace nejen k tomuto koncertu. Bude-li Vás zajímat cokoli dalšího, ráda doplním a pošlu i fotografie v tiskové kvalitě.

Budeme rádi, rozhodnete-li se věnovat informacím o koncertech prostor ve Vašem médiu. V případě jakýchkoli dalších dotazů nebo zájmu o vstupenky mě prosím kontaktujte.

Srdečně zdraví

Jana Knižátková
PR, propagace

Janáčkova filharmonie Ostrava, p. o.
28. října 124, 702 00 OSTRAVA
t.   +420 597 489 493
m. +420 725 528 590
e.  knizatkova@jfo.cz
w. www.jfo.cz

Symfonický orchestr Fakulty umění OU

Další z koncertů cyklu Jeunesses musicales aneb Hudební mládí Janáčkovy filharmonie Ostrava (DKMO, 12. 3. od 18 hodin) bude patřit studentům Ostravské univerzity a jejich Symfonickému orchestru Fakulty umění. Řídit jej bude uhrančivý dirigent Aleksandar Marković.

Také obě  půvabné sólistky jsou vysokoškolačkami. Flétnistka Izabela Brodová je posluchačkou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a houslistka Eva Schäferová studuje od roku 2014 na HAMU v Praze. V jejich podání posluchači vyslechnou Concertino pro flétnu a orchestr francouzské skladatelky Cécile Chaminade a Saint-Saënsovu Introdukci a rondo pro housle a orchestr. Večer zahájí Ravelova Španělská rapsodie a závěr bude patřit Symfonii č. 4 Bohulava Martinů.

Vstupné je 140 nebo 160 Kč podle cenového pásma v sále. Více informací naleznete na www.jfo.cz nebo na Facebooku.

***

Zprávu zasílá:

Jana Knižátková

725 528 590

izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Reklama:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *