Otevřený dopis prelátu Halíkovi…

2. Únor, 2015 – 22:20

To, co předvádíte, činíte poslední roky, T. Halíku, je hanebné a dost nebezpečné.
Působíte značnou ostudu všem čestným, slušným kněžím, kteří – na rozdíl od Vás – v Boha věří. Čímž de facto napomáháte zániku křesťanství v Čechách.
Stýkáte se a necháte se podporovat Luďkem Sekyrou – představitelem toho nejhoršího, co u nás zanechalo „podnikání“ 90. let, sloužíte těm, kteří by si rádi podrobili a poté zničili naši zem. Jako vejce vejci se v mnohém podobáte svému příteli, D. Hermanovi. I v tom, že se topíte v krvi tisíců nevinných mrtvých v bývalé Jugoslávii. ( Nebo jste veřejně nehoroval pro plošné bombardování Bělehradu a dalších míst v této federaci? )
Domníváte se snad naivně, že národ věří, že jste obdržel Templetonovu cenu za „mezináboženský dialog“?! Nikdy jste přece takový dialog nevedl !!!
Vaše kázání jsou bezobsažná, knihy plytké, protkané citacemi jiných a navíc předem dotované.
Pokud byste dokázal sestoupit z hory vlastního narcisismu, spatřil byste, že nejste zdaleka „oblíbený, národem milovaný“… Ba naopak. Váš SKUTEČNÝ ( a dosti odpudivý ) životopis již dlouhý čas putuje nejenom po sociálních sítích… Smutné je, že Vaše minulost, minulost normalizačního kariéristy není vymyšlená, je velmi snadno doložitelná.
Pokud nebude proti Čechům – kterými pohrdáte – použit druh násilí třeba i ve formě hospodářské, pokud bude ještě existovat přímá volba prezidenta a pokud nebude bezostyšně manipulováno s výsledky voleb, tak VY jím rozhodně nebudete.
Realita totiž vyhlíží zhruba následovně: 52% lidí Vás nesnáší nebo je absolutně nezajímáte ( pro Vaši nadutost, aroganci a další negativní vlastnosti ), 40% Vás nezná vůbec… a ten zbyteček tvoří takzvaní „havlisté“, kteří jaksi programově nechtějí znát Vaši minulost, museli by totiž sami sobě přiznat, že se ve Vás krutě zmýlili… i když – jak jsem se doslechla – i v této skupince se dostává Vaší pověsti trhlin…
Vzdělaného člověka, který z původní trosky s názvem Česká křesťanská akademie za dlouhé roky vybudoval fungující a smysluplnou organizaci, jste se zbavil a na jeho místo za „Jidášský peníz“ postavil nevzdělanou administrativní pracovnici.
V čem ovšem vynikáte, jsou MSTIVOST, PRONÁSLEDOVÁNÍ a DONAŠEČSTVÍ vůči lidem , kteří mají odlišný názor od Vašeho ( Gestapo by Vás jistě milovalo.)
Jako známé případy uvádím pana Lic. Daniela Solise, LL.M ( osvětlím tituly pana Solise, který studoval v Bruselu a ve Florencii ) politogie, sociologie mezinárodní vztahy a právo.
Pan Karel CHLUMEC, lektor tvůrčího psaní a žurnalistiky.
Milena Tomešová – Košulić

izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Reklama:
  1. 3 reakce na “Otevřený dopis prelátu Halíkovi…”

  2. Plně souhlasím se zněním dopisu. Já jsem také naletěla jeho kandidatuře na presidenta.

    od Yweta,Veronica Lonková v Pro 5, 2015

  3. marnost , halíkova prezentace už v médiích začala

    od hana v Bře 25, 2016

  4. Halík je konfident a prospěchářský prase.

    od Jan v Kvě 8, 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *